رفتن به مطلب

پنل مدیریت در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت اساتید محترم

چند روزی هستش دنبال این می گردم که در قالب طراحی شده توسط خودم یک پنل مدیریت ایجاد کنم که کاربر به جای ورود به داشبورد ، هدایت بشه تو پنلی که در قالب طراحی شده است  و اونجا چند باکس ساده مثل : مشخصات خود تغییر رمز عبور  و همچنین یک صفحه ای که مطلب اون منحصر به فرد برای هر اکانت باشد مثلاً صورتحساب یا یک متنی مثلا شما شماره پرونده 123366 دارید و یا ....  ایجاد کنیم و برای اون کاربر منحصراً نشان بده نه پرداختی میخوام نه چیز دیگری فقط اون محتوا خاص برای اون کابر نشان بده همین

لازم به ذکر است که فقط در وردپرس میخوام نه ووکامرس

ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید 

با تشکر 

ویرایش شده توسط masoudhd2
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، masoudhd2 گفته است :

سلام خدمت اساتید محترم

چند روزی هستش دنبال این می گردم که در قالب طراحی شده توسط خودم یک پنل مدیریت ایجاد کنم که کاربر به جای ورود به داشبورد ، هدایت بشه تو پنلی که در قالب طراحی شده است  و اونجا چند باکس ساده مثل : مشخصات خود تغییر رمز عبور  و همچنین یک صفحه ای که مطلب اون منحصر به فرد برای هر اکانت باشد مثلاً صورتحساب یا یک متنی مثلا شما شماره پرونده 123366 دارید و یا ....  ایجاد کنیم و برای اون کاربر منحصراً نشان بده نه پرداختی میخوام نه چیز دیگری فقط اون محتوا خاص برای اون کابر نشان بده همین

لازم به ذکر است که فقط در وردپرس میخوام نه ووکامرس

ممنون میشم در این زمینه راهنمایی کنید 

با تشکر 

هم میتونید به صورت اختصاصی بنویسیدش و هم میتونید با افزونه ساخت پروفایل کاربری در وردپرس با افزونه Profile Builder

شما گفتید قالب رو  خودتون طراحی کردید ، فکر میکنم اگه سرچ کنید آموزش ساخت پنل کاربری ، آموزش مورد نیازتون رو ، برای اینکه خودتون بنویسیدش، پیدا کنید 

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...