رفتن به مطلب

مشکل ارور 404 در تاریخ پست ها

soma

پست های پیشنهاد شده

مشکلی که قبلا وجود نداشته و من الان باهاش روبرو هستم اینه که مدت یک ماهه تمامه تاریخ ها ارور 404 میدن ، مثلا روی تاریخی که پست توش هست کلیک میکنم ، توی url نوشته میشه 1398/00/ ,  و صفحه ارور 404 میده ، در حالی بدون wp-jalai و بسته پارسی ساز با تاریخ میلادی هیچ مشکلی وجود نداره... 

قبلا هم این مشل وجود نداشته یه مدت کوتاهی هست که این مشکل به وجود اومد 

در دیتابیس هم چک کردم ، قبل از این مشکل در جداول post_date  و post_date_gmt تاریخ های پست ها یکی بودن ، ولی الان با اختلاف 5 ساعت و نیم هستن 

همینطور هم وقتی توی بایگانی شمسی روی ماهی کلیک میکنم ، پستها رو از تاریخ 11 هر ماه قبلش نشون میده ، و حساب کردم دقیقا پست ها رو روی تاریخ میلادی داره توی آرشیم میاره ، مثلا پست های خرداد 98 ، از 11 اردیبهشت شروع شده که دقیقا اول ماه may هست .

لطفا راهنمایی کنید دوستان 

لینک به ارسال

وارد بخش تنظیمات پیوند یکتا (permalink) بشید و تنظیمات رو ذخیره کنید یکبار ...

مشکلات دیگه هم که گفتید بنظر وجود باگ در شمسی ساز هستن...

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، soma گفته است :

مشکلی که قبلا وجود نداشته و من الان باهاش روبرو هستم اینه که مدت یک ماهه تمامه تاریخ ها ارور 404 میدن ، مثلا روی تاریخی که پست توش هست کلیک میکنم ، توی url نوشته میشه 1398/00/ ,  و صفحه ارور 404 میده ، در حالی بدون wp-jalai و بسته پارسی ساز با تاریخ میلادی هیچ مشکلی وجود نداره... 

در دیتابیس هم چک کردم ، قبل از این مشکل در جداول post_date  و post_date_gmt تاریخ های پست ها یکی بودن ، ولی الان با اختلاف 5 ساعت و نیم هستن 

همینطور هم وقتی توی بایگانی شمسی روی ماهی کلیک میکنم ، پستها رو از تاریخ 11 هر ماه قبلش نشون میده ، و حساب کردم دقیقا پست ها رو روی تاریخ میلادی داره توی آرشیم میاره ، مثلا پست های خرداد 98 ، از 11 اردیبهشت شروع شده که دقیقا اول ماه may هست .

ظاهراً افزونه شمسی ساز در زمینه آرشیو تاریخ عملکرد صحیحی نداره  ، یعنی اصلاً فیلترش اعمال نمیش ، فکر می کنم یکی از اعضای توسعه دهنده افزونه ها بتونه بهتر کمک کنه

لینک به ارسال
در در 6/11/2019 at 19:05، resanehwp گفته است :

ظاهراً افزونه شمسی ساز در زمینه آرشیو تاریخ عملکرد صحیحی نداره  ، یعنی اصلاً فیلترش اعمال نمیش ، فکر می کنم یکی از اعضای توسعه دهنده افزونه ها بتونه بهتر کمک کنه

دوستان و اساتید توسعه دهنده لطفا راهنمایی کنید :unsure:

من هنوز موفق نشدم مشکلم رو حل کنم 

لینک به ارسال
در در 6/11/2019 at 13:47، macse گفته است :

وارد بخش تنظیمات پیوند یکتا (permalink) بشید و تنظیمات رو ذخیره کنید یکبار ...

مشکلات دیگه هم که گفتید بنظر وجود باگ در شمسی ساز هستن...

منظورتون اینه که تنظیمات لینک یکتا رو روی حالت پیشفرض ذخیره کنم ؟

تست کردم ، در حالت پیشفرض لینکها  ،وقتی همه تاریخ ها به طرز عجیبی به صفحه اصلی ریدایرکت میشن 

و با برگردوندن به حالت دلخواه ( نام نوشته ) باز مشکل پا برجا هست

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال
در در 6/11/2019 at 11:58، soma گفته است :

یک نکته مشکلم در مورد آرشیو پابرجاست ولی بخشی رو که من به اشتباه فکر میکردم اختلال هست در بخش دیتابیش که ساعت ها اختلاف داشته ، به خاطر ساعت utc و ساعت محلی هست که کاملا درسته .

ولی امان از آرشیو :(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...