رفتن به مطلب

تغییر عنوان wp-admin از پیشخوان وردپرس

saied-h

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب.

بنده به خاطر شخصی سازی پیشخوان وردپرس (و نه صرفا برای امنیت) تصمیم دارم wp-admin رو از لینک پیشخوان "تغییر بدم". (site.com/wp-admin)

لینک ورود و خروج رو با کمک افزونه hide my wp تغییر دادم و دیگه نیازی به این کار ندارم.

قصدم فقط و فقط این هستش که اون پسوند wp-admin از پیشخوان عوض بشه.

سرچ هم زدم. واقعا سردرگم شدم.

اول این که با کمک افزونه این کار رو انجام بدم یا به صورت دستی؟

دوم این که بعد از تغییر کلمه wp-admin  هیچ مشکلی برای سایت و فروشگاه و افزونه ها به وجود نمیاد؟ (سایت ارور پیدا نمیکنه؟)

سوم این که شما کدوم روش رو برای این کار توصیه میکنید؟ دستی یا استفاده از افزونه.

-----------------------------------------------------------------

لطفا این موارد رو در نظر بگیرید:

1-سایت، فروشگاهی هست (از افزونه ووکامرس هم استفاده میکنم).

2- لطفا روشی رو ارائه بدید که برای آپدیت های وردپرس، ووکامرس و بقیه افزونه ها تداخلی ایجا نشه.

3- مشکل من نه کاربران سایت هستند (چون کاربرای معمولی پنل جداگانه در قالب فروشگاه داره) و نه حتی خودم! مشکلم فقط و فقط مدیران میانی سایت (مثل شاپ منیجر) هستش! دلیلش رو عرض کردم خدمتتون: فقط شخصی سازی برای برخی اشخاص.

با این حال حتی اگر راهی رو میدونید که فقط بتونم لینک پیشخوان رو برای "اشخاص خاص" تغییر بدم؛ لطفا بفرمایید.

--------------------

ممنون میشم به همه سوالاتم پاسخ بدید.

لینک به ارسال
در در 8/30/2019 at 04:17، saied-h گفته است :

سلام و عرض ادب.

بنده به خاطر شخصی سازی پیشخوان وردپرس (و نه صرفا برای امنیت) تصمیم دارم wp-admin رو از لینک پیشخوان "تغییر بدم". (site.com/wp-admin)

لینک ورود و خروج رو با کمک افزونه hide my wp تغییر دادم و دیگه نیازی به این کار ندارم.

قصدم فقط و فقط این هستش که اون پسوند wp-admin از پیشخوان عوض بشه.

سرچ هم زدم. واقعا سردرگم شدم.

اول این که با کمک افزونه این کار رو انجام بدم یا به صورت دستی؟

دوم این که بعد از تغییر کلمه wp-admin  هیچ مشکلی برای سایت و فروشگاه و افزونه ها به وجود نمیاد؟ (سایت ارور پیدا نمیکنه؟)

سوم این که شما کدوم روش رو برای این کار توصیه میکنید؟ دستی یا استفاده از افزونه.

-----------------------------------------------------------------

لطفا این موارد رو در نظر بگیرید:

1-سایت، فروشگاهی هست (از افزونه ووکامرس هم استفاده میکنم).

2- لطفا روشی رو ارائه بدید که برای آپدیت های وردپرس، ووکامرس و بقیه افزونه ها تداخلی ایجا نشه.

3- مشکل من نه کاربران سایت هستند (چون کاربرای معمولی پنل جداگانه در قالب فروشگاه داره) و نه حتی خودم! مشکلم فقط و فقط مدیران میانی سایت (مثل شاپ منیجر) هستش! دلیلش رو عرض کردم خدمتتون: فقط شخصی سازی برای برخی اشخاص.

با این حال حتی اگر راهی رو میدونید که فقط بتونم لینک پیشخوان رو برای "اشخاص خاص" تغییر بدم؛ لطفا بفرمایید.

--------------------

ممنون میشم به همه سوالاتم پاسخ بدید.

سلام

اگر لینک پنل مدیریت رو عوض کنید برای همه عوض میشه و برای اشخاص خاص نمیشه عوض کرد

هر دو روش برای تغییر لینک پنل مدیریت خوبه

فکر نمی کنم برای ووکامرس مشکل ایجاد بشه

این هم لینک آموزش

https://mizbanfa.net/blog/cms/wordpress/hc-custom-wp-admin-url/

لینک به ارسال

خود افزونه https://wordpress.org/plugins/hide-my-wp/  این کاررو انجام میده نیازی نیست دستی دوباره این کار انجام بشه 

مگر اینکه شما اسکریپت hide my wp رو استفاده کرده باشید که در این لینک میبینید : https://codecanyon.net/item/hide-my-wp-amazing-security-plugin-for-wordpress/4177158?gclid=CjwKCAjwtajrBRBVEiwA8w2Q8FJZZvSoskULCCDfVl54hegg_2a5gCCIBW8jQdl03fIKdpwfMqpvuRoCf9YQAvD_BwE

که اون هم البته نه به راحتی افزونه اول ولی در خود افزونه امکانش هست ولی  با روشی که poshenama معرفی کرده میتونید انجام بدید 

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...