رفتن به مطلب

مشکل با افزودن ابزارک به پوسته

پست های پیشنهاد شده

سلام

در قسمت افزونه تمام افزونه هایم فعال است اما وقتی به قسمت مدیریت پوسته ها-ابزراک (پوسته ی فعال) میرم نوشته که:

برای فعال‌سازی٬ ابزارک‌ها را از این‌جا به‌نوارکناری بکشید و رها کنید. برای غیرفعال کردن ابزارک‌ها و پاک کردن تنظیمات‌شان٬ آن‌ها را از نوارکناری به این‌جا بکشید.

اما ابزارک ها اصلا کشیده نمی شن

کلا هیچ دکمه ای توی اون صفحه کار نمی کنه

حتی "تنظیمات صفحه" و "راهنما"

قبلا این طوری نبود

نمی دونم از کی این طوری شد

در ضمن

در مرورگر اکسپلورر، کلا پیشخوان به صورت صفحه ی سفید هست!

یک مشکل دیگه هم دارم که نمی دونم باید اینجا مطرح بشه یا یک تاپیک دیگه بزنم

از دیروز وقتی عملیاتی در پیشخوان انجام میدم (از افزودن افزونه و پوسته گرفته تا تنظیمات حریم خصوصی و کلا همه چیز)، بعد از اتمام عملیات به جای این که به همون صفحه ای که بودم هدایت بشم، صفحه ی سفید میاد و حتی با رفرش هم درست نمیشه و من مجبورم صفحه ی پیشخوان رو ببندم و یکی دیگه باز کنم

ویرایش شده توسط kiana64
لینک به ارسال

یک مشکل دیگه:

در قسمت افزودن نوشته، دکمه ی بارگذاری/گذاشتن کار نمی کنه

یعنی نمی تونم عکس اضافه کنم به متن

لینک به ارسال

سلام ،

در قسمت افزونه تمام افزونه هایم فعال است اما وقتی به قسمت مدیریت پوسته ها-ابزراک (پوسته ی فعال) میرم نوشته که:

برای فعال‌سازی٬ ابزارک‌ها را از این‌جا به‌نوارکناری بکشید و رها کنید. برای غیرفعال کردن ابزارک‌ها و پاک کردن تنظیمات‌شان٬ آن‌ها را از نوارکناری به این‌جا بکشید.

اما ابزارک ها اصلا کشیده نمی شن

کلا هیچ دکمه ای توی اون صفحه کار نمی کنه

حتی "تنظیمات صفحه" و "راهنما"

قبلا این طوری نبود

نمی دونم از کی این طوری شد

در ضمن

در مرورگر اکسپلورر، کلا پیشخوان به صورت صفحه ی سفید هست!

یک مشکل دیگه:

در قسمت افزودن نوشته، دکمه ی بارگذاری/گذاشتن کار نمی کنه

یعنی نمی تونم عکس اضافه کنم به متن

احتمالا مشكل از مرورگرتون هستش كه JQuery توش كامل لود نميشه يا اصلا نميشه ، يا اينكه بارگزاري فايل‌هاي وردپرس كامل انجام نشده ..

شما كش مرورگر رو خالي كنيد و با Ctrl+F5 صفحه‌ رو از نو لود كنيد ، يا از مرورگر ديگه‌اي استفاده كنيد ( ترجيحا بالاترين نسخه‌ي فايرفاكس)

لینک به ارسال

الان با فایر فاکس 4.0.1 امتحان کردم

اون هم مثل اکسپلورر اصلا صفحه ی پیشخوان رو باز نمیکنه

یعنی بعد از وارد کردن یوزر و پسورد، ورود رو که کلیک می کنم صفحه سفید میشه

این که میگید بارگزاري فايل‌هاي وردپرس كامل انجام نشده، یعنی چی؟

یعنی از همون اول که وردپرس رو نصب کردم؟ (خودم نصب نکردم هاستم نصب کرد) الان حدود 4 روزه که وردپرس دارم اما این مشکل از دیروز شروع شد

ویرایش شده توسط kiana64
لینک به ارسال

یک سایت وردپرس دیگه هم دارم

الان با اکسپلورر، کروم و فایر فاکس امتحانش کردم اون مشکلی نداشت

فقط پیشخوان این یکی سایتم این طوری شده

توی این مدت فقط افزونه نصب کردم (+ چندتا پوسته)

مشکل میتونه یکی از افزونه ها باشه؟

البته اون هایی که فکر می کردم مشکل زا باشه رو غیر فعال کردم اما هنوز مشکل باقیست

لینک به ارسال

کل افزون هام این هاست

27 مورد افزونه توضیح افزونه توضیح گزینش 404 Redirection 404 Redirection

فعال کردن | ویرایش | پاک کردن

Permanently redirect all 404's to the main blog URL. The primary purpose is to salvage Google PageRank from missing pages.

