رفتن به مطلب

مشکل پلاگین parsidate با restrict content pro

پست های پیشنهاد شده

سلام من پلاگین parsidate رو واسه فارسی سازی سایت استفاده کردم غافل از اینکه این پلاگین تاریخ دیتابیس هم شمسی میکنه ، و مشکل وقتی بیشتر شد که تاریخ های اشتراک کاربر ها که با پلاگین restrict content pro ایجاد شده هم تو دیتابیس به شمسی ذخیره شده ، اسکرین :

gpl1_4.jpg

الان برای پلاگین restrict content pro آپدیت نسخه 3 اومده و چون این ورژن جدیدش یه تبدیل کننده داره که انتقال میده سایت رو از نسخه 2.9 به 3 و دیتابیس رو بازخونی میکنه به مشکل خوردم ، چون پلاگین فقط میلادی رو قبول میکنه و الان همه تاریخ های دیتابیس شده شمسی ، خیلی عجیبه یه فارسی ساز چرا باید دیتابیس رو شمسی کنه

من لایسنس اورجینال این پلاگین رو دارم حتی پشتیبان پلاگین هم دیتابیس رو دید و عاجز از حل این مشکل شد که با نحوه شمسی سازی اشنایی نداره !

ممنون میشم کمک کنید که چجوری میشه این مشکل رو حل کرد ، تعداد یوزر ها هم کم نیست که بخوام ریسک کنم و چون نمیشه برای همیشه از این نسخه قدیمی استفاده کرد ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

یعنی واقعا کسی از مدیران انجمن تا حالا این پست رو ندیده ؟

بهتر نیست وقتی وقت پشتیبانی از پلاگینی که نوشتین رو ندارین کلا حذفش کنید ؟ پشتیبانی از مشکلاتی که به وجود اورده حداقل ، نه قسمت ساپورت پلاگین کسی کمکی میکنه نه اینجا

لینک به ارسال

سلام

افزونه پارسی دیت هیچ چیزی رو در دیتابیس شمسی نمی کنه و عملا تاریخ رو در بخش خروجی به کاربر شمسی نمایش میده.

البته اگر اشتباه نکنم توی بخش پشتیبانی افزونه در سایت وردپرس یکی از دوستان گزارش دادن که این مشکل از خود افزونه restrict content pro بود.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

افزونه پارسی دیت هیچ چیزی رو در دیتابیس شمسی نمی کنه و عملا تاریخ رو در بخش خروجی به کاربر شمسی نمایش میده.

البته اگر اشتباه نکنم توی بخش پشتیبانی افزونه در سایت وردپرس یکی از دوستان گزارش دادن که این مشکل از خود افزونه restrict content pro بود.

سلام بله اونجا هم خودم پیگیری کردم که فیکس کردن ولی مشکلش حل نشده چون بعد آپدیت تاریخ رو شمسی نمیزنه تو دیتابیس ولی نمی تونم اپدیت کنم چون شمسی ثبت شده و پلاگین نمیتونه بخونه و همه تاریخ ها رو صفر میکنه بعد آپدیت به آخرین نسخه

میشه محبتی به من بکنید و راهنمای کنید چیکار باید بکنم که از شمسی دوباره بشه میلادی داخل دیتابیس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...