رفتن به مطلب

استفاده از افزونه های یه قالب روی قالب دیگه

پست های پیشنهاد شده

سلام. من دو تا قالب دارم. جفتشون ویژوال کامپوزر رو دارند. آیا امکانش هست که ویژوال کامپوزر رو بخاطر اینکه نسخه ی جدیدتری داره از یه قالب بردارم ببرم قالب دیگه؟

کلا این افزونه های پولی که داخل قالب ها هستند، فقط روی همون قالب جواب میدن یا نه، میشه برد رو یه قالب دیگه؟

ممنون

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ahmad25532 گفته است :

سلام. من دو تا قالب دارم. جفتشون ویژوال کامپوزر رو دارند. آیا امکانش هست که ویژوال کامپوزر رو بخاطر اینکه نسخه ی جدیدتری داره از یه قالب بردارم ببرم قالب دیگه؟

کلا این افزونه های پولی که داخل قالب ها هستند، فقط روی همون قالب جواب میدن یا نه، میشه برد رو یه قالب دیگه؟

ممنون

سلام

باید بررسی کنید که قالبتون با چ صفحه سازی سازگاره، درصورتی که از ویژوال پشتیبانی میکنه بدون مشکل میتونید نصب و استفاده کنید

کلا وقتی میخواید از افزونه هایی مثل صفحه ساز استفاده کنید باید اطمینان داشته باشید که توسط قالب بصورت کامل پشتیبانی میشه و میتونید صفحات دلخواه رو ایجاد کنید

افزونه های دیگر هم در صورتی که نصبشون بر اساس سازگاری نباشه میتونید نصب و استفاده کنید مثل فرم سازها

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...