رفتن به مطلب

اختلال در W3 Total Cache

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سایت www.iranorthoped.com از وردپرس 4.9.10 و افزونه W3 Total Cache 0.9.7.5 استفاده میکند.

مشکل این است که وقتی بخواهید یکی از پست های سایت به آدرس https://www.iranorthoped.com/fa/news/1728/

را از طریق بروزر موبایل نگاه کنید یک ورژن قدیمی کش شده از این پست نمایش داده میشود. البته دیدن این پست از طریق بروزر کامپیوتر ورژن جدید آن را نشان میدهد. با incognito کروم یا Private browser فایرفاکس در کامیپوتر هم ورژن کش شده نمایش داده میشود.

وقتی افزونه توتال کش را غیر فعال میکنم مشکلات حل میشود و به محض فعال شدن این افزونه مشکل دوباره ظاهر میشود.

چند بار کل همین پست ذکر شده و چند بار هم کل افزونه را Purge کردم ولی فایده ای نداشت.

تنها چاره را در ایجاد یک پست داپلیکیت ولی با یک آدرس جدید دیدم. پس پستی به آدرس https://www.iranorthoped.com/fa/news/27394

و دقیقا شبیه به پست قبلی ساختم و پست قبلی را روی پست جدید ریدایرکت کردم. ریدایرکشن در خود سایت کار میکند ولی وقتی از طریق گوگل میخواهید وارد صفحه شوید ریدایرکت نمیشود.

برای امتحان کلمه "شکستگی لگن" را در گوگل جستجو کرده و روی دومین نتیجه که از سایت ایران ارتوپد است کلیک کنید. در کامپیوتر ریدایرکت میشود ولی در موبایل نمیشود.

حتی وقتی پست اولیه را کاملا حذف میکنم در بروزر کامپیوتر خطای 404 میدهد ولی در موبایل همچنان ورژن کش شده نمایش داده میشود.

ضمنا در افزونه ذکر شده هیچ گروهی در referrer یا User Agent فعال نیست.

واقعا درمانده شده ام. لطفا اگر راهی دارد کمک کنید.

متشکرم

لینک به ارسال

درود

به نظرم این افزونه رو حذف کنید شاید تداخل داره با قالب یا با افزونه های دیگه - بعد دیتابیس رو تمیز کنید (پاکسازی کنید)

بعد افزونه راکت کش نصب کنید و بعد از اعمال تنظیمات (اموزش تنظیمات در نت موجوده) کش پاک کنید

بعد از انجام هر کاری تولید محتوا - حذف و ... همیشه کش رو پاک کنید تا کاربران بتونن تغییرات اعمال شده رو مشاهده کنن.

لینک به ارسال

با عرض تشکر و احترام بابت پاسخ ارزشمند شما

حتما به راهنمایی شما عمل میکنم ولی برای من جای تعجب دارد که هر تغییری در هر پیج یا هر پست سایت میدهم بلافاصله تغییر در خروجی سایت نشان داده میشود و فقط همین یک پست است که این مشکل را دارد. جالب این است که تمام صفحه ای که پست در آن قرار دارد (مثل قسمت جدیدترین مقالات) هم کش ماهها قبل است.

و جالب این است که فریز شدن این پست فقط در موبایل و ورژن Incognito بروزرها است و در کامیپوتر مشکلی دیده نمیشود.

چطور ممکن است فقط یک پست مشکل داشته باشد.

قسمت هایی در این افزونه به نام های referrer group و user agent group هست که وقتی کاربر مثلا از گوگل ریفر میشود یا از پلتفرم خاصی استفاده میکند کاربر را به صفحه خاص دیگری ارجاع میدهد ولی من این قسمت های افزونه را هم غیر فعال کرده ام.

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، کاربر ایرانی گفته است :

با عرض تشکر و احترام بابت پاسخ ارزشمند شما

حتما به راهنمایی شما عمل میکنم ولی برای من جای تعجب دارد که هر تغییری در هر پیج یا هر پست سایت میدهم بلافاصله تغییر در خروجی سایت نشان داده میشود و فقط همین یک پست است که این مشکل را دارد. جالب این است که تمام صفحه ای که پست در آن قرار دارد (مثل قسمت جدیدترین مقالات) هم کش ماهها قبل است.

و جالب این است که فریز شدن این پست فقط در موبایل و ورژن Incognito بروزرها است و در کامیپوتر مشکلی دیده نمیشود.

چطور ممکن است فقط یک پست مشکل داشته باشد.

قسمت هایی در این افزونه به نام های referrer group و user agent group هست که وقتی کاربر مثلا از گوگل ریفر میشود یا از پلتفرم خاصی استفاده میکند کاربر را به صفحه خاص دیگری ارجاع میدهد ولی من این قسمت های افزونه را هم غیر فعال کرده ام.

درود

شاید از سمت چی قسمت گزینه کش ای پیج یا پست رو جوری تنظیم کردید که کش نشه اونجارو هم یه بررسی کنید شاید مشکل برطرف شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...