رفتن به مطلب

بروزرسانی نشدن افزونه و وردپرس

mohammadgdz

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من با مشکلی موجه شدم که نمیتونم افزونه و وردپرس رو آپدیت کنم ، قالب و افزونه نصب کنم . 

و با پیغام " بروزرسانی ناموفق شد: Internal Server Error " مواجه میشم .

افزونه هارو دونه دونه غیر فعال کردم درست نشد .

و تمام کار هایی که می دونستم و تو سایت ها خوندم انجام دادم و دست آخر هاست روهم عوض کردم نشد .

ممنون میشم کمکم کنید .

Sketch23.png

لینک به ارسال

سلام و احترام

در مرحله اول فایل htaccess خود را چک کنید. کافیه وارد سی پنل سایت خود شده و در پوشه روت سایت خودتون فایل .htaccess رو پیدا کنید. اون رو با ویرایشگر فایل باز کنید و تمامی کد های داخل اون رو حذف کنید. حالا که کد های htaccess رو حذف کردید در صورتی که روی سایت شما وردپرس نصب شده، وردپرس رو باز کنید و از پنل مدیریت وردپرس ، بخش تنظیمات > پیوند های یکتا رو کلیک کنید و توی این صفحه روی ذخیره تنظیمات کلیک کنید. ( توجه داشته باشید کد های htaccess رو یک جا برای خودتون نگه دارید )

اگر بعد از اینکار سایتتون رو باز کردید و مشاهده کردید که سایت بدون خطای ۵۰۰ داره لود میشه پس مشکل حل شده ، حالا باید خط به خط کد های htaccess رو بهش اضافه کنید تا ببینید مشکل از کدوم خط بوده.

یا

ممکن هست بدلیل کمبود رم سایت شما این مشکل بوجود آمده باشه. اگر وردپرس نصب کردید روی سایتتون وارد فایل wp-config.php شده و خط زیر رو در ابتدای wp-config.php وارد کنید.

define('WP_MEMORY_LIMIT', '512M');

این کد میزان رم مصرفی وردپرس شما رو به ۵۱۲ مگابایت افزایش خواهد داد که میتونه مشکل خطای ۵۰۰ در وردپرس رو حل کنه.

چنانچه با کد بالا مشکل حل نشد باید از هاست خود بخواهید میزان Max PHP Memory را از طریق فایل php.ini افزایش بده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...