3 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و خسته نباشید به تمامی اساتید عزیز

تیم استارتاپی ما قرار هستش یک سایت ساز مثل (see5 و کاموا و ...) درست کنیم با cms وردپرس، که در این صورت حتما باید از وردپرس شبکه استفاده بشه، ما اسپانسر داریم و از سرورهای اختصاصی بسیار قوی استفاده میکنیم پس مشکلی در امنیت و سرعت و حجیم بودن دیتابیس نخواهیم داشت، سوال بنده از شما اساتید اینه که :

آیا وردپرس شبکه با تمامی افزونه های مطرح و محبوب هماهنگ هستش ؟ 

در صورت نیاز میشه از ساب دامین ها در وردپرس شبکه خروجی گرفت و دیتابیسش رو برون ریزی کنیم ؟ چجوری ؟

آیا وردپرس شبکه مشکلاتی در ارائه سرویس دهی ما ایجاد میکنه ؟

معایب وردپرس شبکه برای راه اندازی سایت ساز چیست ؟

خیلی ممنون میشم به تمامی سوالات پاسخ دهید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز

بنده به شخصی تجربه زیادی با وردپرس شبکه نداشتم چون نیازم نبوده 

----- باید افزونه های موردنظرتون رو بررسی کنید

در صورت نیاز میشه از ساب دامین ها در وردپرس شبکه خروجی گرفت و دیتابیسش رو برون ریزی کنیم ؟ چجوری ؟

----- حتماً - افزونه های زیادی در این زمینه وجود داره

آیا وردپرس شبکه مشکلاتی در ارائه سرویس دهی ما ایجاد میکنه ؟

----- اطلاعی از سرویس های شما ندارم - پس نظری هم ندارم - ولی تقریباً هر چیزی رو در وردپرس میشه با افزونه یا کد سفارشی پیاده سازی کرد و زیاد نگران این مورد نباشید - فقط باید مجری خوب و مادامی برای این مورد داشته باشید

معایب وردپرس شبکه برای راه اندازی سایت ساز چیست ؟

----- این مقاله رو بخونید

https://multilingualpress.org/docs/wordpress-multisite-pros-cons/

پیشنهاد می کنم علاوه بر نظر دوستان در انجمن از مقالات بسیار خوبی که به صورت انگلیسی هست در نت استفاده کنید

مثل

https://www.hostinger.com/tutorials/activate-wordpress-multisite

https://www.wpblog.com/wordpress-multisite-setup-guide/

https://premium.wpmudev.org/blog/ultimate-guide-multisite/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 6/8/2019 at 21:26، MatinRz گفته است :

سلام

باید در این مورد بگم همه افزونه ها رو می تونید در وردپرس شبکه نصب کنید اما بعضی از افزونه ها مخصوص وردپرس شبکه هستند و در مدیرشبکه امکاناتی را فراهم می کنند

من قبلا یک سایت ساز با وردپرس شبکه داشتم و افزونه ها کاربردی مخصوص وردپرس شبکه رو دارم و می تونم با شما همکاری کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط yamonil
      سلام به همگی 
      یه شرکت از قبل crm خریده و الان میخوام سایت وردپرسی براشون راه اندازی کنم که وصل بشه به اون crm و خرید محصولات  و بقیه روالش با اون crm انجام بشه. به انبار وصل بشه و محصولات در سایت نمایش داده بشه اما روال خریدش به اون crm وصل بشه .
      ممنون می شم راهنماییم کنید
    • توسط armin19901369
       با سلام و احترام
      یک وبسایت بر مبنای وردپرس دارم. پروژه در رابطه با ارتقا افزونه های وردپرسی هست و شامل دو قسمت زیر هست:
      ۱-در وبسایت از سیستم امتیازدهی با افزونه mycred رو دارم. هوک های پیش فرض افزونه شامل گراویتی فرم هست و بر مبنای پر کردن هر فرم به کاربر امتیاز میده.
      بعد از پر کردن فرم ها با استفاده از افزونه گراویتی فلو روندهایی برای فرم ها انجام میشه. می خوام یه هوک توی mycred تعریف بشه که در صورتی که یک روند برای فرم انجام شد به کاربر امتیاز بده. یعنی یه هوک برای گراویتی فلو تو mycred تعریف بشه.
      ۲-. افزونه mycred برای referal هایی که منجر به ثبت نام کاربر بشه به کاربر ارجاع دهنده امتیاز میده. این در صورتی کار می کنه که از ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده بشه.ثبت نام در حال حاضر از طریق افزونه digits و با استفاده از شماره موبایل انجام میشه
      می خوام با ثبت نام کاربر از طریق digits هم امتیاز ارجاع داده بشه.
      ممنون میشم هزینه و زمان رو برای انجام هر قسمت پروژه بفرمایید.
    • توسط soshiant
      درود دوستان

من زمانی که پست ها رو زمان بندی میکنم، گاهی بعضی از پست ها در زمان تعیین شده ارسال نمیشه و وقتی به «نوشته» رجوع میکنم جلوی پست نوشته «زمان از دست رفته».
      ضمنا در بخش سلامت سایت هم یه همچین اروری وجود داره که احتمالا مرتبط با همین اشکال هست:
      «The scheduled event, daily_clean_database, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.»

میدونید مشکل چیه و چطور باید رفعش کنم؟
      سپاس
    • توسط soshiant
      سلام
      در سایت من یه سری آیکون وجود داره که کد فراخوانی کنم
      مثلا وقتی این کد در جایی از سایت گذاشته میشه:
      <div class="box"><i class="icon-menu"></div> آیکنی که اسم icon-menu هست فراخوانی میشه و نمایش داده میشه

من میخوام بدونم این آیکون icon-menu و آیکون های در چه پوشه ای ذخیره شدن؟ چون میخوام یکی دو تا آیکون دیگه به سایتم اضافه کنم. اگه میشه آدرس بدید این ایکون ها در کجای وردپرس و دقیقا در کدوم پوشه ها ذخیره شدن؟

سپاس