نگارش 1.6 | بدست flipsters.org | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش AJAX Read More AJAX Read More

Automatically transform your <!--more--> links into links that immediately display the rest of your entry (AJAX). When your blog is loaded, all links of this class .more-link (standard wordpress css class for "Read more..." links) are modified to no longer send the user to that post's single page display when clicked. Instead, the Wordpress database is queried for that specific post, and all content after the <!--more--> tag (i.e. only what you need) is returned. The new content is then immediately displayed to the user with light animation, inline with the opening content.

نگارش 2.1.1 | بدست Wordpress98 | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش Akismet Akismet

غیرفعال کردن | ویرایش | تنظیمات

Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to protect your blog from comment and trackback spam. It keeps your site protected from spam even while you sleep. To get started: 1) Click the "Activate" link to the left of this description, 2) Sign up for an Akismet API key, and 3) Go to your Akismet configuration page, and save your API key.

نگارش 2.5.6 | بدست Automattic | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش All in One SEO Pack All in One SEO Pack

غیرفعال کردن | ویرایش

Out-of-the-box SEO for your WordPress blog. Options configuration panel | Upgrade to Pro Version |Donate | Support | Amazon Wishlist

نگارش 1.6.14.3 | بدست Michael Torbert | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش bbPress Admin Bar Addition bbPress Admin Bar Addition

غیرفعال کردن | ویرایش

This plugin adds useful admin links and resources for the bbPress 2.x Forum Plugin to the WordPress Toolbar / Admin Bar.

نگارش 1.5 | بدست David Decker - DECKERWEB | نمایش خانه‌ی افزونه | FAQ | Support | Donate گزینش BuddyPress BuddyPress

غیرفعال کردن | ویرایش

Social networking in a box. Build a social network for your company, school, sports team or niche community all based on the power and flexibility of WordPress.

نگارش 1.5.5 | بدست The BuddyPress Community | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش BuddyPress Template Pack BuddyPress Template Pack

غیرفعال کردن | ویرایش

Add support for BuddyPress to your existing WordPress theme. This plugin will guide you through the process step by step.

نگارش 1.2.1 | بدست apeatling, boonebgorges, r-a-y | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش BuddyPress Toolbar BuddyPress Toolbar

غیرفعال کردن | ویرایش

This plugin adds useful admin links and resources for BuddyPress to the WordPress Toolbar / Admin Bar.

نگارش 1.2 | بدست David Decker - DECKERWEB | نمایش خانه‌ی افزونه | FAQ | Support | Donate گزینش Category Icons Category Icons

تنظیمات | غیرفعال کردن | ویرایش

Easily assign icons to your categories.

نگارش 2.1.1 | بدست Wordpress98 | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش cforms cforms

غیرفعال کردن | ویرایش

cformsII offers unparalleled flexibility in deploying contact forms across your blog. Features include: comprehensive SPAM protection, Ajax support, Backup & Restore, Multi-Recipients, Role Manager support, Database tracking and many more. Please see ____HISTORY.txt for what's new and current bugfixes.

نگارش 11.9 | بدست Oliver Seidel | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش CyStat CyStat

غیرفعال کردن | ویرایش

Statistik-Plugin

نگارش 0.9.8 | بدست Michael Weingärtner | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش Dynamic Widgets Dynamic Widgets

Dynamic Widgets gives you full control on which pages your widgets will appear. It lets you dynamicly show or hide widgets on WordPress pages.

نگارش 1.5.2 | بدست Qurl | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش Google XML Sitemaps Google XML Sitemaps

This plugin will generate a special XML sitemap which will help search engines like Google, Yahoo, Bing and Ask.com to better index your blog.

نگارش 3.2.7 | بدست Arne Brachhold | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش Hello Dolly Hello Dolly

This is not just a plugin, it symbolizes the hope and enthusiasm of an entire generation summed up in two words sung most famously by Louis Armstrong: Hello, Dolly. When activated you will randomly see a lyric from Hello, Dolly in the upper right of your admin screen on every page.

نگارش 1.6 | بدست Matt Mullenweg | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش jQuery Categories List Widget jQuery Categories List Widget

A simple jQuery widget for displaying a categories collapsible list with some effects

نگارش 1.2.5 | بدست Wordpress98 | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش Recent Posts Slider Recent Posts Slider

Recent Posts Slider displays your blog's recent posts either with excerpt or thumbnail images using slider.

