رفتن به مطلب

تقویم شمسی یا همون persian datepicker bootstrap

soma

پست های پیشنهاد شده

برای شمسی کردن تقویم ها که با  datepicker بوت استرپ کار میکن فایل بوت استرپ فارسی دیتاپیکر رو از گیت هاب دانلود کردم و کد ها رو به قالبم اضافه کردم ولی همچنان تقویم ها میلادی نمایش داده میشه 

منظورم تاریخ ها نیست ، تاریخ ها همه جا درست هست ، فقط ایمپوت هایی که تاریخ سلکت باید بشه داخلشون میلادی هستن هم در پنل مدیریت و هم در قالب 

لطفا راهنمایی کنید و مرحله به مرحله بگید تا دوستان دیگر هم بعدا بتونن ازین تاپیک استفاده ببرن چون خیلی جستجو کردم،همه با افزونه آموزش دادن و کسی مرحله به مرحله این مورد رو توضیح نداده 

متشکر از تمامی اساتید

لینک به ارسال

سلام

اگر افزونه پارسی‌دیت رو استفاده می‌کنید، بعد از فعالسازی همه انتخابگرهای تاریخ jQuery UI رو خودکار شمسی میکنه.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Morteza گفته است :

سلام

اگر افزونه پارسی‌دیت رو استفاده می‌کنید، بعد از فعالسازی همه انتخابگرهای تاریخ jQuery UI رو خودکار شمسی میکنه.

سلام @Morteza  ممنون از پاسختون 

پارسی دیت رو الان نصب کردم ولی دقیقا همونطور که در تاپیک زیر هم توضیح دادم مانند زمانی که wp-jalali نصب بود هست ، در نمایش تقویمی که برای سلکت تاریخ استفاده میشه کار نمیکنه و مستقیم از پلاگین جیکوئری خود سورس استفاده می کنه .

مستندات پارسی دیت و وردپرس جلالی هیچکدوم برای اینکه بشه تقویم هایی که به شکل زیر با کلیک روی اینپوت باز میشن رو معرفی نکرده ، یا حداقل من در جستجوهام هنوز موفق نشدم چیزی پیدا کنم 

https://xdsoft.net/jqplugins/datetimepicker/ 

کد زیر کدی هست که دیتاپیکر قالبم رو لود میکنه و تقویم رو نمایش میده 

<script type="text/javascript">
						jQuery(document).ready(function($) {
							jQuery("#age_date").datetimepicker({
								timepicker:false,
								format:	"Y/m/d",
								lang:"fa",
							});
						});
					</script>

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...