رفتن به مطلب

قرار دادن پست در جای دلخواه با برچسب ها

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر باشه

از اساتید و دوستان

ایا امکان پذیره این؟ که مثل یک لوپ بسازیم بگیم فلان پست ها با برچسب های مشخص رو در ایندکس فلان جا نمایش بده؟

اگر هست لطفا راهنمایی کنید چطوری میشه این کارو کرد.

سپاس

لینک به ارسال

سلام

منظورت رو دقیق متوجه نمیشم لطفا واضح تر توضیح بده که دقیقا چی میخوای.

برداشت من :

شما میخوای توی یه قسمت از سایتت ( توی صفحه اصلی ) یه سری مطالب خاص به صورت اتوماتیک اضافه بشه مثلا " ماژول آخرین اخبار  " که به صورت اتوماتیک اخرین مطالب افزوده شده به سایت رو نشون میده

همچین افزونه ای به صورت پیش فرض توی جوملا وجود داره اما توی وردپرس رو ندیدم اما با جستجو شاید بتونید شبیه اون رو پیدا کنید

موفق باشید

ویرایش شده توسط majidchamran
اشتباه تایپی
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، majidchamran گفته است :

سلام

منظورت رو دقیق متوجه نمیشم لطفا واضح تر توضیح بده که دقیقا چی میخوای.

برداشت من :

شما میخوای توی یه قسمت از سایتت ( توی صفحه اصلی ) یه سری مطالب خاص به صورت اتوماتیک اضافه بشه مثلا " ماژول آخرین اخبار  " که به صورت اتوماتیک اخرین مطالب افزوده شده به سایت رو نشون میده

همچین افزونه ای به صورت پیش فرض توی جوملا وجود داره اما توی وردپرس رو ندیدم اما با جستجو شاید بتونید شبیه اون رو پیدا کنید

موفق باشید

سلام

یک ایندکس رو در نظر بگیرین که چند بخش داره مثل سایتای خبری که بخشای گوناگون داره

یکسری مطالب هست که برد بازدید بالایی داره میخوایم که تو دید باشه یعنی تیتر 1.

مثل این سایت که پستایی که ممکنه ماله چند روز پیش باشه رو بذاره بالاترین جای سایت که دیده شه.

من گفتم با دسته میشه این کارو کرد اما دسته تیتر 1 داشته باشیم خیلی جالب نیست بعد ایده برچسب به ذهنم رسید گفتم شاید بشه لوپی ساخت که دسته هایی رو که با برچسب های مشخص شده رو بذاریم تو تیتر 1 

چیکار کنیم من نمیدونم :(

Screenshot (24).png

لینک به ارسال

خب دقیقا همون چیزیه که برداشت کرده بودم . همچنین قابلیتی رو جوملا به صورت پیش فرض داره

اگه الزاما میخوای توی وردپرس همچین چیزی رو پیاده سازی کنی باید به دنبال افزونه ای باشی که این کار رو واست انجام میده چون همچنین قابلیتی رو به صورت پیش فرض توی وردپرس نداریم.

نمونه ای از افزونه ی مورد نیاز شما : WordPress Popular Posts

البته ایده دسته 1 هم که به ذهنت رسیده کارایی نداره چون به صورت دستی خودت باید انتخاب کنی که چه مطلبی نشون بده

ولی اگه با افزونه این کار رو انجام بدی (مثل سایر سایت ها) مطالب پربازدید به صورت اتوماتیک و با توجه به تعداد کلیکی که روی لینک مطالب میشه نمایش میده

موفق باشی

ویرایش شده توسط majidchamran
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، majidchamran گفته است :

خب دقیقا همون چیزیه که برداشت کرده بودم . همچنین قابلیتی رو جوملا به صورت پیش فرض داره

اگه الزاما میخوای توی وردپرس همچین چیزی رو پیاده سازی کنی باید به دنبال افزونه ای باشی که این کار رو واست انجام میده چون همچنین قابلیتی رو به صورت پیش فرض توی وردپرس نداریم.

نمونه ای از افزونه ی مورد نیاز شما : WordPress Popular Posts

البته ایده دسته 1 هم که به ذهنت رسیده کارایی نداره چون به صورت دستی خودت باید انتخاب کنی که چه مطلبی نشون بده

ولی اگه با افزونه این کار رو انجام بدی (مثل سایر سایت ها) مطالب پربازدید به صورت اتوماتیک و با توجه به تعداد کلیکی که روی لینک مطالب میشه نمایش میده

موفق باشی

ممنون ولی من نمیخواستم که مطالب که کلیک زیادی داره رو بذارم بالا

هدف اینه رو مطالب نمایش داده شده رو تیتر 1 قابلیت شخصی سازی داشته باشیم یعنی انتخاب کنیم که چی اونجا نمایش داده بشه نه اینکه کاربران انتخاب کنن چی اونجا باشه

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Galaxy گفته است :

ممنون ولی من نمیخواستم که مطالب که کلیک زیادی داره رو بذارم بالا

هدف اینه رو مطالب نمایش داده شده رو تیتر 1 قابلیت شخصی سازی داشته باشیم یعنی انتخاب کنیم که چی اونجا نمایش داده بشه نه اینکه کاربران انتخاب کنن چی اونجا باشه

خب مهندس خودت داری جواب خودت رو میدی ک!!!

یه دسته بندی بساز : تیتر یک ( مطالب دلخواه رو به این دسته بندی اضافه کن )

توی موقعیت دلخواه خودت نمایشش بده

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، majidchamran گفته است :

خب مهندس خودت داری جواب خودت رو میدی ک!!!

یه دسته بندی بساز : تیتر یک ( مطالب دلخواه رو به این دسته بندی اضافه کن )

توی موقعیت دلخواه خودت نمایشش بده

اگر مطالب بالا رو خونده باشی گفتم که دسته ای به اسم تیتر 1 داشته باشیم زیاد جالب نیست، هم از لحاظ ظاهر هم لحاظ سئو تقریبا هیچ سایتی این کارو نمیکنه چون تو قسمت بالای سایت single دسته ها نمایش داده میشه جالب نیست دسته ای به اسم تیتر 1 داشته باشیم در کنار مثلا دسته های اخبار و مقالات و ...

به هر حال مشکل رو خودم حل کردم با برچسب ها! دیگه کافیه یه برچسب بزنم بره تیتر 1 فقط و فقط به اضافه کردن این  'tag' => 'تیتر1'

$args = array(

'posts_per_page' => 3,
    'tag' => 'تیتر1'
        );

دیگه نیازی به دسته بندی هم نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...