رفتن به مطلب

پیدا نکردن style.css

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من برای راستچین کردن قالب نیاز به تغییر در فایل استایل قالب دارم اما فایل استایل که در پوشه قالب هست فایل اصلی نیست حتی با پاک کردن این فایل باز هم سایت به درستی کار میکنه

وقتی این آدرس رو در مرورگر وارد میکنم یک فایل با سه هزار خط کد وجود دارد wp-content/themes/kiddo-turf-parent/style.css

ولی وقتی همین مسیر رو در سی پنل میرم فایلی که .وجود داره 170 خط کد بیشتر نداره حتی اگر این فایل رو از روی هاست پاک کنم باز هم سایت به درستی کار میکنه در ضمن در قسمت ویرایشگر پوسته ادیتور وردپرس هم 170 خط کد بیشتر فایل استایل نداره که با تغیر دادن اون هم اتفاقی نمیفته 

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، sadegh15 گفته است :

سلام 

من برای راستچین کردن قالب نیاز به تغییر در فایل استایل قالب دارم اما فایل استایل که در پوشه قالب هست فایل اصلی نیست حتی با پاک کردن این فایل باز هم سایت به درستی کار میکنه

وقتی این آدرس رو در مرورگر وارد میکنم یک فایل با سه هزار خط کد وجود دارد wp-content/themes/kiddo-turf-parent/style.css

ولی وقتی همین مسیر رو در سی پنل میرم فایلی که .وجود داره 170 خط کد بیشتر نداره حتی اگر این فایل رو از روی هاست پاک کنم باز هم سایت به درستی کار میکنه در ضمن در قسمت ویرایشگر پوسته ادیتور وردپرس هم 170 خط کد بیشتر فایل استایل نداره که با تغیر دادن اون هم اتفاقی نمیفته 

ممنون میشم راهنمایی کنید

وقت بخیر

این مورد نیاز به بررسی داره

خصوصی در ارتباط باشید براتون بررسی کنم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...