رفتن به مطلب

پیش فرض درخواست راهنمایی برای تکه کدی از sql درکوِئری sql دیتابیس وب سایت ورد پرسی

پست های پیشنهاد شده

درود 
میخاوستم بپرسم که این تیکه کد هست که : 
UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, 'localhost/test/', 'www.yourlivesite.com/'); 
لینک هارو درست میکنه تو آموزشا خوندم متوجه نشدم و هرموردی امتحان کردم واسه خودم درست نشد .. 
جای اون دوتا دقیقا چی باید بزارم دومی که آدرس وب سایت رو کامل میزارم 
اونو home/public_html میزارمم نمیشه میخواستم بدونم باید چی بزارم تا لینک های سایتم درست شه .. 
اخه کوئری وقتی اجرا میشه میگه هیچ ردیفی تغییر نکرد ...
0 rows affected. (Query took 0.0522 seconds.)
ممنون

لینک به ارسال

@Mehdi256

به این شکل میشه.

مثلا اگر میخواید آدرس قدیم رو با آدرس جدید جایگزین کنید میشه:

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, 'http://old-domain.com', 'http://new-domain.com');

یا اگر میخواید مقدار قدیم رو با مقدار جدید جایگزین کنید میشه:

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, 'oldValue', 'newValue');

به طور کلی پارامتر دوم تابع REPLACE توی میشه مقداری که باید سرچ بشه و پارامتر سومش میشه مقداری که باید جایگزین بشه.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

@Mehdi256

به این شکل میشه.

مثلا اگر میخواید آدرس قدیم رو با آدرس جدید جایگزین کنید میشه:

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, 'http://old-domain.com', 'http://new-domain.com');

یا اگر میخواید مقدار قدیم رو با مقدار جدید جایگزین کنید میشه:

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, 'oldValue', 'newValue');

به طور کلی پارامتر دوم تابع REPLACE توی میشه مقداری که باید سرچ بشه و پارامتر سومش میشه مقداری که باید جایگزین بشه.

ممنون 

انجام دادم ولی خوب بازم لینک ها درست نیستن مثلا روی عنوان یه مقاله که کلیک میکنم ارور 404 میده یعنی لینکم ها درست نشده ! وقتی اجرا کردم نوشته ردیف ها اعمال شدن ولی خوب سایت هنوز درست نیست عکساشم دیگه نیستن !

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mehdi256 گفته است :

ممنون 

انجام دادم ولی خوب بازم لینک ها درست نیستن مثلا روی عنوان یه مقاله که کلیک میکنم ارور 404 میده یعنی لینکم ها درست نشده ! وقتی اجرا کردم نوشته ردیف ها اعمال شدن ولی خوب سایت هنوز درست نیست عکساشم دیگه نیستن !

خوب این فقط ستون post_content رو آپدیت کرد.

توی وردپرس احتیاجی نیست مستقیم با کوئری این کار رو کنید چون این کد کامل نیست و همه جوانب در نظر گرفته نشده.

برای جایگزینی لینک ها قدیمی با جدید از پلاگین Go Live Update URLS استفاده کنید.

لینک به ارسال

دوستان به مشکل بزرگی خوردم با همین افزونه اومدم لینک هارو اوکی کردم ولی هنوز درست نشده بود ... بعد نمیدونم الان که رو لوکال هاست هم میخام باز کنم وورارد محیط ورد پرس بشم مستقیم میره تو وب سایت و از  wp admin  وب سایت میخاد وارد بشه که اونم دیتابیسشو پاک کردم کلا هرچی رو هاست ریخته بودم پاک کردم میخاستم که با افزونه duplicator کل انتقالو انجام بدم که اینجری شد نمتونم وارد محیط ادمین و کاربری ورد پرسم تو لوکال بشم ...

لطفا سریعتر جواب بدین واقعا دیگه حال و حوصله این هاست رو ندارم 

لینک به ارسال
در در 8/29/2019 at 20:38، mehran-b گفته است :

خوب این فقط ستون post_content رو آپدیت کرد.

توی وردپرس احتیاجی نیست مستقیم با کوئری این کار رو کنید چون این کد کامل نیست و همه جوانب در نظر گرفته نشده.

برای جایگزینی لینک ها قدیمی با جدید از پلاگین Go Live Update URLS استفاده کنید.

ممنون میشم راهنمایی کنید پست بالا رو بخونید به مشکل خوردم

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

باید خودم بررسی کنم همین طوری نمیشه چیزی گفت.

راستش ببینید مشکل اینه همون لینک کردنارو انجام دادم و الان وقتی تو لوکال هاست میخام وارد بشم که وارد محیط کاربری ورد پرسی ادمین خودم برم میره به آدرس 

http://mywebsite.ir/wp-admin/  کل فایل های ورد پرس روی لوکال زرو یه جا کپی کردم دارم .... 

