رفتن به مطلب

سوال در مورد جدول html (colspan)

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر.

دوستان ما یه جدول داریم برای ویژگی های محصولاتمون... در این جدول، داخل تگ <th> که برای عناوین اصلی ویژگی های محصول هستش از عبارت colspan="2" استفاده کردیم.

میتونید راهی پیشنهاد بدید که ما فقط یک بار عبارت colspan رو برای th ها در قالبمون قرار بدیم که نیاز نباشه در کدهای html جدولمون برای هر th یکبار این عبارت رو استفاده کنیم؟ 

سوال دیگه ای هم در مورد استایل دهی به تگ th داشتم:

میخوایم پشت عناوینمون در جدول (th) از یک ایکن استفاده کنیم.

من به شکل زیر استفاده کردم اما شکل آیکن رو نمایش نمیده و یک مربع توخالی به جای آیکن نمایش میده.

th:before{ content:"\f105";} 

کجای راه رو اشتباه رفتم؟ 

به این فکر کردم که شاید اشکال از فونت باشه اما اینطور نبود. با تغییر فونت بازم درست نشد. ممنون میشم دوستان در این موارد اگر تجربه ای دارن ، راهنمایی کنن.

ممنونم

لینک به ارسال

سلام شما توی قسمت css مربوط به جدول کافیه یکبار به th هر استایلی خواستی بدی و نیاز نیست واسه تک تک th  ها استایل دهی کنی .

توی همون فایل که کد های html  رو نوشتی یه تگ باز کن و کدهای css  خودت رو تایپ کن و به th استایل دلخواه رو بده ( بحث کلاس ها رو مطالعه کنی موفق میشی )

سوال دوم :

به th خودت background-img بده و url رو آدرس اون آیکن بذار repeat هم روی norepeat تنظیم کن

موفق باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...