رفتن به مطلب

درخواست افزونه مدیریت موجودی محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام

من هم سایت فروشگاهی دارم و هم مغازه و فروش بصورت حضوری

نیاز به یک افزونه دارم که بتونم موقعی که محصولم به فروش رفت سریع موجودی سایت رو هم تغییر بدم. در صورت امکان بصورت اپلیکیشن اندرویدی باشه که خیلی بهتر

ممنون میشم اگر اطلاع دارین معرفی کنین.

لینک به ارسال

افزونه ویرایش دسته جمعی محصولات با قابلیت فیلتر کردن (روی نام محصول قیمت موجودی و ...) موجود هست ... بعد از فیلتر ، محصول های یافت شده رو میتونید از موجودیشون هر تعداد که خواستید کم کنید

چیزی فراتر از سوال شما هست ولی خب کار شما رو هم راه میندازه

لینک به ارسال
در در 6/25/2019 at 13:30، hamid.dev گفته است :

افزونه ویرایش دسته جمعی محصولات با قابلیت فیلتر کردن (روی نام محصول قیمت موجودی و ...) موجود هست ... بعد از فیلتر ، محصول های یافت شده رو میتونید از موجودیشون هر تعداد که خواستید کم کنید

چیزی فراتر از سوال شما هست ولی خب کار شما رو هم راه میندازه

سلام

ممنون از راهنماییتون.

راستش دوس دارم یه اپ موبایلی باشه یا اینکه متصل بشه به برنامه حسابداری یا اینکه از طریق ارسال یه پیامک بشه از موجودی محصول کم کرد

یه برنامه به اسم https://play.google.com/store/apps/details?id=com.WooCommerce.MobileAssistant&hl=fa  

وجود داره که میشه بصورت رایگان فروش و سفارش ها رو دید روی اپ ولی برای تغییر اطلاعات محصول باید اکانتش خرید بشه که برای 6ماه باید 200دلار بدم که هزینه معقولی نیست!

کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...