رفتن به مطلب

آیا این فایل ها داخل قالب خریداری شده من نشانه نال بودن هست

isfahan313

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت به خیر

یک قالب خریداری کردم

از یک مارکت وردپرسی (نه خیلی معروف البته)

فایل را که اکسترکت کردم فایل هایی مثل

.htaccess-190427185957-5cc4a6ad3b49b-duplicator.bak

htaccess.orig

و امثال این بود که قبلا تو فایل های قالب دیگه ندیده بودم

-----------------

یه سوال

از کجا میشه فهمید قالبهایی که از مارکت های ایرانی می خریم نال بهمون داده یا نه و اینکه ایا بک لینک های پنهان خودشون را گذاشتن داخلش یا نه

ممنون میشم راهنمایی کنند اساتید

لینک به ارسال

سلام

احتملا این فایل ها

.htaccess-190427185957-5cc4a6ad3b49b-duplicator.bak برای نصب کننده خودکار قالبتون باشه 

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، isfahan313 گفته است :

سلام وقت به خیر

یک قالب خریداری کردم

از یک مارکت وردپرسی (نه خیلی معروف البته)

فایل را که اکسترکت کردم فایل هایی مثل

.htaccess-190427185957-5cc4a6ad3b49b-duplicator.bak

htaccess.orig

و امثال این بود که قبلا تو فایل های قالب دیگه ندیده بودم

-----------------

یه سوال

از کجا میشه فهمید قالبهایی که از مارکت های ایرانی می خریم نال بهمون داده یا نه و اینکه ایا بک لینک های پنهان خودشون را گذاشتن داخلش یا نه

ممنون میشم راهنمایی کنند اساتید

سلام دوست عزیز

این فایل هایی که شما ذکر کردین مربوط میشه به افزونه duplicator که برای نصب آسان استفاده میشه و مربوط به نال بودن محصول نیست

نظر شخصی : محصولاتی که مارکت ها از وبسایت های خارجی خریداری و برای فروش قرار میدن همه نال شده هستند ، به اینصورت که محصول رو بصورت تک لایسنس خریداری و قبل از فروش لایسنسش رو حذف میکنند که خریدار هیچ دسترسی به سرور آپدیت نداشته باشه ( دریافت نسخه اصلی و انگلیسی ) ، در صورتی که امکان پرداخت دلار براتون مقدور هست محصولات دلخواهتون رو بصورت اورجینال از وبسایت سازنده خریداری و استفاده کنید ، درسته انگلیسیه اما ارزش داره 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، cherry گفته است :

سلام دوست عزیز

این فایل هایی که شما ذکر کردین مربوط میشه به افزونه duplicator که برای نصب آسان استفاده میشه و مربوط به نال بودن محصول نیست

نظر شخصی : محصولاتی که مارکت ها از وبسایت های خارجی خریداری و برای فروش قرار میدن همه نال شده هستند ، به اینصورت که محصول رو بصورت تک لایسنس خریداری و قبل از فروش لایسنسش رو حذف میکنند که خریدار هیچ دسترسی به سرور آپدیت نداشته باشه ( دریافت نسخه اصلی و انگلیسی ) ، در صورتی که امکان پرداخت دلار براتون مقدور هست محصولات دلخواهتون رو بصورت اورجینال از وبسایت سازنده خریداری و استفاده کنید ، درسته انگلیسیه اما ارزش داره 

سلام جناب مهندس حرفتون متین

ولی من برای سایتهام بخوام با دلار خداتومن قالب و افزونه اصلی بخرم اصلا صرف نداره ناچارا باید از مارکت های ایرانی بخرم

حالا شما یا دوستان راهی دارید حداقل مطئن بشیم که بک لینک هاشون را نمی ذارن تو فایلهای قالب؟

چون اونجوری سئوی سایت هم لطمه می خوره

خیلی ممنونم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، isfahan313 گفته است :

سلام جناب مهندس حرفتون متین

ولی من برای سایتهام بخوام با دلار خداتومن قالب و افزونه اصلی بخرم اصلا صرف نداره ناچارا باید از مارکت های ایرانی بخرم

حالا شما یا دوستان راهی دارید حداقل مطئن بشیم که بک لینک هاشون را نمی ذارن تو فایلهای قالب؟

چون اونجوری سئوی سایت هم لطمه می خوره

خیلی ممنونم

خواهش میکنم

پیشنهاد میکنم همیشه قبل از نصب، محصولاتتون رو از طریق آنتی ویروس های قدرتمندی مثل virustotal چک کنید

گاها خطای vex.webshell دریافت میکنید که میتونه وجود ویروس در قالب باشه اما یه نکته اینجا هست که شاید ویروس وجود نداشته باشه و در بعضی موارد فیلدهای پسورد و برچسب های مربوطه هم به عنوان شل شناخته میشن

برای تشخیص بک لینک افزونه Theme Authenticity Checker رو نصب کنید تا حدی لینک های استاتیک رو براتون نمایش میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...