5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب . پس از بروز رسانی وردپرس  هم صفحه سایت و هم مدیریت  بطور کامل از دسترس خارج شد و خطای زیر را نشان میدهد ؟

سایت با مشکلات فنی دچار شده است."

دسترسی به مدیریت هم امکان پذیر نیست  پیش تر هم خودبخود اینگونه شده بود که با حذف و نصب مجدد وردپرس مجدد سایت را از صفر راه اندازی کردم .  لطفا در این خصوص و رفع مشکل راهنمایی فرمایید .

141.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، asoukala گفته است :

سلام و عرض ادب . پس از بروز رسانی وردپرس  هم صفحه سایت و هم مدیریت  بطور کامل از دسترس خارج شد و خطای زیر را نشان میدهد ؟

سایت با مشکلات فنی دچار شده است."

دسترسی به مدیریت هم امکان پذیر نیست  پیش تر هم خودبخود اینگونه شده بود که با حذف و نصب مجدد وردپرس مجدد سایت را از صفر راه اندازی کردم .  لطفا در این خصوص و رفع مشکل راهنمایی فرمایید .

141.jpg

درود

اول یه بکاپ بگیر

اگه به هاست دسترسی داری!

وردپرس جدید دان کن و به صورت دستی از هاست خودت آپدیت کن و فراموش نکنی که قبلش پوشه wp-content رو از وردپرس دانلودی پاک کنی چون همه اطلاعات سایتت اونجا ذخیره شده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، asoukala گفته است :

داخل wp-config.php ، کد زیر رو پیدا کنید و مقدار رو برابر true قرار بدید. مجدد صفحه /wp-admin/ رفرش کنید و به حل مشکلات پیش اومده بپردازید.

define('WP_DEBUG', false);

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر خودتون مدیر هستید، خطای اصلی براتون ایمیل شده، این قابلیت از نسخه 5.2 به وردپرس اضافه شده.

@asoukala

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه ایمیلی صورت نگرفته و هیچیک از عملیاتهای گفته شده دوستان مشکل را برطرف نکرد و درخواست ریستور هاست را به نسخه پشتیبان چند روز قبل  داده ام

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ismaeil
      با سلام
      توضیحات فروشنده
      سایت بازاریابی دی جی تم digi-theme.ir جزو وبسایت های شناخته شده و برتر قالب وردپرس که دارای یک بخش برای فروش قالب ها و افزونه های وردپرس (بازاریابی سایت راستچین) میباشد /
      در این سایت هیچ قالب یا افزونه ای برای فروش قرار داده نشده است و تنها لینک خرید ریداکت به سایت راستچین است و با هر خریدی که صورت می گیرد 10 درصد به صورت پوسانت بدون هیچ زحمتی برای شما ثبت می شود.
      فروش محصولات بدین صورت می‌باشد که هر محصولی که فروخته شد، ۸۰% از مبلغ به طراح، ۲.۵% به سیستم پرداخت آنلاین , ۱۰% سهم بازاریابی محصول و ۷.۵% به سایت راست چین تعلق می‌گیرد!
      از چه روش هایی از این سایت کسب درآمد می شود؟
      فروش از خود سایت صورت نمی گیرد بلکه بازاریابی سایت راستچین است. محصولات خودتان را هم می توانید جهت فروش edd قرار بدهید/
      چرا باید این وب سایت را خریداری کنید؟
      این وبسایت از هر نظر پتانسیل بسیار بالایی برای پیشرفت دارد و از طرفی شناخته شده هست و مشتریان زیادی دارد، اگر شخص خریدار فقط کمی به آن برسد و محتوا و محصولات جدید وارد کنید مطمئنا بازخورد خیلی خوبی خواهد گرفت. از انجایی که راه اندازی یک سایت جدید مشکل و وقت زیادی لازم دارد این سایت بازدید داشته و با قرار دادن محصولات خودتان می توانید فروش مستقیم داشته باشید.
      این سایت به چه دلیل به فروش می رسد؟
      متاسفانه به دلیل مشغله بسیار زیاد و مشکلات مالی توانایی ادامه دادن سایت وجود ندارد/
      قیمت نهایی سایت چند است؟
      برای سایت قیمت خاصی در نظر گرفته نشده است. در صورتی که تمایل به خرید وب سایت دارید قیمت پیشنهادی خود را به آی دی زیر ارسال بفرمایید پس از 1 هفته به بالاترین قیمت واگذار می شود/
      آی دی تلگرام:
      @omidtalebymoradpoor

