رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. وقت بخیر.

من به سوال در مورد افزونه Yoast Seo دارم.

وقتی ما اطلاعات سئو رو وارد می کنیم این افزونه مشکلات رو به ما گوشزد می کنه. مثلا میگه شما هیچ لینک داخلی یا خارجی ندارید.

ولی من تو صفحه نهایی تو سایت لینک دارم. مثلا لینک نرم افزارهای مرتبط که زیر پست نمایش داده میشه و لینک داخلی هست.

یا سایت شرکت تولید کننده نرم افزار که لینکش تو صفحه هست. ولی خوب افزونه سئو نمی تونه شناساییشون کنه.

سوال من اینه که این لینکها تاثیری روی سئو سایت دارند و یا نه حتما باید داخل پست یعنی جایی که افزونه سئو شناسایی می کنه باشن؟

لینک به ارسال
در در 9/28/2019 at 18:14، سافت سرا گفته است :

سلام دوستان. وقت بخیر.

من به سوال در مورد افزونه Yoast Seo دارم.

وقتی ما اطلاعات سئو رو وارد می کنیم این افزونه مشکلات رو به ما گوشزد می کنه. مثلا میگه شما هیچ لینک داخلی یا خارجی ندارید.

ولی من تو صفحه نهایی تو سایت لینک دارم. مثلا لینک نرم افزارهای مرتبط که زیر پست نمایش داده میشه و لینک داخلی هست.

یا سایت شرکت تولید کننده نرم افزار که لینکش تو صفحه هست. ولی خوب افزونه سئو نمی تونه شناساییشون کنه.

سوال من اینه که این لینکها تاثیری روی سئو سایت دارند و یا نه حتما باید داخل پست یعنی جایی که افزونه سئو شناسایی می کنه باشن؟

سلام وقت بخیر خدمت شما؛

در نظر داشته باشید که بخش های کد نویسی سایت باهم تفاوت دارند و در نهایت باهم یکی میشن و ما فایل نهایی رو توی مرورگر خودمون می بینیم. و نکته دوم نباید شما توی یک صفحه بیشتر از 100 لینک داخلی داشته باشید چون گوگل شما را اسپمر شناسایی میکنه. لینک های خارجیم نباید بیشتر از 20 تا باشن (البته طبق تجربه بنده).

درمورد سوالاتون باید خدمتتون عرض کنم که لینک های که توی هر مقاله به مقاله دیگه ای میدم برای اینکه اهمیت اون مقاله رو بالا ببریم (پست های مرتبط (نرم افزار های مرتبط)) اساسشون فرق میکنه با لینک دهی داخلی و خارجی. شما نباید توی هر مقاله بیشتر از 3 تا 5 لینک داخلی و 2 تا لینک خارجی داشته باشید.

در نهایتا بله لینک دهی اهمیت داره اجازه بدید با یک مثال توضیح بدم، شما یک مقاله کامل مینویسید و میخوایین که رتبه بگیره ولی همینطوری نمیشه باید به گوگل نشون بدید که این مقاله شما از بقیه یکم مهم تره و ارزش بالای داره. گوگل هم اینطوری نیست که خودش خود به خود متوجه بشه که این صفحه برای ما مهمه. پس باید مقالات مرتبطی با موضوع مقاله اصلی درست کنیم بعدش به مقاله اصلی لینک بدیم. اینطوری داریم لینک سازی داخلی انجام میدیم و به گوگل نشون میدیم این مقاله برای ما اهمیت بیشتری داره. البته نباید بی دلیل هرجا رسیدیم به اون مقاله لینک بدیم و باید نهایتا توی هر مقاله مرتبط یک لینک به مقاله مرجع داده بشه.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...