رفتن به مطلب

مشکل نشان ندادن برخی از قسمت ها!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دیشب که داشتم مطلب ارسال میکردم وقتی رفتم سایت رو رفرش کردم دیدم که برخی از قسمت های سایت نمایش داده نمیشه

مثل (مقالات ویژه - پربازدیدترین مطالب - بخش سخنرانی و ... )

چن بار دیگه هم این اتفاق افتاده بود که خودبه خود بعد چند دقیقه حل شده بود ولی الان چندساعته گذشته و هنوز درست نشده!

مشکل از کجاست به نظرتون؟! آدرس www.jc313.ir

نکته دیگه ای که الان متوجه شدم این که میزان بازدید مطالب رو هم نمیزنه دیگه! همه مطالب شده 0 !

ویرایش شده توسط jc313
لینک به ارسال

کدهاتون لود میشه . . موردی نداره اما نمیدونم چرا نمایش داده نمیشه .

یکبار کش رو خالی کنید و پایگاه داده رو از php myadmin بهینه سازی کنید شاید مشکل حل شه

لینک به ارسال

کدهاتون لود میشه . . موردی نداره اما نمیدونم چرا نمایش داده نمیشه .

یکبار کش رو خالی کنید و پایگاه داده رو از php myadmin بهینه سازی کنید شاید مشکل حل شه

اصلا ما افزونه کش استفاده نمیکنیم! پایگاه داده رو هم با افزونه wp-optimize بهینه کردم ولی خب تاثیری نداشت...

لینک به ارسال

سلام

الان سایت درست هست. اگر سرور شر هست شاید در بعضی ساعت ها درخواست ها زیاد میشه و اینطور میشه که سرور نمیتونه همه درخواست هارو جواب بده و لود بالا میره.

لینک به ارسال

سلام

الان سایت درست هست. اگر سرور شر هست شاید در بعضی ساعت ها درخواست ها زیاد میشه و اینطور میشه که سرور نمیتونه همه درخواست هارو جواب بده و لود بالا میره.

الان درست نیست که!! این بخش پربازدیدترین مطالبو اگه نگاه کنین هیچی نشون نمیده و بازدید همه مطالب شده صفر! در حالیکه هیچ کاری ما انجام ندادیم و خودش یهویی اینطوری شد! یا مثلا بخش سخنرانی که عکساشو نشون نمیده...

اگه کسی راه حلی دیگه ای داره واقعا ممنون میشم بگه

لینک به ارسال

دلایل این مشکل دقیقاً در بالا گفته شد - اما با این حال لینک اصلی افزونه رو از سایت اصلی وردپرس بذارید

لینک به ارسال

الان فهمیدم که مشکل بخش سخنرانی و مقالات ویژه اینه که زمینه دلخواهشون از بین رفته!! و کلا الان من نمیتونم زمینه دلخواه بزارم وقتی مقدار میدم بهش باز میگه

"لطفا مقدار زمینه‌ی دلخواه را وارد کنید."

و فک میکنم مشکل بازدید هم همون باشه چون اونم با زمینه دلخواهه view کار میکنه

حالا این مشکل زمینه دلخواه چی میتونه باشه؟!

لینک به ارسال

افزونه hotfix رو برای وردپرستون نصب کنید یا وردپرستون رو دوباره دستی نصب کنید.

لینک به ارسال

سلام دوستان

طی چند روز گذشته سایت ما خیلی الکی به مشکل خورد و بعضی قسمت ها قاطی کردن!

مشکلات پیش اومده:

1- اینجا توضیح دادم و کارایی که دوستان گفتن رو هم انجام دادم ولی تاثیری نداشت

2- صفر شدن بازدید تمامی مطالب و کلا بازدید مطالب رو حساب نمیکنه و باز به همین خاطر نمیتونیم پربازدیدترین مطالب رو نمایش بدیم

post-209-0-35154200-1359364682_thumb.jpg

3- مشکلی که در گذاشتن عکس پیش اومده . وقتی عکس رو آپلود میکنیم و دکمه گذاشتن در نوشته رو میزنیم اینطوری میشه

post-209-0-35365100-1359364876_thumb.jpg

و باید باز بریم توی قسمت ویرایش تصویر و منبع رو خودمون وارد کنیم تا عکس ثبت بشه چون منبع نداره

post-209-0-68588400-1359364946_thumb.jpg

4- قسمت زمینه دلخواه هم خراب شده و نمیتونیم زمینه دلخواه بزاریم و میگه "لطفا مقدار زمینه‌ی دلخواه را وارد کنید" در حالیکه وارد میکنیم

وردپرس رو هم دستی دوباره نصب کردیم و همچنین افزونه hotfix هم نصب کردیم ولی هیچکدوم تاثیری نداشت

اگه کسی میدونه یا میتونه کمکمون کنه حاظریم مبلغی هم برای حل این مشکل پرداخت کنیم و حل بشه !

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

با ایجاد کردن تاپیک جدید مشکلت حل نمیشه و پیگیری کردن برای رفع مشکل سخت تر میشه!

مطمئن باش تاپیک ها بررسی شده و پاسخ داده خواهد شد.

ادغام شد.

با پشتیبانی هاستتون این مشکلو مطرح کردید؟

اخیراً تغییراتی از طرف هاست نداشتید؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

با ایجاد کردن تاپیک جدید مشکلت حل نمیشه و پیگیری کردن برای رفع مشکل سخت تر میشه!

مطمئن باش تاپیک ها بررسی شده و پاسخ داده خواهد شد.

ادغام شد.

با پشتیبانی هاستتون این مشکلو مطرح کردید؟

اخیراً تغییراتی از طرف هاست نداشتید؟

سلام . خب اصلا موضوع سوالم یک چیز دیگه بود برای همین تایپیک جدید ایجاد کردم!!

ولی در کل... پشتیبانی هاست هم تماس گرفتیم و گفتن مشکل از طرف هاست نیست و خودشون هم دارن پیگیری میکنن تا ببینن مشکل از کجاست.

ولی خب چون اینجا انجمن پشتیبانی وردپرسه گفتم شاید سریعتر بشه فهمید مشکل از کجاست!!

لینک به ارسال

خود وردپرس به تنهایی که مشکل نداره. معمولا یک محدودیت یا تغییر باعث بروز این نوع مشکلات میشه.

مثلا تغییر سرور، بروزرسانی سرور و از این دست موارد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...