رفتن به مطلب

سئو کلمات برای صفحه اصلی سایت

یونسی

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یک سایت فروش اینترنتی کتاب دارم و قصد دارم صفحه اصلی رو برای کلماتی مثل خرید کتاب و فروش اینترنتی کتاب سئو کنم. میخواستم بدونم راهکار چیه؟ این که این کلمات را در تمامی صفحات سایتم قرار بدم و لینک بدم به صفحه اصلی(میگن اگر این کار رو انجام بدیم موتورهای جستجو ما رو با این کلمات میشناسن)؟؟؟ یا اینکه برای هرکدوم از کلماتم یک صفحه جدا ایجاد کنم و روی محتوای آنها کار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، یونسی گفته است :

سلام. من یک سایت فروش اینترنتی کتاب دارم و قصد دارم صفحه اصلی رو برای کلماتی مثل خرید کتاب و فروش اینترنتی کتاب سئو کنم. میخواستم بدونم راهکار چیه؟ این که این کلمات را در تمامی صفحات سایتم قرار بدم و لینک بدم به صفحه اصلی(میگن اگر این کار رو انجام بدیم موتورهای جستجو ما رو با این کلمات میشناسن)؟؟؟ یا اینکه برای هرکدوم از کلماتم یک صفحه جدا ایجاد کنم و روی محتوای آنها کار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

سلام

می تونید از افزونه یاست سئو استفاده کنید

http://snur.ir/internet/33-آموزش-سئوی-وردپرس-با-Yoast-SEO.html

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، poshenama گفته است :

سلام

می تونید از افزونه یاست سئو استفاده کنید

http://snur.ir/internet/33-آموزش-سئوی-وردپرس-با-Yoast-SEO.html

بله می دونم منظور من از نظر محتواست

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، یونسی گفته است :

درود

خودتون فرمودید: برای هرکدوم از کلماتم یک صفحه جدا ایجاد کنم و روی محتوای آنها کار کنم.

این کار درسته و بعد در هر مطلب با این کار شما یک استراتژی عنکبوتی برای سایتت میسازی (که البته باید لینک سازی داخلی کنی)

گوگل خودش متوجه میشه!

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

خودتون فرمودید: برای هرکدوم از کلماتم یک صفحه جدا ایجاد کنم و روی محتوای آنها کار کنم.

این کار درسته و بعد در هر مطلب با این کار شما یک استراتژی عنکبوتی برای سایتت میسازی (که البته باید لینک سازی داخلی کنی)

گوگل خودش متوجه میشه!

ممنونم از راهنماییتون. من از چند کارشناس سئو سوال کردم بعضی ها می گفتند برای سئو صفحه اصلی سایت کافی کلمات مورد نظرتون رو داخل سایر صفحاتتون قرار بدین و لینک بدین به صفحه اصلی و بعضی هم می گفتنند برای هر کلمه محتوای جداگانه ایجاد کنید و من الان دچار دوگانگی شدم که کدوم روش رو انتخاب کنم

لینک به ارسال
در در 7/15/2019 at 11:06، یونسی گفته است :

ممنونم از راهنماییتون. من از چند کارشناس سئو سوال کردم بعضی ها می گفتند برای سئو صفحه اصلی سایت کافی کلمات مورد نظرتون رو داخل سایر صفحاتتون قرار بدین و لینک بدین به صفحه اصلی و بعضی هم می گفتنند برای هر کلمه محتوای جداگانه ایجاد کنید و من الان دچار دوگانگی شدم که کدوم روش رو انتخاب کنم

درود

ببینید دوست عزیز برای هر کلمه کلیدی شما باید یک صفحه یا پست داشته باشید تا روش مانور بدید

بر فرض رو خرید فروش خونه کار میکنه سایتتون - شما باید تمرکز صفحه اصلیتون رو کلمه کلیدی خرید و فروش خانه باشه.

حالا برای کلمه فروش ویلا در شمال شما باید یک پست ایجاد کنید و سئو کنید اونو.

همینطور که صفحه های زیادی (مطالب) داره اضافه میشه به سایتتون، داخل متن این مطالب ها شما لینک سازی داخلی انجام بدید مثلا تو یه پست دیگه به نام اجاره فروش ویلا لینک بدید به صفحه ای قبلا ایجاد کریدید با نام فروش ویلا در شما.

سوالی داشتی در خصوصی پیام بده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...