رفتن به مطلب

ساخت سایتی در حد و اندازه تخفیفان و یا نت برگ

HadiMSC

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید
من دامین و هاست خریدم و وردپرس رو نصب کردم و الان میخوام قالبی بخرم که با امکانات این سایت ها بتونم باهاش کار کنم که بعد ها برای اضافه کردم آیتمی به سایت مشکلی نداشته باشم و آن قالب بتونه اون امکانات رو فراهم کنه.
به نظر شما از چه سایتی بخرم؟ و چه قالبی بگیرم که همه امکانات یک سایت تخفیف گروهی مانند نت برگ رو داشته باشه
با تشکر 

لینک به ارسال

اگر قالب کپی و عمومی مدنظرتونه که میتونید از سایت هایی مثل rtl-theme خرید کنید

اما اگر برای سایتتون قالب اختصاصی طراحی کنید(هزینه شاید 2 ت کنید ولی موفق تر خواهید بود.) خیلی بهتر هست و میتونه خیلی بهتر براتون بازدهی داشته باشه تا اینکه از یک قالب کپی استفاده کنید

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، mohama226 گفته است :

اگر قالب کپی و عمومی مدنظرتونه که میتونید از سایت هایی مثل rtl-theme خرید کنید

اما اگر برای سایتتون قالب اختصاصی طراحی کنید(هزینه شاید 2 ت کنید ولی موفق تر خواهید بود.) خیلی بهتر هست و میتونه خیلی بهتر براتون بازدهی داشته باشه تا اینکه از یک قالب کپی استفاده کنید

قالب های کپی ای وجود داره 

قابل پیگیری و شکایت از طرف سایت هایی که همون قالب رو دارن نیست؟

و اینکه مگه بخوام قالبوم بخرم برای اینکار 

قالبم باید چه ویزگی هایی داشته باشه ؟ (که بعدها مشکلی نداشته باشم!)

لینک به ارسال

اگر قالبی که خریداری میکنید بدون اجازه صاحب قالب برای فروش قرار داده شده باشه قطعا این مورد از طریق مراجع مربوطه قابل پیگیری است.

پیشنهاد میکنم جای استفاده از قالب های کپی که کاربر رو میپرونه از قالب های اختصاصی استفاده کنید که جذب کاربر داشته باشید.

البته توی ایران زیاد چنین مواردی رو نشنیدم که پیگیری کنند اما این موارد هست و برخی شکایت میکنند

اضافه تر بگم، ----

اگر بفکر کسب و کار مطمئن هستید کمی فکر کنید :

همه ما دیگه نام فروشگاه دیجی کالا رو میشناسیم و واردش شدیم حداقل یک بار /

الان خیلی از سایت ها هم اومدن با قالب دیجی کالا سایت راه اندازی کردن / اما ایا تعداد کاربران و فروششون مثل دی جی کالا هست ؟(قطعا خیر / کاربر وقتی وارد سایت های دیگه میشه و میبینه قالبشون کپی شده از سایت دیگه هست کلا سایت رو برای همیشه ترک میکنه )

لینک به ارسال

در 15 ساعت قبل، HadiMSC گفته است :

با سلام و خسته نباشید
من دامین و هاست خریدم و وردپرس رو نصب کردم و الان میخوام قالبی بخرم که با امکانات این سایت ها بتونم باهاش کار کنم که بعد ها برای اضافه کردم آیتمی به سایت مشکلی نداشته باشم و آن قالب بتونه اون امکانات رو فراهم کنه.
به نظر شما از چه سایتی بخرم؟ و چه قالبی بگیرم که همه امکانات یک سایت تخفیف گروهی مانند نت برگ رو داشته باشه
با تشکر 

سلام

می تونید از قالب تخفیفات استفاده کنید

https://www.rtl-theme.com/قالب-وردپرس-تخفیف-گروهی-تخفیفات/

امکانات خوبی هم داره

لینک به ارسال
در در 4/25/2019 at 12:41، poshenama گفته است :

سلام

می تونید از قالب تخفیفات استفاده کنید

امکانات خوبی هم داره

با تشکر از جواب مفید دوستان

اینکه من از این سایت خرید کنم بعد ها مشکل ساز نمیشه برای شکایت کردن کسی که قالبش شبیه من هست ؟

و آیا همه امکانات سایت های تخفیفان رو داره ؟ و اگه بعد ها بخوام امکانی اضافه کنم مشکلی پیش نمیاد دوستان ؟

آیا میتونم بضعی از قسمت های قالب رو عوض کنم ؟

و اینکه این سایت معتبری هست ؟ یا بهتر است از سایت هایی مثل zhakat یا lemon خرید کنم؟

مرسی

لینک به ارسال
در در 4/30/2019 at 18:27، HadiMSC گفته است :

با تشکر از جواب مفید دوستان

اینکه من از این سایت خرید کنم بعد ها مشکل ساز نمیشه برای شکایت کردن کسی که قالبش شبیه من هست ؟

و آیا همه امکانات سایت های تخفیفان رو داره ؟ و اگه بعد ها بخوام امکانی اضافه کنم مشکلی پیش نمیاد دوستان ؟

آیا میتونم بضعی از قسمت های قالب رو عوض کنم ؟

و اینکه این سایت معتبری هست ؟ یا بهتر است از سایت هایی مثل zhakat یا lemon خرید کنم؟

مرسی

دوستان من اگه این قالبو بگیرم بعدها برای ساخت اپلیکشن به مشکل برنمیخورم؟

و اینکه میتونم تغییراتی در قالب بدم؟ 

ویرایش شده توسط HadiMSC
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...