رفتن به مطلب

سفارشی سازی پست های قالب های آماده وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام سؤالی که داشتم اینه که چجوری پست های وردپرس در قالب های پرمیوم و آماده رو سفارشی سازی کنیم و طبق سلیقه خودمون طراحی کنیم مثلا در قالب زفایر پست ها فقط تصویر شاخص و عنوان پست نمایش داده میشه و من میخوام خلاصه ای از پست و یک دکمه برای ادامه مطلب هم بذارم اما نمیدونم چه جوری؟ یا در پست های دانلود اهنگ مثلا دکمه ای برای دانلود اهنگ و تعداد بازدید ، تاریخ آپدیت و... رو بذارم.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، sajjadsd گفته است :

با سلام سؤالی که داشتم اینه که چجوری پست های وردپرس در قالب های پرمیوم و آماده رو سفارشی سازی کنیم و طبق سلیقه خودمون طراحی کنیم مثلا در قالب زفایر پست ها فقط تصویر شاخص و عنوان پست نمایش داده میشه و من میخوام خلاصه ای از پست و یک دکمه برای ادامه مطلب هم بذارم اما نمیدونم چه جوری؟ یا در پست های دانلود اهنگ مثلا دکمه ای برای دانلود اهنگ و تعداد بازدید ، تاریخ آپدیت و... رو بذارم.

درود

ویرایش میکنی و کار خیلی ساده ای هستش فقط کافیه شروع کنی... و اینکه برای ادامه مطلب از دکمه های Shift + Alt + T استفاده کن یا در ویرایشگر یک شکلیکی هست مانند خط چین که باعث میشه بعد اون هر مطلبی بگذاری بره ادامه مطلب! با این کد هم میشه رفت ادامه مطلب:

<!--more-->

تصویر رو هم هر جای مطلبت خواستی میتونی بارگذاری کنی

تصویر شاخص هم که سمت چپ به فارسی نوشته شده و بعد از انتخاب از فایل هات نمایش داده میشه!

تعداد بازدید رو هم افزونه اصلی آمارگیر وردپرس فارسی رو نصب کن هم برای خودت آمار داری هم برای بازدیدکننده سایتت.

تارخ آپدیت رو هم خودت باید بنویسی و موقع ویرایش هم باید از سمت چپ ویرایشگر تاریخ رو بروز کنی.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

ویرایش میکنی و کار خیلی ساده ای هستش فقط کافیه شروع کنی... و اینکه برای ادامه مطلب از دکمه های Shift + Alt + T استفاده کن یا در ویرایشگر یک شکلیکی هست مانند خط چین که باعث میشه بعد اون هر مطلبی بگذاری بره ادامه مطلب! با این کد هم میشه رفت ادامه مطلب:

<!--more-->

تصویر رو هم هر جای مطلبت خواستی میتونی بارگذاری کنی

تصویر شاخص هم که سمت چپ به فارسی نوشته شده و بعد از انتخاب از فایل هات نمایش داده میشه!

تعداد بازدید رو هم افزونه اصلی آمارگیر وردپرس فارسی رو نصب کن هم برای خودت آمار داری هم برای بازدیدکننده سایتت.

تارخ آپدیت رو هم خودت باید بنویسی و موقع ویرایش هم باید از سمت چپ ویرایشگر تاریخ رو بروز کنی.

ادامه مطلب کار نمیکنه نمیدونم چرا تعداد بازدید و تاریخ آپدیت هم و همه اینها رو خودم میدونم در صفحه single یا همون ادامه مطلب میشه گذاشت اما من میخوام خود پست در صفحه اصلی سایت این امکانات بهش اضافه شه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...