رفتن به مطلب

مشکل اساسی با شروع و پایه ریزی قالب و اسکلت سایت با قالب ها

پست های پیشنهاد شده

درود 

من میخام وب سایت تقریبا خبری رو درست منم قالبی هم که انتخاب مردم قالب wrtee هست ولی واقعا مشکلات اساسی و پایه ای دارم که اذیتم میکنن و بخاطرش هنوز کاری نکردم... یکی از مشکلا اینه که اصلا هرکاری میکنم وب سایت شبیه اون چیزی که تو دمو یا پیش نمایش هست نمیشه حتی اون عذرش که نوعی اسلایدر هست ظاهر نمیسه و هرچی به تنظیمات دست میزنم نتیجه ای حاصل نمیشه...

_ راستش من با ورد پرس زبون انگلیسی کار میکنم و بعضی واژه ها معادلشون شاید درست جا نیفتاده باسم ولی بهتره و راضیم و روی لوکال هاست فعلا دارم کار میکنم 

_ببینید من میخام در کل به قالب مادر و اصلی وب سایتم رو بنا کنم که هرپستم همونجوری باشه و  از اون به بعد فقط هرروز تعدادی پست داخلش بزارم که حالا پست هامو میتونم یکم شخصی سازی کنم ولی هرکار میکنم این قالب اصلی و اسکلت و بدنه درست نمیشه 

_یکی از مشکلات اساسی من مشکل با پست های فارسی منه که وقتی فارسی مینویسم باید از توی خود مرورگر کلیک راست کنم و چپ به راست کنم متن رو که عنوان  درست بخوره و مثل فارسی از راست به چپ باشه چون فالبو از خود وردپرس دانلود کردم برای این کار که پست هام اکثرا پارسی هستن باید چیکار کنم؟ چه چیزی روس رچ کنم آیا همون چپ به راست مردن جواب این مشکل منه چون من بدنه سایت و ورد پرسم انگلیسی هست و فقط میخام پست هارو فارسی درونش بزارم و فقط همین... یکی از مشکلات بزرگم اینه... 

_مشکل اصلی دیگم که گفتم بالاتر اینه که هنوز با اینکه قالب رو نصب کردم ولی نمیتونم چطور یه بار سازیش کنم که بعدا فقط بزنم پست جدیدو مطلبمو بنویسم و منتشر کنم... گزینه های زیادی هستن که من میگم شما لطف کنید بگید کدوماش مربوط به خواسته منن؟ ممنون میشم 

مثلا به بخش هست theme و بخش کاستومایز کردنش یه جا هم بود با یه افزونه انگار قالب سایت رو میزاشت یه افزونه هم هستelementor که نمیدونم اون دقیقا چیکار میکنه؟ یه بخش هم بود template که از قضا اونم باعث گیج شدنم میشه نیمدونم از کدوم بخش تنظیم کنم صفحه اصلی و صفحات دیگمو یه بار از یه بخش واحد یه بخش مجزا و تمام و کمال و خوب... 

از چند جا مگه میشه فالبو ویرایش کرد؟ 

الان ممنون میمش کمکم کنید بگید از کجا درست کنم تم رو واقعا گیجم.... یه دنیا ممنون میشم 

سپاس 

ویرایش شده توسط Mehdi256
لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Mehdi256 گفته است :

من میخام وب سایت تقریبا خبری رو درست منم قالبی هم که انتخاب مردم قالب wrtee هست ولی واقعا مشکلات اساسی و پایه ای دارم که اذیتم میکنن و بخاطرش هنوز کاری نکردم... یکی از مشکلا اینه که اصلا هرکاری میکنم وب سایت شبیه اون چیزی که تو دمو یا پیش نمایش هست نمیشه حتی اون عذرش که نوعی اسلایدر هست ظاهر نمیسه و هرچی به تنظیمات دست میزنم نتیجه ای حاصل نمیشه...

