رفتن به مطلب

افزونه چند کامنت در یک صفحه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

لطفا یک افزونه ای که بشه باهاش در یک صفحه برای هرقسمت مشخص کاربر بتونه دیدگاه بزاره معرفی کنید بهم

من در یک صفحه چندین سوال دارم که نیاز هست برای هر سوال کاربر نظر بده و در سایت نشون داده بشه

ممنون از راهنمائیتون.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hedie گفته است :

با سلام

لطفا یک افزونه ای که بشه باهاش در یک صفحه برای هرقسمت مشخص کاربر بتونه دیدگاه بزاره معرفی کنید بهم

من در یک صفحه چندین سوال دارم که نیاز هست برای هر سوال کاربر نظر بده و در سایت نشون داده بشه

ممنون از راهنمائیتون.

درود

در انتهای صفحه از این کد 

<?php comments_template(); ?>

استفاده کنید نتیجه رو اطلاع بدید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hedie گفته است :

با سلام

ممنون از راهنمائیتون.

یا از افزونه WordPress Comments Plugin wpDiscuz استفاده کنید که نظرات بیشتری رو در یک صفحه ایجکس میکنه

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

در انتهای صفحه از این کد 

<?php comments_template(); ?>

استفاده کنید نتیجه رو اطلاع بدید

سلام

امکان کامنت گذاری برای صفحه رو نمیخوام

برای هر بلاک متن در یک صفحه

مثلا دوازده تا بلاک متن دارم در یک صفحه که میخوام برای هر کدوم امکان کامنت گذاری توسط کاربر داشته باشه

مانند ساخت فرم سوال جواب اما با امکان نمایش کامنت در صفحه

ویرایش شده توسط hedie
اضافه کردن به محتوا
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hedie گفته است :

سلام

امکان کامنت گذاری برای صفحه رو نمیخوام

برای هر بلاک متن در یک صفحه

مثلا دوازده تا بلاک متن دارم در یک صفحه که میخوام برای هر کدوم امکان کامنت گذاری توسط کاربر داشته باشه

مانند ساخت فرم سوال جواب اما با امکان نمایش کامنت در صفحه

درود،

اولین چیزی که به ذهنم رسید:

بنظرم باید چندتا پست بسازید حالا اگه قراره جزو نوشته هاتون قرار نگیره، اول یه پست تایپ تعریف کنید. هر متن رو به عنوان یک پست برای پست تایپ اختصاصی تون تعریف کنید. حالا توی یک پیج پست ها رو با ایدی و زیرش کامنت رو با ایدی فراخوانی کنید. به راحتی هم میشه از یک comment template اختصاصی استفاده کرد... اینجوری هر شخصی سازی که بخواید بدون بهم ریختن بقیه سایت قابل اعماله.

حتی میشه یه پلاگینم براش نوشت...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...