رفتن به مطلب

عدم نمایش کپچا پس از نصب افزونه Advanced noCaptcha

comp90

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب:

بنده قصد دارم تا کپچای گوگل را در صفحاتی چون ورود و ثبت نام و صفحات دلخواه دیگر فعال کنم.

برای امتحان افزونه Advanced noCaptcha را از منبع وردپرس دانلود و نصب نمودم، حتی تنظیمات هم به درستی انجام شد اما وقتی تیک نمایش در صفحه عضویت را می زنم، کپچا در قالب نمایش داده نمی شود.

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، comp90 گفته است :

سلام و عرض ادب:

بنده قصد دارم تا کپچای گوگل را در صفحاتی چون ورود و ثبت نام و صفحات دلخواه دیگر فعال کنم.

برای امتحان افزونه Advanced noCaptcha را از منبع وردپرس دانلود و نصب نمودم، حتی تنظیمات هم به درستی انجام شد اما وقتی تیک نمایش در صفحه عضویت را می زنم، کپچا در قالب نمایش داده نمی شود.

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
کش رو خالی کردین؟
کدهای سکرت و... در داخل افزونه به درستی جایگزین کردی؟

و اینکه باید ورژن کپچا مشخص باشه مثلا بعضی افزونه ها با ورژن 2 کپچا گوگل کار میکنند فقط.

لینک به ارسال

سلام و ممنون از پاسختون:

بله همه این کارها رو انجام دادم ورژن کپچا هم روی 2 هست.

وقتی شورت کد رو دستی می ذارم در کدهای قالب کپچا رو نشون میده و کار هم می کنه ولی اینجوری فایده ای نداره چون فرم اصلا کپچا رو نادیده می گیره و فقط نمایش میده.

به نظرتون به قالب مربوط میشه؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، comp90 گفته است :

سلام و ممنون از پاسختون:

بله همه این کارها رو انجام دادم ورژن کپچا هم روی 2 هست.

وقتی شورت کد رو دستی می ذارم در کدهای قالب کپچا رو نشون میده و کار هم می کنه ولی اینجوری فایده ای نداره چون فرم اصلا کپچا رو نادیده می گیره و فقط نمایش میده.

به نظرتون به قالب مربوط میشه؟

بیشتر به اون افزونه ای مربوطه که میخوای این کپچا رو توش فعال کنی!

به قالب هم مربوطه!

عکس بفرست و اینکه کجا میخوای دقیقا استفاده کنی!؟

لینک به ارسال

ممنون میشم راهنمایی کنید :

نام افزونه : Adnanced no captcha &visible captcha

در تصویر دوی دو کد گوگل پنهان شده و کدهای تایید گوگل را در داخل باکس ها به درستی کپی نموده ام . ضمن اینکه تیک لاگین و ثبت نام را هم زده ام.

دقیقا می خواهم در صفحه عضویت و لاگین نمایش داده شود.

صفحه عضویت  وبسایت مارکترها

یک مورد دیگه هم اینکه وقتی ای افزونه را فعالش می کنم، در صفحه عضویت یا لاگین باکس کپچا رو نشون نمیده و وقتی می خواهیم لاگین شویم با خطا رو به رو میشه !!!

تا الان 3 تا افزونه کپچا رو تست کردم هیچ کدام جواب نداده نمایش نمی دهد

تصویر مورد نظر ضمیمه شده700.thumb.PNG.3a57cc5eff041629ebe47bf55b75b405.PNG

ویرایش شده توسط comp90
لینک به ارسال

1- بررسی کنید در تنظیمات خود قالب امکانی برای استفاده از ریکپچا گوگل فراهم شده یا نه ، اگر وجود داره دیگه نیازی به افزونه نیست و افزونه خودش باعث تداخل میشه 

2-   ببینید کد اسکریپتی که خود گوگل میگه باید در صفحه ای که فرم وجود داره قرار داده بشه توسط افزونه به درستی قرار میگیره یا نه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...