رفتن به مطلب

ذخیره مقدار پست متای یک پست تایپ در پست متای یک پست تایپ اختصاصی دیگر

soma

پست های پیشنهاد شده

من در یک افزونه دو نوع پست تایپ دارم که کاملا با هم در ارتباطن ، یکی پست  تایپ پکیج های خریداری شده و دیگری پست تایپ property

امکانی رو با آجاکس در پروفایل اختصاصی کاربر اضافه کردم که بتونه  پست هایی برای  property بگذاره و و پست متای خاصی رو با عنوان my_code_property_is_featured رو تغییر بده ( که مثلا پست ویژه بشه یا از ویژه خارج بشه ) 

--- وقتی کاربر هرکدوم از property رو ویژه میکنه باید این مقدار در پست تایپ دوم که پکیج خریداری شده با اسم trans هست در پست متا my_code_trans_featured_id هم ذخیره بشه تا از تعداد پستهای مجازش کم بشه ( ولی الان نمیشه )

مشکل و سوال من اینه نمیدونم چه نکته ای رو فراموش کردم در اجرا که مقدار رو در دیتابیس null نشون میده ؟؟؟ 

کد  php از قرار زیر هست 

public function my_code_update_property_is_featured_callback()
        {
            global  $current_user;

$member_id = my_code_company_id_form_user_id($current_user->ID);
            $property_id = isset($_POST['property_id']) ? $_POST['property_id'] : '';
            $property_featured = isset($_POST['property_featured']) ? $_POST['property_featured'] : '';
            $response = array('msg' => my_code_plugin_text_srt('my_code_property_featured_update_error'), 'type' => 'error', 'label' => $property_featured);
            if ($property_id ) {
                $my_code_member_id = get_post_meta($property_id, 'my_code_property_member', true);
                if (is_user_logged_in() && $member_id == $my_code_member_id) {
                    $property_is_featured = get_post_meta($property_id, 'my_code_property_is_featured', true);

if ($property_is_featured == 'on') {
                        update_post_meta($property_id, "my_code_property_is_featured", 'off');
                        update_post_meta($property_id, "my_code_trans_featured_id", $my_code_trans_featured_id);
                        $response = array(
                            'msg' => my_code_plugin_text_srt('my_code_property_notfeatured_update_success'),
                            'type' => 'success',
                            'label' => 'افزودن به لیست ویژه',
                            'icon' => 'icon-star-o', 'value' => 'off');
                    } else {
                        update_post_meta($property_id, 'my_code_property_is_featured', 'on');
                        update_post_meta($property_id, "my_code_trans_featured_id", $my_code_trans_featured_id);

$response = array(
                            'msg' => my_code_plugin_text_srt('my_code_property_featured_update_success'),
                            'type' => 'success',
                            'label' => 'حذف از لیست ویژه',
                            'icon' => 'icon-star3',
                            'value' => 'on');
                    }
                }
             } 

echo json_encode($response);
            die;
        }

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...