رفتن به مطلب

افزونه ای برای نمایش انتخابی دسته بندی مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

راهنمایی میخواستم در مورد افزونه یا کدی که بتونه نمایش دسته بندی برای اعضا رو انتخابی کنه

مثلا سایتی با دسته بندی های سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی داریم اما فقط تمایل دارم اعضا در مورد دسته بندی اجتماعی پست ارسال کنن و مابقی دسته ها براشون نمایش داده نشه.

ممنون

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sonandimiz گفته است :

راهنمایی میخواستم در مورد افزونه یا کدی که بتونه نمایش دسته بندی برای اعضا رو انتخابی کنه

گراویتی فرم

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، WpFixer گفته است :

گراویتی فرم

قرار نیست فرم بسازم ، سایت دسته بندی زیادی داره خیلی هاشونم تخصصی هستند میخوام برای اعضا که در تخصصشون نیست این نوع دسته بندی ها نمایش داده نشن یعنی انتخابی تعیین کنم کدوم سطح دسترسی چه دسته بندی رو ببینه .

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، sonandimiz گفته است :

قرار نیست فرم بسازم ، سایت دسته بندی زیادی داره خیلی هاشونم تخصصی هستند میخوام برای اعضا که در تخصصشون نیست این نوع دسته بندی ها نمایش داده نشن یعنی انتخابی تعیین کنم کدوم سطح دسترسی چه دسته بندی رو ببینه .

سلام

یعنی می خواهید فقط برای اعضا دسته بندی خاصی وجود داشته باشه؟

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، sonandimiz گفته است :

سلام ، بله دقیقا منظورم همینه

یعنی می خواهید از همون اول کاربر نوع موضوعی که می خواد رو انتخاب کنه و بعد ثبت نام بشه ؟

اگر اینطور نیست

یک صفحه ایجاد کنید و با صفحه ساز المنتور یا ویژال کامپوزر یک صفحه دسته بندی با فیلتر بسازی و برای کاربران محدود کنید

افزونه پیشنهادی برای محدودکردن افزونه advanced-access-manager

ویرایش شده توسط poshenama
لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، poshenama گفته است :

یعنی می خواهید از همون اول کاربر نوع موضوعی که می خواد رو انتخاب کنه و بعد ثبت نام بشه ؟

اگر اینطور نیست

یک صفحه ایجاد کنید و با صفحه ساز المنتور یا ویژال کامپوزر یک صفحه دسته بندی با فیلتر بسازی و برای کاربران محدود کنید

افزونه پیشنهادی برای محدودکردن افزونه advanced-access-manager

ممنون از اهتمامتون ، ولی این دو تا افزونه هم کار ما رو راه ننداخت

دنبال افزونه ای برای محدودیت دسته بندی ها بودم به این افزونه برخوردم "restrict-author-posting" ولی متاسفانه بخاطر دلایل امنیتی از مخزن وردپرس پاک شده

یه افزونه ای شبیه به این میخوام که کارکرد مشابه داشته باشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، sonandimiz گفته است :

ممنون از اهتمامتون ، ولی این دو تا افزونه هم کار ما رو راه ننداخت

دنبال افزونه ای برای محدودیت دسته بندی ها بودم به این افزونه برخوردم "restrict-author-posting" ولی متاسفانه بخاطر دلایل امنیتی از مخزن وردپرس پاک شده

یه افزونه ای شبیه به این میخوام که کارکرد مشابه داشته باشه

افزونه در سایت های دیگه موجوده

ادر پیوست هم گذاشتم

restrict-author-posting.2.1.5.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...