رفتن به مطلب

مشکل حذف نشدن کد

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من برای زیر نظر گرفتنبازدید سایتم از سایت hotjar استفاده کذدم تا نحوه ی بازدید کاربران سایتم رو ببینم

این سایت برای ضبط فیلم فعالیت کاربرای سایت یه خط کد رو میده که بزاریم داخل هدر سایت.

من کد رو قرار دادم و بعد از گذشت چد وقت که دیگه نیاز به ضبط فیلم نداشتم کد رو از داخل هدر سایت برداشتم تا hotjar از کار بیفته
الان از کار افتاده ولی داخل صفحه اصلی سایتم هنوز لوگوی این سایت مونده و پاک نمیشه.

کمک کنید تا پاکش کنیم
این آدرس سایت https://yegheroon.com/

وقتی سایت بازشد سمت راست رو نگاه کنید یه آیکون قرمز عمودیه متوجه میشید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، s.koohfar گفته است :

سلام.

من برای زیر نظر گرفتنبازدید سایتم از سایت hotjar استفاده کذدم تا نحوه ی بازدید کاربران سایتم رو ببینم

این سایت برای ضبط فیلم فعالیت کاربرای سایت یه خط کد رو میده که بزاریم داخل هدر سایت.

من کد رو قرار دادم و بعد از گذشت چد وقت که دیگه نیاز به ضبط فیلم نداشتم کد رو از داخل هدر سایت برداشتم تا hotjar از کار بیفته
الان از کار افتاده ولی داخل صفحه اصلی سایتم هنوز لوگوی این سایت مونده و پاک نمیشه.

کمک کنید تا پاکش کنیم
این آدرس سایت https://yegheroon.com/

وقتی سایت بازشد سمت راست رو نگاه کنید یه آیکون قرمز عمودیه متوجه میشید.

اگر از افزونه کش در سایت تون استفاده می کنید ، مطمئن بشین که فایل های کش موجود در هاست حذف شدن

معمولا در یک پوشه به نام cache در داخل wp-contents هستن

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، resanehwp گفته است :

اگر از افزونه کش در سایت تون استفاده می کنید ، مطمئن بشین که فایل های کش موجود در هاست حذف شدن

الان من هرچی فایل داخل پوشه cache هستش پاک کنم؟
مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، resanehwp گفته است :

من هرچی فایل توی پوشه cache بود پاک کردم ولی هنوزم اون آیکون موجوده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...