رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر 

بنده یک مشکلی دارم با افزونه های کش که میخواستم از اساتید راهنمایی بگیرم 

سایت بنده فروشگاهی ( ووکامرس ) هست که از قالب فروشگاهی و برای قالب موبایل هم از افزونه قالب موبایل ووکامرس استفاده میکنم 

افزونه کش و لایسنس اصلی ( راکت ) رو خریداری کردم اما مشکلی که دارم اینه وقتی افزونه رو فعال میکنم روی موبایل به جای لود افزونه موبایل صفحه اول سایت رو داره کش میکنه و نمایش میده که این مورد هم به خاطر این هست که صفحه اصلی رو کش کرده که برای تمامی کاربران نمایش بده 

از چه راهی می تونم این مورد رو رفع کنم که کاربری که داره از طریق موبایل وارد سایت میشه بعد از راه اندازی افزونه همون افزونه و قالب موبایل لود بشه و فراخوانی بشه ؟ 

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hellsgate گفته است :

بله

خوب اینجا باید کش موبایل و دسکتاپ رو تفکیک کنید.

افزونه های کوچیک شاید همچین چیزی نداشته باشن ولی افزونه مثل راکت فک میکنم توی تنظیماتش تفکیک کش موبایل رو داشته باشه.

البته من از راکت استفاده نکردم و اطلاع دقیق ندارم.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

خوب اینجا باید کش موبایل و دسکتاپ رو تفکیک کنید.

افزونه های کوچیک شاید همچین چیزی نداشته باشن ولی افزونه مثل راکت فک میکنم توی تنظیماتش تفکیک کش موبایل رو داشته باشه.

البته من از راکت استفاده نکردم و اطلاع دقیق ندارم.

من هرچی گشتم داخل تنظیماتش نداره همچین موردی رو 

شما از افزونه ای استفاده میکنید که همچین قابلیتی داشته باشه معرفی کنید ؟ ممنون میشم 

hyper هم استفاده کردم ظاهرا کانفیگ مناسبی با سایت های ووکامرسی نداره و بیشتر برای سایت های بلاگ و خبری مورد استفاده هستش 

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، hellsgate گفته است :

من هرچی گشتم داخل تنظیماتش نداره همچین موردی رو 

باید داشته باشه من یه سرچی زدم یه چیزایی در رابطه با کش موبایل بود توی افزونه راکت.

در 7 ساعت قبل، hellsgate گفته است :

شما از افزونه ای استفاده میکنید که همچین قابلیتی داشته باشه معرفی کنید ؟

من از افزونه کش استفاده نمیکنم بخوام کش برای فایل های داینامیک داشته باشم از کش وب سرور استفاده میکنم.

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، hellsgate گفته است :

کسی از دوستان هست منو راهنمایی کنه ؟ 

داخل تنظیمات افزونه WP-Rocket در تب Cache سکشن اول مربوط به کش موبایله که شما باید اون دو تا چک باکسی که داخل این سکشن هست رو تیک بزنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...