رفتن به مطلب

مشکل درخواست post که باعث کند شدن سایت شده

پست های پیشنهاد شده

به نام حضرت دوست

با سلام

دوستان وقتی که با جی تی مترکس سرعت سایت رو تست می کنم, یک درخواست پست باعث میشه لود شدن سایت چند ثانیه ای بیشتر بشه. دراخواست رو در زیر قرار دادم. لطف کنید شما فقط بفرمایید این درخواست رو چگونه ایجاد میشه تا حذفش کنم.

action=get_price&cat=undefined&limit=undefined&brand=undefined

سایتم فروشگاهی نیست و از ووکامرس هم استفاده نمی کنم.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

لا تشکر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، rezamand گفته است :

به نام حضرت دوست

با سلام

دوستان وقتی که با جی تی مترکس سرعت سایت رو تست می کنم, یک درخواست پست باعث میشه لود شدن سایت چند ثانیه ای بیشتر بشه. دراخواست رو در زیر قرار دادم. لطف کنید شما فقط بفرمایید این درخواست رو چگونه ایجاد میشه تا حذفش کنم.

action=get_price&cat=undefined&limit=undefined&brand=undefined

سایتم فروشگاهی نیست و از ووکامرس هم استفاده نمی کنم.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

لا تشکر

درود

به نظرم، کش رو پاک کن و دیتابیس رو بهینه کن بعدش دوباره گزارش بگیر بعد اگه درست نشد تصویر بگیر بفرس

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

به نظرم، کش رو پاک کن و دیتابیس رو بهینه کن بعدش دوباره گزارش بگیر بعد اگه درست نشد تصویر بگیر بفرس

ممنون از پاسختون

مشکل رو پیدا کردم, متاسفانه تکه کد زیر باعث میشد که سایت هنگام بارگذاری, یک بار هم با متد post بارگذاری بشه که این مشکل باعث میشد سرعت لود سایت خیلی کم بشه و همچنین استفاده سی پی یو سرور بالا بره.

<script type='text/javascript'>var ajax_url = {};</script>

ویرایش شده توسط rezamand
مشکل رفع شد
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...