رفتن به مطلب

راهنمای در مورد خرید هاست ایران

chem

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان عزیز

قصد داریم هاست ایران بگیریم چون سایتی که قراره بزنیم کل کاربران از ایران هستند

به نظر شما از بین میزبان فا؛ میهن وب هاست و هاست دی ال کدوم بهتره

شما پیش اینها سرویس دارید؟ چه سایت های دیگه می شناسید که بهتر از این ها باشه هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت

کیفیت چطوره؟

اصلا شما هاست داخل پیشنهاد می کنید؟

من طی بررسی هایی که کردم بیشتر سایت های بزرگ کشور روی هاست های ایران هستند

با تشکر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، chem گفته است :

درود دوستان عزیز

قصد داریم هاست ایران بگیریم چون سایتی که قراره بزنیم کل کاربران از ایران هستند

به نظر شما از بین میزبان فا؛ میهن وب هاست و هاست دی ال کدوم بهتره

شما پیش اینها سرویس دارید؟ چه سایت های دیگه می شناسید که بهتر از این ها باشه هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت

کیفیت چطوره؟

اصلا شما هاست داخل پیشنهاد می کنید؟

من طی بررسی هایی که کردم بیشتر سایت های بزرگ کشور روی هاست های ایران هستند

با تشکر

درود

بنده چندین سال هست که از میهن وب هاست استفاده میکنم و از بابت کاملا رضایت دارم. به نظر بنده سرور های داخلی بهتر از سایر سرور ها عمل می کنند /  از لحاظ فنی عرض میکنم

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، majidchamran گفته است :

درود

بنده چندین سال هست که از میهن وب هاست استفاده میکنم و از بابت کاملا رضایت دارم. به نظر بنده سرور های داخلی بهتر از سایر سرور ها عمل می کنند /  از لحاظ فنی عرض میکنم

سلام

یعنی هیچ گونه مشکلی از نظر آپتایم و قطعی نداشتید؟

سرعت لود و ... خوبه؟

لینک به ارسال
در در 9/4/2019 at 21:48، chem گفته است :

سلام

یعنی هیچ گونه مشکلی از نظر آپتایم و قطعی نداشتید؟

سرعت لود و ... خوبه؟

بجز قیمت تقریبا از همه چیز راضی ام

لینک به ارسال
در در 9/5/2019 at 00:46، mehran-b گفته است :

@chem

1. هاست دی ال (بهترین انتخاب)
  2. میزبان فا (قابل تحمل)
  3. میهن وب هاست (غیرقابل تحمل برای کسی که سر در میاره از تنظیمات سرور)

درود

در مورد میهن وب هاست بیشتر توضیح میدید لطفا ؟ شما از کدوم قسمت ناراضی هستید؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، majidchamran گفته است :

در مورد میهن وب هاست بیشتر توضیح میدید لطفا ؟ شما از کدوم قسمت ناراضی هستید؟

کانفیگ سرویس MySQL افتضاحه البته برای دیتابیس های بزرگ ولی خوب پشتیبانی طبق معمول پشتیبانی هاستینگ ها به هیچ وجه زیر بار نمیره.

یادمه فایروال سرور هم یه سری آیپی ها رو بی دلیل بلاک میکرد اینم گفتیم زیر بار نرفتن.

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

کانفیگ سرویس MySQL افتضاحه البته برای دیتابیس های بزرگ ولی خوب پشتیبانی طبق معمول پشتیبانی هاستینگ ها به هیچ وجه زیر بار نمیره.

یادمه فایروال سرور هم یه سری آیپی ها رو بی دلیل بلاک میکرد اینم گفتیم زیر بار نرفتن.

درسته فایروال سرور آی پی سروری که قالب سایت من روش هست رو بی دلیل بلاک میکنه و گاها مشکل لایسنس قالب پیدا میکنم . ( یادم نبود اینو بگم )

لینک به ارسال
در در 9/5/2019 at 00:46، mehran-b گفته است :

@chem

1. هاست دی ال (بهترین انتخاب)
  2. میزبان فا (قابل تحمل)
  3. میهن وب هاست (غیرقابل تحمل برای کسی که سر در میاره از تنظیمات سرور)

سلام استاد 

سپاس از راهنمایی ارزنده شما

حقیقتا می خواهیم سایت رو از سرور خارج به سرور ایران منتقل کنیم

به نظر شما پنل ویژه میزبانی هاست های ایران در میزبان فا برای چه تعداد بازدید کننده در روز خوبه؟

خودم خیلی دوست دارم به هاست دی ال منتقل کنم اما یه کم گرونه مثلا 5 گیگ فضا با پهنای باند ماهیانه 200 گیگ میده ماهی 70 هزارتومان

اما میزبان فا با فضای 20 گیگ و پهنای باند 300 گیگ و حجم دیتابیس 1 گیگ و 3500 مگاهرتز پردازنده میده 22 هزارتومان

شما بودید کدوم انتخاب می کردید؟

ممنون میشم کلا دوستانی که از میزبان فا و هاست دی ال سرویس دارند تجربیات خودشون رو به اشتراک بزارند

با تشکر

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، chem گفته است :

به نظر شما پنل ویژه میزبانی هاست های ایران در میزبان فا برای چه تعداد بازدید کننده در روز خوبه؟

تعداد بازدید قابل ساپورت توسط یه هاست قابل محاسبه نیست.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، chem گفته است :

سلام استاد 

سپاس از راهنمایی ارزنده شما

حقیقتا می خواهیم سایت رو از سرور خارج به سرور ایران منتقل کنیم

خودم خیلی دوست دارم به هاست دی ال منتقل کنم اما یه کم گرونه مثلا 5 گیگ فضا با پهنای باند ماهیانه 200 گیگ میده ماهی 70 هزارتومان

اما میزبان فا با فضای 20 گیگ و پهنای باند 300 گیگ و حجم دیتابیس 1 گیگ و 3500 مگاهرتز پردازنده میده 22 هزارتومان

شما بودید کدوم انتخاب می کردید؟

ممنون میشم کلا دوستانی که از میزبان فا و هاست دی ال سرویس دارند تجربیات خودشون رو به اشتراک بزارند

با تشکر

هاست معمولی ایران میزبان فا برای سایتی مناسب است که بازدید کمی دارید یه ذره بازدیدت بالا بره سرعت سایتت میاد پایین و به درد نمیخوره ولی روی هاست وردپرس میزبان فا مشکلی نداشتم.

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

تعداد بازدید قابل ساپورت توسط یه هاست قابل محاسبه نیست.

در هم اکنون، sir1 گفته است :

هاست معمولی ایران میزبان فا برای سایتی مناسب است که بازدید کمی دارید یه ذره بازدیدت بالا بره سرعت سایتت میاد پایین و به درد نمیخوره ولی روی هاست وردپرس میزبان فا مشکلی نداشتم.

در جواب هر دو بزرگوار

طی صحبتی که با میزبان فا داشتم بیان داشتند که ما نمی تونیم تعداد بازدید کننده رو بر روی هر هاست بگیم!!

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، chem گفته است :

طی صحبتی که با میزبان فا داشتم بیان داشتند که ما نمی تونیم تعداد بازدید کننده رو بر روی هر هاست بگیم!!

بله نمیشه گفت.

تا سایت رو نبرید روی هاست چیزی مشخص نمیشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...