رفتن به مطلب

مشکل در خارج کردن از حالت زیپ برای فایلهای پسورد دار در سی پنل

tarknet

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چندتا فایل حجیم رو توی سی پنل آپلود کردم، فقط قبل از آپلود یادم نبود که با وارد کردن پسوردشون اونها رو از حالت زیپ خارج کنم

الان فایلها آپلود شده و نمی تونم در سی پنل قفلشون رو باز کنم و گزینه ای هم پیدا نکردم که قبل از اکسترکت پسورد رو داخلش بزنم. آپلود مجدد هم شاید چند روز وقتم رو بگیره

از اساتید محترم ممنون میشم یه راهکار بگن تا در خود سی پنل اونها رو از حالت زیپ خارج کنم.

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، tarknet گفته است :

سلام

من چندتا فایل حجیم رو توی سی پنل آپلود کردم، فقط قبل از آپلود یادم نبود که با وارد کردن پسوردشون اونها رو از حالت زیپ خارج کنم

الان فایلها آپلود شده و نمی تونم در سی پنل قفلشون رو باز کنم و گزینه ای هم پیدا نکردم که قبل از اکسترکت پسورد رو داخلش بزنم. آپلود مجدد هم شاید چند روز وقتم رو بگیره

از اساتید محترم ممنون میشم یه راهکار بگن تا در خود سی پنل اونها رو از حالت زیپ خارج کنم.

سلام 

این مورد رو به واحد پشتیبانیتون بگید که فایل هارو دانلود ، از حالت رمزدار خارج و مجدد براتون آپلود کنند 

سرویس های ارائه دهنده هاست سرعت نت بالایی دارند و حداکثر 24 ساعت میتونه این کار براشون زمانبر باشه در صورتی که پاسخ منفی دریافت نکنید 

لینک به ارسال

ارائه دهنده خاصی وجود نداره که این امکان رو تو سی پنل بگذاره و لازم نباشه با پشتیبانی تماس گرفت

آخه قبل از ارسال پست زنگ زده بودم ولی جواب نگرفته بودم- راستش ازشون زده هم شدم چون سربالا جواب دادند

اگر لازم بشه هاستم رو به جای دیگه منتقل بکنم این کار رو میکنم فقط بدونم که تو سی پنلش این امکان وجود داره

لینک به ارسال
در 58 دقیقه قبل، tarknet گفته است :

ارائه دهنده خاصی وجود نداره که این امکان رو تو سی پنل بگذاره و لازم نباشه با پشتیبانی تماس گرفت

آخه قبل از ارسال پست زنگ زده بودم ولی جواب نگرفته بودم- راستش ازشون زده هم شدم چون سربالا جواب دادند

اگر لازم بشه هاستم رو به جای دیگه منتقل بکنم این کار رو میکنم فقط بدونم که تو سی پنلش این امکان وجود داره

چندین بار برای خودم پیش اومده اشتباها فایل rar حجیم توی هاست آپلود کردم و پارپسپک پشتیبانشی با یه تیکت برام در کمتر از نیم ساعت فایل ر و اکسترکت کردن ، در مورد فایلهای پسوردار هم میدونم از طریق ssh میشه این کاررو کرد ، اگه هاستتون اختصاصی باشه که دسترسی به ssh دارید و میتونید از دستورات ssh استفاده کنید ، در غیر این صورت حتما یه تیکت به پشتیبانی هاستتون بزنید ، تهش همون یک روز هست که کارتون رو انجام میدن هرچه قدرم خوب برخورد نکنن این کاررها رو با تیکت انجام میدن 

البته اسکریپتهایی مثل  Dverleech-Mod میتونن این کاررو بکنن ، باید روی هاست نصب بشن ، اگه هاستتون از انتی لیچ استفاده میکنه امکانش نیست 

http://nabscript.ir/اسکریپت-باز-کردن-فایل-فشرده-پسورددار-روی-هاست.html

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...