مشکل اینه که وقتی که لوکال هم میخام لوگ این کنم میره رو هاست و دیتابیس هاست رو میخونه و دیتابیس لوکالمو کاری نداره مشکل اینه !

هاست رو میشه ریست کرد کلا ؟ که این کارو نکنه؟ لینک کردنه انجام نشه؟

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

باید خودم بررسی کنم همین طوری نمیشه چیزی گفت.

الان من فقط میخام که بتونم به لوکال هاستم وارد بشم اصلا از قید آنلانی شدن زدم فعلا میشه بگید چیکار میتونم بکنم حذف زمپ یا ریست هاست و... ریست هاست البته جواب نداد>>

لینک به ارسال

@Mehdi256

فایل wp-config.php ای رو که روی لوکاله باز کنید زیر

<?php

کد زیر رو بذارید.

define('RELOCATE', true);

بعد آدرس فایل wp-login.php رو از لوکال بزنید.

یه چیزی توی این مایه ها میشه.

localhost/wp-login.php

بعد صفحه لاگین که بالا اومد مجدد داخل wp-config.php بشید و کدی که گذاشته بودید رو بردارید.

پ.ن: مراحل فوق رو داخل یه مرورگر بدون کش یا حالت مرور ناشناس مرورگر اجرا کنید.

لینک به ارسال

@mehran-b 

خیلی ممنونم عزیز درست شد ... خدا خیرت بده 

فقط یه چی که لینک هایی که کوئری زدم و با اون افزونه هه هنوز آنلاینن و باز برای آفلاین شدن لینک نشدن ! الان چیکار میتونم بکنم؟

فقط یه چی بخوام حالا آنلاین بشم با افزونه duplicator  برم که دیگه مشکلی پیش نمیاد؟

ویرایش شده توسط Mehdi256
لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، Mehdi256 گفته است :

فقط یه چی که لینک هایی که کوئری زدم و با اون افزونه هه هنوز آنلاینن و باز برای آفلاین شدن لینک نشدن ! الان چیکار میتونم بکنم؟

متوجه نشدم یعنی چی؟

ولی خوب شما مجدد برو داخل افزونه ای که گفتم و لینک های آنلاین رو با لینک های لوکال ریپلایس کن.

در 34 دقیقه قبل، Mehdi256 گفته است :

فقط یه چی بخوام حالا آنلاین بشم با افزونه duplicator  برم که دیگه مشکلی پیش نمیاد؟

کار نکردم با این افزونه.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

متوجه نشدم یعنی چی؟

ولی خوب شما مجدد برو داخل افزونه ای که گفتم و لینک های آنلاین رو با لینک های لوکال ریپلایس کن.

کار نکردم با این افزونه.

خیلی ممنونم عزیز مشکلم حل شد و در اخرم با این افزونه داپلیکیتر سایت رو آنلاین کردم . 

فقط یه چیز این افزونه هه که خودش دیگه نیازی نیست باشه ومیتونم حذفش کنم دیگه> همین افزونه داپلیکیتور که سایت رو آنلانی کردم...؟ 

و همچنین یه سوال دیگه مثلا افزونه هایی مثل حذف اطلاعات فوتر قالب ها و چیزهایی که یه بار استفاده شده ازشونو دیگه ینازی نیست اینا عیبی نداره که حذف بشن دیگه ؟ 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Mehdi256 گفته است :

فقط یه چیز این افزونه هه که خودش دیگه نیازی نیست باشه ومیتونم حذفش کنم دیگه> همین افزونه داپلیکیتور که سایت رو آنلانی کردم...؟ 

عرض کردم آشنایی ندارم.

در 6 ساعت قبل، Mehdi256 گفته است :

همچنین یه سوال دیگه مثلا افزونه هایی مثل حذف اطلاعات فوتر قالب ها و چیزهایی که یه بار استفاده شده ازشونو دیگه ینازی نیست اینا عیبی نداره که حذف بشن دیگه ؟ 

من نمیدونم دقیقا چه افزونه ای رو میگید ولی اگر اطمینان دارید که دیگه کاربردی نداره میشه غیرفعالشون کرد.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 9/2/2019 at 13:23، Mehdi256 گفته است :

خیلی ممنونم عزیز مشکلم حل شد و در اخرم با این افزونه داپلیکیتر سایت رو آنلاین کردم . 

و همچنین یه سوال دیگه مثلا افزونه هایی مثل حذف اطلاعات فوتر قالب ها و چیزهایی که یه بار استفاده شده ازشونو دیگه ینازی نیست اینا عیبی نداره که حذف بشن دیگه ؟ 

سلام

افزونه داپلیکیتور دیگه نیازی نیست و میتونید حذفش کنید

افزونه های حذف اطلاعات فوتر هم بهتره اول غیرفعالش کنید ببینید اثرش باقی مونده یا خیر اگر اثرش باقی مونده باشه میتونید حذفش کنید وگرنه باید فعال باشه همیشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...