سلام

اگر قالبتون درون ریزی داره با افزونه One Click Demo Import می تونید شبیه دموش کنید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

اگر قالبتون درون ریزی داره با افزونه One Click Demo Import می تونید شبیه دموش کنید.

حالا این مورد خوبی بود گفتید فهمیدم لاقل درون ریزی چیه ممنون ازتون .. ولی خوب قالبو از خود ورد پرس دان کردم 

و همینه چیز دیگه ای نداره ... ممنون میشم به ابهاماتی که بالا ذکر کردم هم اگه میدونید جواب بدید 

بازم تشکر 

لینک به ارسال
در در 8/14/2019 at 19:40، Mehdi256 گفته است :

_یکی از مشکلات اساسی من مشکل با پست های فارسی منه که وقتی فارسی مینویسم باید از توی خود مرورگر کلیک راست کنم و چپ به راست کنم متن رو که عنوان  درست بخوره و مثل فارسی از راست به چپ باشه چون فالبو از خود وردپرس دانلود کردم برای این کار که پست هام اکثرا پارسی هستن باید چیکار کنم؟ چه چیزی روس رچ کنم آیا همون چپ به راست مردن جواب این مشکل منه چون من بدنه سایت و ورد پرسم انگلیسی هست و فقط میخام پست هارو فارسی درونش بزارم و فقط همین... یکی از مشکلات بزرگم اینه... 

برای این مشکل هم از افزونه ویرایشگر کلاسیک استفاده کنید

http://snur.ir/cms/wordpress/74-ویرایشگر-کلاسیک-وردپرس-افزونه-کلاسیک-ادیتور-Classic-Editor.html

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، poshenama گفته است :

برای این مشکل هم از افزونه ویرایشگر کلاسیک استفاده کنید

http://snur.ir/cms/wordpress/74-ویرایشگر-کلاسیک-وردپرس-افزونه-کلاسیک-ادیتور-Classic-Editor.html

افزونه TinyMCE  رو گرفتم و خوبه باهاش عادت کردم مشکل عنوان  یا Title  هست که راست چین نمیشه اصلا برای فارسی کلا انگار انلگیسیه و برای فارسی نوشتن مناسب نیست نمیشه برای تک تک بلوک ها کلی تنظیمات انجام داد ... 

لینک به ارسال

یه مشکل بزرگی که هست همین  چپه بودن یا دیفالت چپ به راست بودن نوشته ها هست ... با افزونه wp-rtl  رفتم درست نشد 

ادیتورم رو کلاسیک ادیتور کردم و بلوکی هم رفتم نشد موقع نمایش بازم مشکل داره 

عکسشو میزارم

iuhiuhk.jpg

فقط داخل ادبتور درس میشه که خوب ویرذایش گر معمولی هم همچین قابلیتی داشت 

میخام تو نمایسش درست شه و از طرفی هم نمیخام مجبوربشم زبون کاری محیزمم فارسی کنم ..

ممنون میشم راهمایی کنین .

ویرایش شده توسط Mehdi256
لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Mehdi256 گفته است :

یه مشکل بزرگی که هست همین  چپه بودن یا دیفالت چپ به راست بودن نوشته ها هست ... با افزونه wp-rtl  رفتم درست نشد 

ادیتورم رو کلاسیک ادیتور کردم و بلوکی هم رفتم نشد موقع نمایش بازم مشکل داره 

عکسشو میزارم

iuhiuhk.jpg

این مشکل از قالبتون هست

اگر از قالب دیگه ای استفاده کنید درست میشه یا استایل های css متن ها رو راستچین کنید

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، poshenama گفته است :

این مشکل از قالبتون هست

اگر از قالب دیگه ای استفاده کنید درست میشه یا استایل های css متن ها رو راستچین کنید

اها پس این مقاله های راست چین کردن که فایل styles.css  رو تغییر میدن مربوط به مشکل منه ؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Mehdi256 گفته است :

اها پس این مقاله های راست چین کردن که فایل styles.css  رو تغییر میدن مربوط به مشکل منه ؟

اره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...