5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. برای بهینه سازی وردپرس شما کدوم رو پیشنهاد میکنید و چرا؟

WP Rocket یا wp optimize

جفتشم نسخه ی پروشون رو خریداری کردم و دارم. 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، بستگی داره سایت شما با کدوم یکی خروجی بهینه‌تری بده.
هردو افزونه قوی هستن، کاربران بیشتر با wp-rocket کار کردن و خروجی بهتری رو ارائه میکنه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 32 دقیقه قبل، ahmad25532 گفته است :

سلام. برای بهینه سازی وردپرس شما کدوم رو پیشنهاد میکنید و چرا؟

WP Rocket یا wp optimize

جفتشم نسخه ی پروشون رو خریداری کردم و دارم. 

درود

دوست عزیز هر 2 باید نصب باشه و هر کدوم کارایی مختلفی داره و بنده هم نخسه پرو دارم و عالیه.

با راکت شما سرعت سایت میبری بالا و هم میتونی دیتابیس پاک کنی و یا تمیز نگه داری ولی پیشنهاد نمیشه و فقط از فشرده سازی کدهای js و css استفاده کن.

و با optimize هم شما دیتابیس رو پاکسازی کن.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

دوست عزیز هر 2 باید نصب باشه و هر کدوم کارایی مختلفی داره و بنده هم نخسه پرو دارم و عالیه.

با راکت شما سرعت سایت میبری بالا و هم میتونی دیتابیس پاک کنی و یا تمیز نگه داری ولی پیشنهاد نمیشه و فقط از فشرده سازی کدهای js و css استفاده کن.

و با optimize هم شما دیتابیس رو پاکسازی کن.

جفتش سایت رو سنگین نمیکنه؟آخه میگن تا میتونی افزونه کمتری نصب کنید!!!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، ahmad25532 گفته است :

جفتش سایت رو سنگین نمیکنه؟آخه میگن تا میتونی افزونه کمتری نصب کنید!!!

درود

بله حرفتون درسته

اما این افزونه ها بودنشون ضروریه و نسبته به افزونه های دیگر ارزش بیشتری داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط apppps
      سلام دوستان
      هرجا مطلبی درباره بهینه سازی و سئو میخونم درباره طول مطلب و درکل محتوا صحبت شده و گفته شده اهمیت بالایی داره که خب درسته، منتهی سوالی که دارم اینه: 
      سایت هایی که محتوا محور نیستن چطور باید برای موتورهای جستجو بهینه بشن؟ برای مثال من یه سایت اشتراک گذاری لینک دارم که فرایند خیلی ساده‌ای داره و کارش دقیقا اشتراک گذاری لینک مطالب هست . یعنی محتوا به شکلی که توی اکثر مطالب آموزش سئو گفته شده رو نداره 
      آدرس سایت apppps.ir
      یه همچین سایتی و چطور باید بهینه کرد؟ اگه گوگل و باقی موتورهای جستجو برای محتوا اهمیت زیادی قائل هستن پس تکلیف سایت هایی مثل digg یا mix چیه؟
      میدونم خیلی مثال خوبی نیست و اون سایت ها هزاران کاربر دارن درحال حاضر
      ممنون میشم در اینباره راهنمایی کنید
    • توسط tabriziran
      با سلام و احترام
      من با استفاده از ووکامرس ، فروشگاهی در سایتم راه اندازی کردم در صفحه اصلی فروشگاه، فاصله بین اسلایدر بالای صفحه و نمایش دسته ها زیاد هست. می خواستم اگر ممکن هست راهنمائی کنید که این فاصله را حذف کنم.
      آدرس سایت : http://tabriz-iran.ir/shop
      با تشکر

• توسط maria
      سلام در پنل مدیریت سایت من گزینه های مربوط به افزونه ها که شامل افزودن، افزونه های نصب شده و همه افزونه ها است ، نمایش داده نمیشود
      البته من لیست افزونه ها رو میبینم مشکلم اینه که هیچ گزینه ای برای اضافه کردن پلاگین ندارم. ممنون میشم کمکم کنید واجبه
    • توسط iranh00
      با سلام 

من یک افزونه دارم، میخوام ببینم کسی میتونه آموزش بده نال بشه، یا در قبال دریافت هزینه خودش نال کنه ؟

• توسط pese
      سلام
      با افزونه کیوفرم quform در سایتم فرم زدم اطلاعات توسط کارفرمایان و کارجویان در سایتم توسط فرم ثبت می شود.
      حالا من پایگاه داده ام رکوردهاش خیلی زیاد شده برای پیدا کردن کارفرما باید فرمی درست کنم تا از طریق کد ملی و یا نام و یا تلفن بتوانم به مشخصات کامل آن کارفرما سریع دسترسی داشته باشم.
      افزونه کیو فرم آیا فقط اطلاعات را فقط ارسال می کنه به دیتابیس من ؟؟؟؟ آیا نمی شه فرمی را با همان نوشت که بتوانم اطلاعاتی را از پایگاه داده استخراج کنم اگر می شه لطفا راهنمایی کنید .
      عکس و توضیحات کامل باشه