رفتن به مطلب

خرید گوشی غیرقانونی از دیجی کالا

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان گرامی، یه گوشی از دیجی کالا خریدم که بعد از تماس با سایت همتا برای رجیستر کردنش، به من گفتن که گوشی غیرقانونی هست و باید مرجوع بشه. ولی دیجی کالا زیر بار نمیره و میگه نهایت تا 1 ماه دیگه رجیستر میشه و سایت همتا در جریان نیست.

کسی همچین تجربه ای داشه و کلا باید چه کنم؟

با تشکر  وسپاس

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، unid_user گفته است :

سلام و درود

دوستان گرامی، یه گوشی از دیجی کالا خریدم که بعد از تماس با سایت همتا برای رجیستر کردنش، به من گفتن که گوشی غیرقانونی هست و باید مرجوع بشه. ولی دیجی کالا زیر بار نمیره و میگه نهایت تا 1 ماه دیگه رجیستر میشه و سایت همتا در جریان نیست.

با تشکر  وسپاس

لطفا مدل گوشی و لینک رو از دیجی کالا  بفرمایید

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، chem گفته است :

لطفا مدل گوشی و لینک رو از دیجی کالا  بفرمایید

https://www.digikala.com/product/dkp-1670190/گوشی-موبایل-سامسونگ-مدل-galaxy-a10-دو-سیم-کارت-ظرفیت-32-گیگابایت

با گارانتی پارس پردیس شهر

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...
در در ۱۳۹۸/۷/۳ در 00:33، unid_user گفته است :

سلام و درود

با تشکر  وسپاس

چی شد اخرش؟

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۷/۳ در 00:33، unid_user گفته است :

سلام و درود

با تشکر  وسپاس

آخرش چی شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...