رفتن به مطلب

افزونه پارسااسپیس و اتصال کتابخانه چند رسانه ای به هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من از افزونه  پارسااسپیس جهت انتقال تصاویر شاخص و کتابخانه چند رسانه ای به هاست دانلود جهت تست استفاده کردم همه چی خوب به نظر می رسه فقط مونده امنیت و اعتبار این سایت جهت ذخیره و نگهداری فایل ها، جالبه که پارسا اسپیس قابلیت اتصال دامین اصلی به هاست دانلود رو نیز دارا می باشه

خواستم از دوستان بپرسم بقیه هم از این سایت استفاده می کنند؟ اعتبار اون چطوره؟

با تشکر

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

من داشتم  و کار کردم    خوبه راضی بودم   ولی وقتی فروش فایل خواستم انجام بدم با ووکامرس دیگه ول کردم

اگه سایت فروش فایل با ووکامرس داری فقط هاست سایت پشتیبان به درد می خوره ||| اگه دکان داری برای فروش فایل که فقط یک افزونه وجود داره اونم سالی 600هزار تومن هست.

لینک به ارسال
در در 10/11/2019 at 19:35، armanq گفته است :

من داشتم  و کار کردم    خوبه راضی بودم   ولی وقتی فروش فایل خواستم انجام بدم با ووکامرس دیگه ول کردم

اگه سایت فروش فایل با ووکامرس داری فقط هاست سایت پشتیبان به درد می خوره ||| اگه دکان داری برای فروش فایل که فقط یک افزونه وجود داره اونم سالی 600هزار تومن هست.

سایت پشتیبان هم کلی دردسر داره واسه لینک دهی فایل ها

آره اون افزونه هم خیلی گرونه

لینک به ارسال

آره  یا پشتیبان یا افزونه ریموت آپلود.  پشتیبان دردسر داره | ریموت آپلود زیاد گرونه. مطمعنا اگه قیمت مناسب تر بود بیشتر می خریدن بیشتر سود میکردن ولی سازندش اینطور می پسنده.

تو انجمن های خارجی دارم دونبال میگردم  :  

یک کد هست تو این صفحه  شاید کمک کرد |||‌خودم نمی دونم کجای فاکشن باید بزارم

ویرایش شده توسط armanq
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...