رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه...

افزونه WCFM - WooCommerce Frontend Manager که برای چند فروشندگی هست رو از مخزن وردپرس دانلود کردم...

این افزونه یه نسخه پرو هم داره که برای تایید و مدال به فروشندس که اونم از یک سایت خارجی معتبر دانلود کردم...

افزونه ها نصب شدن و به طور کامل اجرا میشن بدون هیچ مشکلی...

فقط 2 تا مشکل جزئی هست امیدوارم بتونید کمک کنید...

1-بعضی جاهای افزونه راستچین نیست.

2-پنل نمایش فروش و برداشت ها و ... که به صورت نموداری هست تاریخ میلادیه و کلا تاریخ افزونه میلادیه مثلا یک ماه رو از تاریخ میلادی حساب میکنه...

هر دو فایل افزونه رو به اضافه عکس اون بخش پیوست میکنم لطفا چک کنید...

screenshot.1.jpg

wc-frontend-manager-ultimate.zip

wc-frontend-manager.6.2.7.zip

لینک به ارسال

درود
1-  می تونی با استفاده از فایر باگ یا با فشردن دکمه F12 و ویرایش در قسمت مربوطه مشکل رو حل کنی ( احتمالا با یه دستورfloat : right  مشکل حل بشه )

2 - این قسمت رو باید به php مسلط باشی تا بتونی قالب تاریخ رو به فارسی (شمسی) تغییر بدی .

نکته : می تونی از افزونه های فارسی سازی شده که راست چین هم هستند استفاده کنی مثلا دکان یا ....

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Emcado گفته است :

سلام ممنون از نظر شما...

از تمام افزونه های فارسی استفاده کردم مثل جلالی و پارسی دیت و...

اگه شما افزونه ای میشناسید بگید لطفا...

برای شمسی کردن این افزونه باید به php تسلط داشته باشید و با کمک افزونه ای دیگه نمیشه تاریخ اون رو به شمسی تبدیل کرد.
همچنان پیشنهاد میکنم از افزونه ای که از قبل فارسی سازی شده و همچنین تاریخش شمسی هست استفاده کنید مثلا دکان و ....

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...