رفتن به مطلب

محدودیت دسترسی کاربران

salar torabi

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان

اخیرا به یه مشکل عجیبی برخوردم! 

میخواستم برای قسمت سایت ، مدیر فروش تعیین کنم که برای این کار از پلاگین user role editor  استفاده کردم.

یه سری از دسترسی ها از جمله دسترسی به ووکامرس و محصولات رو محدود کردم ولی در کمال تعجب ، اون نقش ها برای همه غیر فعال شد و الان خودمم بهش دسترسی ندارم.

کسی میدونه اون تغییراتی توی کدوم فایل ها ذخیره میشن ؟ یا اصلا توی دیتا بیس تغییراتی میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، salar torabi گفته است :

با سلام خدمت همه دوستان

اخیرا به یه مشکل عجیبی برخوردم! 

میخواستم برای قسمت سایت ، مدیر فروش تعیین کنم که برای این کار از پلاگین user role editor  استفاده کردم.

یه سری از دسترسی ها از جمله دسترسی به ووکامرس و محصولات رو محدود کردم ولی در کمال تعجب ، اون نقش ها برای همه غیر فعال شد و الان خودمم بهش دسترسی ندارم.

کسی میدونه اون تغییراتی توی کدوم فایل ها ذخیره میشن ؟ یا اصلا توی دیتا بیس تغییراتی میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

پلاگین رو از طریق هاست پاکش کنید تا بگم از چه افزونه ای استفاده کنید.

ویرایش شده توسط yaali
لینک به ارسال
در در 5/27/2019 at 11:42، yaali گفته است :

پلاگین رو از طریق هاست پاکش کنید تا بگم از چه افزونه ای استفاده کنید.

لطف کنید بفرمایید.

البته با توجه به استرسی که بهم وارد شده بود ، مجبور شدم از بکاپ چند روز استفاده کنم و با بکاپ دیتابیس اون مشکل برطرف شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...