رفتن به مطلب

سوالات جامع در مورد بازدید سایت

meysam.trick

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

من 2هفته میشه سایت درست کردم و الان حدودا روزی 5.6 ای پی میگیرم و چون قبلا فقط تو وبلاگ کار کردم و خیلی زود بازدید میگرفت الان احساس میکنم این سایتم بازدیدش کمه 

بنظرتون چقد طول می کشه تا خودشو نشون بده؟ 

سوال دومم اینه سایت هایی که مطالب کپی میذارند چجوریه بعضیاشون بازدید خوبی دارند و حتی تو رتبه الکسا  زیر 50 هستند! 

لینک به ارسال

شما برای شروع بهتره یک سری مطلب بزنین
مثلا برای شروع روزی 1-2 تا بعد سایت خودتونو به گوگل معرفی کنین از طریق google web master
برای سریعتر ایندکس شدن سایت مپ برای سایتتون ایجاد کنید و به گوگل معرفی کنیدش
از افروزنه های سئو مثل یواست استفده کنید

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Mobin گفته است :

شما برای شروع بهتره یک سری مطلب بزنین
مثلا برای شروع روزی 1-2 تا بعد سایت خودتونو به گوگل معرفی کنین از طریق google web master
برای سریعتر ایندکس شدن سایت مپ برای سایتتون ایجاد کنید و به گوگل معرفی کنیدش
از افروزنه های سئو مثل یواست استفده کنید

سلام مبین عزیز

همه مواردی که گفتید انجام شده

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، meysam.trick گفته است :

سلام وقت بخیر

من 2هفته میشه سایت درست کردم و الان حدودا روزی 5.6 ای پی میگیرم و چون قبلا فقط تو وبلاگ کار کردم و خیلی زود بازدید میگرفت الان احساس میکنم این سایتم بازدیدش کمه 

بنظرتون چقد طول می کشه تا خودشو نشون بده؟ 

سوال دومم اینه سایت هایی که مطالب کپی میذارند چجوریه بعضیاشون بازدید خوبی دارند و حتی تو رتبه الکسا  زیر 50 هستند! 

سلام

دوست عزیز من 7 ساله تو کار سایت و این چیزام بالای 30 تا سایت ساختم و فروختم و هنوز دارم

2 هفته خیلی کمه بخای بازدید و رتبه بگیری

اگه سایت خوبی داشته باشی روش کار کنی مطلب خوب بزاری سئو رعایت کنی بعد 2 ماه حداقل تا نهایت10 ماه ب روزی 5 تا 10 هزار بازدید برسه

تا 3 ماه حساب نکن روی سایت

چون قدرت دامنه تعداد بک لینک هات خیلی مهمه ک بتونی توی گوگل حرفی برای گفتن داشته باشی

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، karamusic گفته است :

سلام

دوست عزیز من 7 ساله تو کار سایت و این چیزام بالای 30 تا سایت ساختم و فروختم و هنوز دارم

2 هفته خیلی کمه بخای بازدید و رتبه بگیری

اگه سایت خوبی داشته باشی روش کار کنی مطلب خوب بزاری سئو رعایت کنی بعد 2 ماه حداقل تا نهایت10 ماه ب روزی 5 تا 10 هزار بازدید برسه

تا 3 ماه حساب نکن روی سایت

چون قدرت دامنه تعداد بک لینک هات خیلی مهمه ک بتونی توی گوگل حرفی برای گفتن داشته باشی

سلام وقت بخیر

حقیقت من قبلا اسکریپت داشتم و  تو مدت های کوتاهی بازدید میگرفت سایتم، برای اینه الان با اینکه یه هفتست شروع کردم ناامید شدم :D

ولی خب میخوام این سایتو به درآمد برسونم، اگه لازم باشه تا 1 سال دیگه هم روش کار میکنم تا به بازدید خوب میرسونمش.

شما که 7 ساله سایت میسازید و میفروشید بنظر خودتون بهتر نبود یه سایت خوب بیاری بالا تو این 7 سال و یه درآمد خوب ازش کسب کنی.

چون 7 سال پیش نسبت به الان خیلی رقابت کمتر بود.

البته برام سوال بود وگرنه قصد فضولی ندارم. :rolleyes:

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، meysam.trick گفته است :

سلام وقت بخیر

حقیقت من قبلا اسکریپت داشتم و  تو مدت های کوتاهی بازدید میگرفت سایتم، برای اینه الان با اینکه یه هفتست شروع کردم ناامید شدم :D

ولی خب میخوام این سایتو به درآمد برسونم، اگه لازم باشه تا 1 سال دیگه هم روش کار میکنم تا به بازدید خوب میرسونمش.

شما که 7 ساله سایت میسازید و میفروشید بنظر خودتون بهتر نبود یه سایت خوب بیاری بالا تو این 7 سال و یه درآمد خوب ازش کسب کنی.

چون 7 سال پیش نسبت به الان خیلی رقابت کمتر بود.

البته برام سوال بود وگرنه قصد فضولی ندارم. :rolleyes:

یه سایت دارم 4 ساله س درامد هم ازش دارم ولی سایتای دیگه میزنم میفروشم یا .. رفتم خدمت 2 سال همش نابود شد

دوباره از صفر شروع  کردم

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، karamusic گفته است :

یه سایت دارم 4 ساله س درامد هم ازش دارم ولی سایتای دیگه میزنم میفروشم یا .. رفتم خدمت 2 سال همش نابود شد

دوباره از صفر شروع  کردم

موفق باشی دوست عزیز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...