رفتن به مطلب

تغییر خودکار menu_order پست سفارشی بر اساس metadada

shisan79

پست های پیشنهاد شده

با درود،

دوستان من یک پست سفارشی ساختم (به وسیله پلاگین) حالا میخوام این پستها بر اساس یک metadada که به پستها تعلق میگیره در قسمت ادمین نشون داده بشن (نه بر اساس تاریخ یا آی دی که پیش فرض وردپرس هست)‌ . در ضمن میخوام menu_order هم به صورت خودکار بر اساس این چیدمان تغییر کنه. از دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال
در در 5/12/2019 at 02:49، shisan79 گفته است :

با درود،

دوستان من یک پست سفارشی ساختم (به وسیله پلاگین) حالا میخوام این پستها بر اساس یک metadada که به پستها تعلق میگیره در قسمت ادمین نشون داده بشن (نه بر اساس تاریخ یا آی دی که پیش فرض وردپرس هست)‌ . در ضمن میخوام menu_order هم به صورت خودکار بر اساس این چیدمان تغییر کنه. از دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه؟

درود

از بالا قسمت تنظیمات صفحه میتونی هرچی خواستی کم و یا اضافه کنی.

و اینکه در قسمت فیلتر هم میتونی نمایش رو تغییر بدی

لینک به ارسال
در در 5/13/2019 at 10:50، Mohammad Bazli گفته است :

درود

از بالا قسمت تنظیمات صفحه میتونی هرچی خواستی کم و یا اضافه کنی.

و اینکه در قسمت فیلتر هم میتونی نمایش رو تغییر بدی

اگه موضوع رو متوجه نشدی بیشتر توضیح بدم ولی خواهش می کنم جواب بی ربط و اسپم ندید بیخود. با این جوابی که دادی معلومه اصلا با metadata , menu_order آشنا نیستی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...