رفتن به مطلب

درخواست کمک برای ایجاد کاربر ویژه در VIP & File Download به صورت دستی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بزرگواران بنده از افزونه VIP & File Download نکست پی استفاده میکنم  میخواستم ببینم جطوری میتوان یک کاربر را به صورت دستی به کاربران vipاضافه کرد. در قسمت پنل مدیریت که این قسمت موجود نیست آیا کدی هست مه با اضافه کردن ان قسمت ایجاد کاربر به صورت دستی به این افزونه اضاقه بشه اگر نه ،آیا میشود از طریق دیتا بیس کاربری را بدون اینکه واریزی داشته باشه به صورت رایگان عضو ویژه کنیم؟؟ممنون میشم کمک کنید در ضمن کد نویسی بلد نیستم

ویرایش شده توسط mahdi210
لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، mahdi210 گفته است :

با سلام

بزرگواران بنده از افزونه VIP & File Download نکست پی استفاده میکنم  میخواستم ببینم جطوری میتوان یک کاربر را به صورت دستی به کاربران vipاضافه کرد. در قسمت پنل مدیریت که این قسمت موجود نیست آیا کدی هست مه با اضافه کردن ان قسمت ایجاد کاربر به صورت دستی به این افزونه اضاقه بشه اگر نه ،آیا میشود از طریق دیتا بیس کاربری را بدون اینکه واریزی داشته باشه به صورت رایگان عضو ویژه کنیم؟؟ممنون میشم کمک کنید در ضمن کد نویسی بلد نیستم

سلام

در قسمت کاربرها ها می تونید کاربر رو انتخاب و ارتقا بدید

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون .میشه بیشتر توضیح بدهید .منظورتون قسمت همه کاربران در وردپرس هست؟ وقتی کاربری رو انتخاب میکنیم گزینه ای برای ارتقا به کاربر ویژه وجود نداره  

لینک به ارسال
در در 8/19/2019 at 16:09، mahdi210 گفته است :

ممنون از پاسختون .میشه بیشتر توضیح بدهید .منظورتون قسمت همه کاربران در وردپرس هست؟ وقتی کاربری رو انتخاب میکنیم گزینه ای برای ارتقا به کاربر ویژه وجود نداره  

لطفا اسکرین شات بفرستید

لینک به ارسال

بفرمایید

a58s_قسمت_کاربران.png

فکر کنم باید افزونه دستکاری بشه و قسمت اضافه کردن دستی کاربر ایجاد بشه .ممنون از وقتی که می گذارید .

لینک به ارسال

متاسفانه بنده برنامه نویسی بلد نستم میشه لطغا راهنمایی کنید چه کدی رو باید به کدام فایل این افزونه اضافه کنم تا قسمت افزودن کاربر ایجاد بشه؟ من تو دیتابیس این افزونه نگاه کردم متوجه شد یکی از فیلدهای هر یک از کاربرانی که عضویت ویژه دارند 1 هست وکاربران ساده 0 ساده اندیشانه گفتم اگر صفر رو به یک تبدیل کنم کاربر ویژه نشون  میده که نشد ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahdi210 گفته است :

متاسفانه بنده برنامه نویسی بلد نستم میشه لطغا راهنمایی کنید چه کدی رو باید به کدام فایل این افزونه اضافه کنم تا قسمت افزودن کاربر ایجاد بشه؟ من تو دیتابیس این افزونه نگاه کردم متوجه شد یکی از فیلدهای هر یک از کاربرانی که عضویت ویژه دارند 1 هست وکاربران ساده 0 ساده اندیشانه گفتم اگر صفر رو به یک تبدیل کنم کاربر ویژه نشون  میده که نشد ممنون میشم راهنمایی کنید 

2-3 خط کد نیست که بگم اضافه کنید افزونه بزرگیه.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

2-3 خط کد نیست که بگم اضافه کنید افزونه بزرگیه.

ممنون که لطف کردین وقت گذاشتین .موفق باشید

ویرایش شده توسط mahdi210
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...