رفتن به مطلب

نمایش صفحه هوم xampp بجای مشاهده سایت

پست های پیشنهاد شده

در قسمت پیشخوان قسمت سایت خود را مشاهده کنید رو میزنم صفحه هوم xampp نمایش میده,,,هرکاری میکنمو افزونه و پوسته رو تغیر میدم باز بجای مشاهده سایت خودم صفحه هوم xampp رو نشون میده لطفا راهنماییم کنید,ممنون میشم

تصویر مشکل پیوست شده...تشکر اگر راهنماییم کنید

Untitled1.jpg

ویرایش شده توسط farzadssh
لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، farzadssh گفته است :

در قسمت پیشخوان قسمت سایت خود را مشاهده کنید رو میزنم صفحه هوم xampp نمایش میده,,,هرکاری میکنمو افزونه و پوسته رو تغیر میدم باز بجای مشاهده سایت خودم صفحه هوم xampp رو نشون میده لطفا راهنماییم کنید,ممنون میشم

تصویر مشکل پیوست شده...تشکر اگر راهنماییم کنید

درود

دوست عزیز مسیر هاست روی برنامه xampp به این صورته: C:\xampp\htdocs

شما باید اول فایل های داخل پوشه htdocs رو کلا حذف و بعد فایل های خودتو مانند وردپرس رو اونجا بریزی و مراحل نصب بری جلو.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

دوست عزیز مسیر هاست روی برنامه xampp به این صورته: C:\xampp\htdocs

شما باید اول فایل های داخل پوشه htdocs رو کلا حذف و بعد فایل های خودتو مانند وردپرس رو اونجا بریزی و مراحل نصب بری جلو.

سوتون...خیلی مردی

تومخی شده بود واسم داسانش

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در در ۱۳۹۸/۱۱/۸ در 11:20، mozhgan.mashhadi گفته است :

سلام، من تازه شروع به یادگیری وردپرس کردم. این خطا داده شده میشه بفرمایید چرا و چطور باید رفع بشه؟

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in D:\xazmpp\htdocs\foru.com\wp-includes\Requests\Transport\cURL.php on line 463

در در ۱۳۹۸/۳/۲۸ در 12:15، farzadssh گفته است :

سوتون...خیلی مردی

تومخی شده بود واسم داسانش

سلام منم همین مشکل را دارم اما هنوز به هاست وصل نشدم امکان داره یه راه حل برای حل این موضوع بهم پیشنهاد بدید

لینک به ارسال

سلام
لطفا واضح تر سوالتونو بیان کنید
آیا مسیر در مسیر هاست که به این صورته: C:\xampp\htdocs قالب درون ریزی شده یا نه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...