نگارش 0.6.3 | بدست Wordpress98 | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش Tango Smileys Extended Tango Smileys Extended

غیرفعال کردن | ویرایش

Replace the standard WP Smileys with Tango PNG smileys. Extends smileys from 18 to 202! For WordPress 2.8+

نگارش 2.7.0.0 | بدست Wordpress98 | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش Theme My Login Theme My Login

غیرفعال کردن | ویرایش

قالب ورود برای وردپرس ، ثبت نام و فراموشی و بازیابی رمز عبور

نگارش 6.1.4 | بدست Wordpress98 | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش Vote It Up Vote It Up

Vote It Up enables bloggers to add voting functionality to their posts.

نگارش 1.2.2 | بدست Nicholas Kwan (multippt) | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش WordPress Database Backup WordPress Database Backup

On-demand backup of your WordPress database. Navigate to Tools → Backup to get started.

نگارش 2.2.3 | بدست Wordpress98 | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش Wordpress Firewall 2 Wordpress Firewall 2

This Wordpress plugin monitors web requests to identify and stop the most obvious attacks.

نگارش 1.3 | بدست Wordpress98 | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش WordPress QR Code WordPress QR Code

Easily insert QR codes in your blog, with Widget or Shortcode.

نگارش 1.1 | بدست Wordpress98 | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش wp-jalali wp-jalali

غیرفعال کردن | ویرایش

Full Jalali Date and Persian(Farsi) Support Package for wordpress, Full posts' and comments' dates convertion , Jalali Archive , Magic(Jalali/Gregorian) Calendar and Jalali/Gregorian Compaitables Permalinks, TinyMCE RTL/LTR activation, TinyMCE Persian Improvement, Cross browser Perisan keyboard support, Jalali Archive/Calendar widgets and Persian numbers, Great tool for Persian(Iranian) Users of WordPress, part ofPersian Wordpress Project.

نگارش 4.3 | بدست Vali Allah(Mani) Monajjemi | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش WP-Print WP-Print

غیرفعال کردن | ویرایش

Displays a printable version of your WordPress blog's post/page.

نگارش 2.50 | بدست Lester 'GaMerZ' Chan | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش WP-Statistics WP-Statistics

غیرفعال کردن | ویرایش

Summary statistics of blog.

نگارش 2.2.7 | بدست Mostafa Soufi | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش WPtouch WPtouch

A plugin which formats your site with a mobile theme for visitors on Apple iPhone / iPod touch, Google Android, Blackberry Storm and Torch, Palm Pre and other touch-based smartphones.

نگارش 1.9.40 | بدست BraveNewCode Inc. | نمایش خانه‌ی افزونه گزینش ارسال دیدگاه به صورت آژاکس ارسال دیدگاه به صورت آژاکس

غیرفعال کردن | ویرایش

به وسیله این افزونه میتوانید دیدگاه های سایت خود را به صورت آژاکس ارسال نمائید

نگارش 2.0 | بدست همیار وردپرس

لینک به ارسال

راهی هست که پیشخوانم رو ریست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرتون با ریست کردن مشکل حل میشه؟

هر دو سایتم از وردپرس 3.3.2 استفاده می کنم اما الان که نگاه می کنم فرق هایی با هم دارن:

1- پیشخوانی که سالمه، چپ چین شده (بعد از به روز رسانی) و وقتی موس رو روی برخی لینک ها میذارم (مثلا نوشته ها، پیوندها، برگه ها....) یک نوارک باز میشه و زیرگروه اون لینک رو نشون میده (مثلا همه ی نوشته ها، افزودن نوشته،...)

اما پیشخوانی که مشکل پیدا کرده بعد از به روز رسانی همچنان راست چین هست، اما مثل اون یکی، با قرار گرفتن موس، زیرگروه نمایش داده نمیشه.

2- پیشخوانی که سالمه در صفحه ی اصلی، ستون های هم اکنون، نوشتن فوری، آخرین دیدیگاه ها و .... جابه جا میشن اما در پیشخوان خراب، جابه جا نمیشن

ویرایش شده توسط kiana64
لینک به ارسال

افزونه‌ها را در هر دو غیر فعال کنید

یک بار راه‌اندازی مجدد کنید (از قسمت بروزرسانی)

افزونه‌ها را تک تک فعال و بررسی کنید مشکل از کدام افزونه هست

احتمال اینکه از پوسته باشد، هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...