و

• توسط amir33
      من بعد از فعال کردن هدر و فوتر ساخته شده با المنتور کلا رنگ بندی سایتم بهم میخوره و دیگ نمیتونم درستش کنم . سایتمو قبلا با ویژوال کامپوزر درست کردم تو بعضی از قسمت ها هم عکسایی که گذاشتم با ویژوال کامپوزر لود نمیشه.هر رنگ بندی جدیدی هم که توی قالبم تنظیم میکنم روی سایت اعمال نمیشه . اون تیکی که توی تنظیمات المنتور هست که رنگ هارو از پوسته بگیره رو هم زدم  ولی باز درست نشد.بادی سایت کلا سفید میشه و دیگ نمیشه رنگش رو عوض کردم مگر اینکه هدر و فوتر سایت رو عوض کنیم ینی بزارم روی هدر و فوتری که با قالب ساختم نه با المنتور.
      ممنون میشم اگر کسی میدونه در این مورد من رو راهنمایی کنه بدجوری به مشکل خوردم . قالب سایتم زفایر هست .
    • توسط yamonil
      سلام به همگی 
      یه شرکت از قبل crm خریده و الان میخوام سایت وردپرسی براشون راه اندازی کنم که وصل بشه به اون crm و خرید محصولات  و بقیه روالش با اون crm انجام بشه. به انبار وصل بشه و محصولات در سایت نمایش داده بشه اما روال خریدش به اون crm وصل بشه .
      ممنون می شم راهنماییم کنید
    • توسط armin19901369
       با سلام و احترام
      یک وبسایت بر مبنای وردپرس دارم. پروژه در رابطه با ارتقا افزونه های وردپرسی هست و شامل دو قسمت زیر هست:
      ۱-در وبسایت از سیستم امتیازدهی با افزونه mycred رو دارم. هوک های پیش فرض افزونه شامل گراویتی فرم هست و بر مبنای پر کردن هر فرم به کاربر امتیاز میده.
      بعد از پر کردن فرم ها با استفاده از افزونه گراویتی فلو روندهایی برای فرم ها انجام میشه. می خوام یه هوک توی mycred تعریف بشه که در صورتی که یک روند برای فرم انجام شد به کاربر امتیاز بده. یعنی یه هوک برای گراویتی فلو تو mycred تعریف بشه.
      ۲-. افزونه mycred برای referal هایی که منجر به ثبت نام کاربر بشه به کاربر ارجاع دهنده امتیاز میده. این در صورتی کار می کنه که از ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده بشه.ثبت نام در حال حاضر از طریق افزونه digits و با استفاده از شماره موبایل انجام میشه
      می خوام با ثبت نام کاربر از طریق digits هم امتیاز ارجاع داده بشه.
      ممنون میشم هزینه و زمان رو برای انجام هر قسمت پروژه بفرمایید.
    • توسط soshiant
      درود دوستان

من زمانی که پست ها رو زمان بندی میکنم، گاهی بعضی از پست ها در زمان تعیین شده ارسال نمیشه و وقتی به «نوشته» رجوع میکنم جلوی پست نوشته «زمان از دست رفته».
      ضمنا در بخش سلامت سایت هم یه همچین اروری وجود داره که احتمالا مرتبط با همین اشکال هست:
      «The scheduled event, daily_clean_database, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.»

میدونید مشکل چیه و چطور باید رفعش کنم؟
      سپاس