رفتن به مطلب

فعال سازی افزونه Advanced Custom Fields

پست های پیشنهاد شده

درود و ضمن خسته نباشید

من میخواستم از افزونه Advanced Custom Fields در صفحه محصولات استفاده کنم.

که در این پست بتونم خصوصیات دیگری رو درج کنم » پست

من تنظیمات رو انجام دادم، زمینه هارو ایجاد کردم و توی صفحه محصولات هم قابل انتخاب هست.

فقط باید فراخوانش کنم از طریق کد ؟

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، dreamsss2011 گفته است :

فقط باید فراخوانش کنم از طریق کد ؟

درود،

$value = get_field( "text_field" );

برای مثال های بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، muhmdzarei گفته است :

درود،

$value = get_field( "text_field" );

برای مثال های بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

از شما سپاسگذارم

ابن کد رو باید تو بخش single.php وارد کنم؟ و بجای text_field اسم زمینه رو بگذارم ؟

لینک به ارسال

سلام روز بخیر بله نام زمینه دلخواهی که تعریف کردید 

لینک به ارسال

سلام و وقت بخیر خدمت اساتید گرامی.حس جالبیه بعد مدت ها بازگشت به دنیایی که بهش تعلق داری.مدتی از وردپرس و دنیای طراحی دور بودم ولی پر انگیزه تر برگشتم.

می خواستم پست جدید ایجاد کنم برای مشکلی که باهاش رو به رو هستم اما دیدم پستی مربوط به همین افزونه ایجاد شده که تصمیم گرفتم مشکلم رو همینجا مطرح کنم البته اگر خلاف قوانین انجمن نیست.

افزونه مذکور رو نصب کردم و آماده استفاده کردن هستش اما با لینک ها به مشکل خوردم اونم این هستش که لینک ها پس از کلیک کردن عمل نمی کنند مگر اینگه کلیک راست کنم.

به این آدرس برید و تست کنید. لینک دانلود و منبع کار نمی کنند.

با تشکر...

مشکل دیگه که الان متوجه شدم اینه که آدرس پیوند یکتای نوشته ها رو به اسم نوشته تغییر دادم که فارسی می باشند و زمانی که در پست انجمن لینک می کنم با ارور 404 مواجه میشم!

مشکل باکس دانلود در unity-full.ir پست سوم که مربوط به دانلود sdk هست اتفاق میفته ما بقی پست ها باکس سفارشی ندارند.

ویرایش شده توسط oMid
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...