sultansulay

مشکل فید خوان rss وردپس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید

ببخشید من rss سایت مشکل داره وقتی

آدرس بهش میدم میره برای دانلود باید چیکار کنم

sultanmusic.org/rss

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

از افزونه خاصی برای rss استفاده می کنید؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 4/27/2019 at 11:39، poshenama گفته است :

سلام

از افزونه خاصی برای rss استفاده می کنید؟

سلام خسته نباشید

خیر .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@sultansulay

مشکلی نداره فیدت و بالا میاد.

ممکنه بعضی از مرورگرها بخوان دانلودش کنن مثل فایرفاکس ولی درسته مشکلی نیست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط احسان چهری
      برای تغییر آدرس فید پیشفرض وردپرس به rss.xml چیکار کنم
    • توسط aminq10
      سلام و عرض ادب
      فید سایت من ارور زیر را میده 
      This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below. <error> <code>wp_die</code> <title> <![CDATA[ وردپرس &rsaquo; خطا ]]> </title> <message> <![CDATA[ No feed available,please visit our <a href="https://beatkids.ir">homepage</a>! ]]> </message> <data> <status>500</status> </data> </error> سه تا افزونه تعمیر فید هم که تو انجمن معرفی شد را نصب کردم اما جواب نداد
    • توسط نگار صادقی
      سلام وقت همه دوستان بخیر.
      دوستان با توجه به سایت های ربات که از طریق فید همه مطالب رو به صورت اتوماتیک کپی میکنن ما یه کد توی فایل فانکشن گذاشتیم که زمان انتشار مطلب توی فید رو به تاخیر میندازه.
      ما زمان تاخیر رو گذاشتیم روی 7 روز و بعد گذاشتیم روز 30 رو ولی باز مطالب بعد از 30 روز کپی میشن و بیشتر سایتای فیدخوان امار خوبی پیدا کردن توی گوگل
      حالا میخوایم مدت زمان تاخیر رو بزاریم روی 30 هزار روز! که کلا هیچکدوم از مطالب توی فید نمایش داده نشه.
      این کار بازم به سئو لطمه میزنه؟ بازم از گوگل ارور نات فوند میاد؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط nokte
      بنده سایتم را به سرور جدید منتقل کردم و از طریق درون ریزی خود ورد پرس پست هایم را به سایت جدید انتقال دادم و همه پست ها بدون مشکل منتقل شد ولی متاسفانه تصاویر آن منتقل نشد. برای حل این مشکل تصاویر را که در فولدر public_html/wp-content/uploads روی هاست قبلی بود را به هاست جدید درهمین مسیر منتقل کردم ولی متاسفانه تصاویر مطالبم لود نمی شود. نه تصاویر کچک نه بزرگ. همچنین در قسمت رسانه ها در پنل مدیریت هم تصاویر را مشاهده نمیکنم . انگار ورد پرس هنوز متوجه نشده تصاویری در قسمت رسانه روی هاست در فولدر آپلود وجود دارد.
      حتی من در هاست قبلی هم مجددا از از قسمت ابزار ها > برون ریزی ، رسانه ها به صورت جدا برون ریزی کردم  و در هاست جدید درون ریزی کردم و تیک دانلود و درون‌ریزی فایل‌های پیوست را هم زدم  ولی برای همه فایل ها اررور میداد که انپورت فلان تصویر با مشکل مواجه شد و برای همه تصاویر پشت سر هم این ارور را میداد. اگر تصاویر را از روی هاست فعلی بخواند که وجود دارد پس مشکل از چیست؟ 

لطفا راهنمایی کنید چطور رسانه ها را اینپورت کنم؟ یا بهتره بگویم چطور تصاویر را در هاست جدید نمایش دهم . 
      لزم است بگویم فقط از این روش میخواهم عمل کنم و از روش اینپورت دمو و .. نمیخوام چون وررژش وردپرسم را بالا بردم و ورژن php  را هم از 5.6 به روی 7.2 تنظیم کردم و فقط میخواهم مطالب هاست قبلی روی هاست جدید بیاد نه وردپرس قدیمی.
    • توسط naderi
      سلام دوستان
      من سایتمو توی گوگل برای سازگاریش با موبایل تست میکنم اما اسکرین شاتی که بهم نشون میده ناقصه و سایت رو کامل نشون نمیده !
      البته کنارش میزنه که موبایل فرندلی هست سایتت
      مشکل رو کسی میدونه از کجاست و به چه شکل میشه حلش کرد؟