armanq

گوگل درایو
سوال در مورد استفاده از cdn برای وردپرس و گوگل

8 پست در این موضوع قرار دارد

12

سلام من یک صفحه به شکل بالا در افزونه گوگل درایو cnd دارم     هر کاری میکنم api هم فعال کردم به افزونه دادم یک صفحه نشان میده اتصال به گوگل درایو تا میزنم روش ارور400گوگل میاد

لطفا اگر کسی بلده api برای این کار فعال کنه اعلام کنه   ممنون                  حجم گوگل رایو رو ارتقا دادم  می خوام ازش استفاده کنم

5ce8c9a98310c_Screenshot(182).thumb.png.3ee80df6eff371ae7f638d1b44a24324.png5ce8c9b0505fd_Screenshot(181).thumb.png.6cfa22f5b17d9e75c83be65ce82d88bd.png

api همه چیز درسته ولی وقتی رویه تایید حساب گوگل درایو میزنم این پیام میاد  که میگه تو آون آدرس مشکلیه

باید چکار کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

دوست عزیز cdn  و یا هاست دانلود با هم تفاوت دارند

از ادرسی که در سایت گوگل درایو زده بودی (عکس اول) متوجه شدم که سایتت رو میخوای به هاست دانلود وصل کنی که اصلا به این روش نیست!

یا اینکه کلا میخوای cdn داشته باشی برای سایت؟

بیشتر توضیح بده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

دوست عزیز cdn  و یا هاست دانلود با هم تفاوت دارند

از ادرسی که در سایت گوگل درایو زده بودی (عکس اول) متوجه شدم که سایتت رو میخوای به هاست دانلود وصل کنی که اصلا به این روش نیست!

یا اینکه کلا میخوای cdn داشته باشی برای سایت؟

بیشتر توضیح بده.

سلام 

می خوام کتابخانه وردپرسم رو به گوگل درایوم متصل کنم      عکس ها و فایل های سایت بره رویه گوگل درایوم

از افزونه Use-your-Drive     از این لینک https://www.persianscript.ir/use-your-drive-google-drive-plugin-wordpress/

هم استفاده کردم     بعد دادن دسترسی به گوگل درایوم ندیدم فایل ها و عکس های سایت جا به جا بشن     و بعد آپلود فایل بازم فایل ها به هاست اصلی می رفتن

از یک شرکت گوگل درایو  نامحدود گرفتم    حالا می خوام ازش اینجوری استفاده کنم      نمیخوام کل سایت از هاست اصلیم بیاد رویه گوگل درایو فقط همین کتابخانه وردپرس متصل بشه بهش رو می خوام

کاربر ها عکس یا فایل آپلود کردن از این طریق بریزه تویه گوگل درایو

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، armanq گفته است :

سلام 

می خوام کتابخانه وردپرسم رو به گوگل درایوم متصل کنم      عکس ها و فایل های سایت بره رویه گوگل درایوم

از افزونه Use-your-Drive     از این لینک https://www.persianscript.ir/use-your-drive-google-drive-plugin-wordpress/

هم استفاده کردم     بعد دادن دسترسی به گوگل درایوم ندیدم فایل ها و عکس های سایت جا به جا بشن     و بعد آپلود فایل بازم فایل ها به هاست اصلی می رفتن

از یک شرکت گوگل درایو  نامحدود گرفتم    حالا می خوام ازش اینجوری استفاده کنم      نمیخوام کل سایت از هاست اصلیم بیاد رویه گوگل درایو فقط همین کتابخانه وردپرس متصل بشه بهش رو می خوام

کاربر ها عکس یا فایل آپلود کردن از این طریق بریزه تویه گوگل درایو

درود

تا حالا از این افزونه استفاده نکردم و تجربه ای در مورد ندارم.

ولی همه این کارهارو هاست دانلود هم انجام میده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

تا حالا از این افزونه استفاده نکردم و تجربه ای در مورد ندارم.

ولی همه این کارهارو هاست دانلود هم انجام میده

هاست دانلودی برای سرعتش باید از شرکت خوبی باشه    که اونام حجم های بالا دارن و قیمتای میلیونی               گوگل درایوم نامحدوده و سرعتش هم خیلی خوبه  برای همین می خوام ازش استفاده کنم تا از هزینه های اون هم راحت شم هم سرعت دانلود بیاد بالا

ولی هرچی تویه گوگل و انجمن ها گشتم نفهمیدم باید چکار کنم   API های گوگل درایوم نگاه کردم فهمیدم میشه همچین کاری کرد  ولی اینکه چجوریش رو دونبالم

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، armanq گفته است :

هاست دانلودی برای سرعتش باید از شرکت خوبی باشه    که اونام حجم های بالا دارن و قیمتای میلیونی               گوگل درایوم نامحدوده و سرعتش هم خیلی خوبه  برای همین می خوام ازش استفاده کنم تا از هزینه های اون هم راحت شم هم سرعت دانلود بیاد بالا

ولی هرچی تویه گوگل و انجمن ها گشتم نفهمیدم باید چکار کنم   API های گوگل درایوم نگاه کردم فهمیدم میشه همچین کاری کرد  ولی اینکه چجوریش رو دونبالم

ممنون

درود

بنده با گوگل درایو از سایت پشتیبانی میگرفتم

با هاست دانلود هم سرعت سایت رو بردم بالا و اینکه هاست دانلود 5 گیگابایت رو بنده با هزینه 100 هزارتومن سالیانه خریداری کردم

سوالی بود در خدمتم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

بنده با گوگل درایو از سایت پشتیبانی میگرفتم

با هاست دانلود هم سرعت سایت رو بردم بالا و اینکه هاست دانلود 5 گیگابایت رو بنده با هزینه 100 هزارتومن سالیانه خریداری کردم

سوالی بود در خدمتم.

