رفتن به مطلب

انتخاب کلمه کلیدی

zahrakzm76

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه مدتیه برای یه سایت تولید محتوا انجام میدم اما مشکلی که دارم انتخاب کلمه کلیدیاس نمیدونم چه کلماتیو پیدا کنم که خوب باشن و سرچ داشته باشن

و یه چیز دیگه با اینکه از کلمه کلیدیا توی مقاله به اندازه کافی استفاده میکنم از نظر  yoast هم سئوی مقاله خوبه ولی چون تعداد رقیبا زیاده اصلا بالا نمیاد مقاله من چیکار کنم به نظرتون تا مقاله ها بیاد بالا:(

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

انتخاب کلمه کلیدی باید براساس متن و محتوای شما باشه. و اینکه چه کلماتی باشه دقیقا برمیگرده به استراتژی محتوای شما.

بابت اینکه نوشته هاتون بالا نمیان، اگر رقبای قدری دارید، باید به فکر لینک سازی و بک لینک و تبلیغات باشید تا به سرعت رشد شما کمک کنن.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، zahrakzm76 گفته است :

سلام دوستان

من یه مدتیه برای یه سایت تولید محتوا انجام میدم اما مشکلی که دارم انتخاب کلمه کلیدیاس نمیدونم چه کلماتیو پیدا کنم که خوب باشن و سرچ داشته باشن

و یه چیز دیگه با اینکه از کلمه کلیدیا توی مقاله به اندازه کافی استفاده میکنم از نظر  yoast هم سئوی مقاله خوبه ولی چون تعداد رقیبا زیاده اصلا بالا نمیاد مقاله من چیکار کنم به نظرتون تا مقاله ها بیاد بالا:(

سلام

به نظرم این افزونه به کارتون بیاد : افزونه پیشنهاد کلمات کلیدی

http://snur.ir/internet/35-افزونه-WP-Keyword-Suggest.html

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

به انجمن خوش اومدین

انتخاب کلمه کلیدی باید براساس متن و محتوای شما باشه. و اینکه چه کلماتی باشه دقیقا برمیگرده به استراتژی محتوای شما.

بابت اینکه نوشته هاتون بالا نمیان، اگر رقبای قدری دارید، باید به فکر لینک سازی و بک لینک و تبلیغات باشید تا به سرعت رشد شما کمک کنن.

سلام ممنون از شما

راستش من کلا توی انتخاب موضوع مقاله مشکل دارم (چون خیلی توی حوزه ای که محتوا اماده میکنم مسلط نیستم) واسه همین اول میگردم دنبال کلمه کلیدی بعد حول اون کلمه یه مطلب آماده میکنم.

آهان ممنون

توی این مباحث سئو من خیلی لنگ میزنم .شما سایت آموزش سئوی فارسی (معتبر  باشه) میشناسید که به من معرفی کنید؟

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

به نظرم این افزونه به کارتون بیاد : افزونه پیشنهاد کلمات کلیدی

http://snur.ir/internet/35-افزونه-WP-Keyword-Suggest.html

خیلی ممنون از شما. استفاده میکنم ازش انشالله که به کارم بیاد

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، zahrakzm76 گفته است :

توی این مباحث سئو من خیلی لنگ میزنم .شما سایت آموزش سئوی فارسی (معتبر  باشه) میشناسید که به من معرفی کنید؟

سلام دوست عزیز 

سئو یک کار کاملا تجربی هست ، پیشنهاد میدم سایتهایی مثل seomoz  رو دنبال کنید 

برای سرعت بیشتر هم دوره های آموزش خوب به زبان فارسی هم زیاده ولی باید هزینه کنید  سرچ کنید توی گوگل سایتهای معتبر خوبی رو میتونید مشاهده کنید و بررسی کنید و سئو رو یاد بگیرید 

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، soma گفته است :

سلام دوست عزیز 

سئو یک کار کاملا تجربی هست ، پیشنهاد میدم سایتهایی مثل seomoz  رو دنبال کنید 

برای سرعت بیشتر هم دوره های آموزش خوب به زبان فارسی هم زیاده ولی باید هزینه کنید  سرچ کنید توی گوگل سایتهای معتبر خوبی رو میتونید مشاهده کنید و بررسی کنید و سئو رو یاد بگیرید 

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...