بله   دقیقا من هم چند دقیقه پیش همین کار به فکرم رسید و انجام دادم     با گوگل درایو فایل های حجیم رو لینک مستقیم میسازم   و هاست۱۰گیگ دانلودیم برای آپلود عکس و فایل های متنی کاربرا هست راه خوبیه    این ب کنار

یک مشکلی که دارم لینک مستقیم می سازم با گوگل درایو و درست هم هست   ولی فایل های مثلا یک گیگ رو وقتی رویه لینک مستقیم میزنم یک صفحه میاد که حجم فایل زیاده و آنتی ویروس گوگل نتونست برسیش کنه  و یک گزینه دانلود در هر صورت هم داره       این به خاطر یکی از افزونه های کروم یا گوگل درایو من هست یا شما هم این مشکل رو دیدید؟ میشه خاموشش کرد و رفع بشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، armanq گفته است :

بله   دقیقا من هم چند دقیقه پیش همین کار به فکرم رسید و انجام دادم     با گوگل درایو فایل های حجیم رو لینک مستقیم میسازم   و هاست۱۰گیگ دانلودیم برای آپلود عکس و فایل های متنی کاربرا هست راه خوبیه    این ب کنار

یک مشکلی که دارم لینک مستقیم می سازم با گوگل درایو و درست هم هست   ولی فایل های مثلا یک گیگ رو وقتی رویه لینک مستقیم میزنم یک صفحه میاد که حجم فایل زیاده و آنتی ویروس گوگل نتونست برسیش کنه  و یک گزینه دانلود در هر صورت هم داره       این به خاطر یکی از افزونه های کروم یا گوگل درایو من هست یا شما هم این مشکل رو دیدید؟ میشه خاموشش کرد و رفع بشه؟

درود

فکر نکنم مشکل باشه چون بنده هم همیشه این گزینه رو دیدم حتی با فایلی که حجمش کمه. فکر نکنم پیشفرض خود گوگله.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alimelody
      درود به شما 
      من میخوام توسط افزونه کتابخانه edd رو به گوگل درایو متصل کنم 
      و در انتهای کار به مشکل خوردم و هرکاری میکنم نمیتونم برطرفش کنم
      البته دست و پا شکسته فهمیدم که میگه آدرسی که در تنظیمات واسه ریدایرکت دادم درست نیست 

اما نمیدونم باید چه آدرسی بدم و اینکه اصن این آدرس برای چی هستش و چه کاریردی داره 
      ممنون میشم کمکم کنید 

• توسط majid821
      دوستان سلام و روزتون بخیر. نمیدونم سوالم ابتداییه یا نه چون من اصولا وردپرس کار نیستم..!! اما بنابر الزامی که پیش اومده ناچارم مشکلم رو بیان کنم. آیا پلاگین مناسبی واسه ارتباط یک صفحه وردپرس با یک وب سرویس خارجی(API) وجود داره؟؟ یا باید حتما از کدنویسی در صفحه مون استفاده کنیم؟؟ ببینید یک فرم در صفحه داریم و یک دکمه submit .. هدفم اینه که وقتی روی submit کلیک میشه اطلاعات فرم به یک آدرس API ارسال بشه و نتیجه رو در صفحه بعد (یا  همین صفحه جاری) نمایش بدم(یک صفحه Registration ساده).. توی نت زیاد سرچ کردم.. کدهای php مورد نیاز رو تا حدودی پیدا کردم..بعنوان مثال میدونم میشه از توابع  wp_remote_get یا wp_safe_remote_post استفاده کرد ولی مشکل اینجاست که نمیدونم این کدها کجا باید نوشته بشه.یعنی چطور آدرس api موردنظرم رو به دکمه bind کنم یا هر روش دیگه ای.. قطعا نمیخام با JavaScript این کار رو انجام بدم(به لحاظ امنیتی) .. امیدوارم بتونید کمکم کنید
    • توسط armanq

سلام من یک صفحه به شکل بالا در افزونه گوگل درایو cnd دارم     هر کاری میکنم api هم فعال کردم به افزونه دادم یک صفحه نشان میده اتصال به گوگل درایو تا میزنم روش ارور400گوگل میاد
      لطفا اگر کسی بلده api برای این کار فعال کنه اعلام کنه   ممنون                  حجم گوگل رایو رو ارتقا دادم  می خوام ازش استفاده کنم

api همه چیز درسته ولی وقتی رویه تایید حساب گوگل درایو میزنم این پیام میاد  که میگه تو آون آدرس مشکلیه
      باید چکار کنم؟