رفتن به مطلب

کمی صحبت درباره وبمستران ایرانی و ضعف سایت ها

kasra277

پست های پیشنهاد شده

سلام نمیدونم این بحثی که میزارم خوبه یا نه شاید به خیلیا بر بخوره ولی بخونید شاید صحبت خیلی از شما هم باشه

داخل این انجمن یا کلا از جاهای دیگه و.. میبنیم طرف هیای از سایت و.بلد نیست میاد سایت با وردپرس طراحی میکنه قالب میخره و میشه وبمستر !

اما واقعا به چه قیمتی

طرف بلد نیست فایل داخل هاست اپلود کنه //بلد نیست یه کد یا عکس  جابجا کنه میاد سایت میزنه و با سایت های پرقدرت رقابت میکنه

واقعا بخاطر همین چیزا هست بنظر بنده که شبکه سایت های ایران و.. ضعیف جلوه میده که خیلی دیدم عرب ها میان سایتای ایرانی و هک میکنن

چرا واقعا کسی که دانش و اطلاعات کافی نداره باید بیاد سایت بزنه

چون شنیده که سایت درامد داره و هرطوری که هس میخاد پول دربیاره ولی به چه قیمتی

خراب کردن کار سایت های دیگه و.....

نمیخوام بگم خودم بلدم ولی بنظر کسی که سایت راه اندازی میکنه و میخاد وارد بزار رقابت با وبمسترای دیگه بشه باید کمی دانشش رو بالا ببره بعد اقدام کنه

ورگنه میتونید از شرکت های طراحی سایت کمک بگیرید !

خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم

موفق باشید :)

لینک به ارسال

سلام؛

مطلبی که  عرض میکنم عقیده شخصی بنده هست و با توجه به اطرافیان خودم این متن رو مینویسم و منظورم از عموم و اکثریت و ... افرادی هست که خودم باهاشون در ارتباطم.

اطرافیانم معمولاً ادمایی هستن که تا دو خط کدنویسی یادگرفتن، توی صفحات اجتماعی خودشون رو به عنوان یه برنامه نویس حرفه ای معرفی کردن!

من کاری ندارم که این مورد درست هست یا نه! هرکسی میتونه خودشو هرچیزی که دوس داره معرفی کنه.

همینکه با خودبزرگ بینی؛ شروع میکنن به بزرگ کردن خودشون کارهای دیگران (سورس کد ها رو از اینترنت دریافت میکنن) رو ویرایش میکنن و به عنوان کاری که خودشون انجام دادن، معرفی میکنن.

توی حوزه وب؛ آموزش های جهت ترجمه، ویرایش و ... ارائه شده تا نیاز یه کاربر رفع شه!

اما کاربر وقتی یه جستجو میزنه و به نتیجه میرسه (منظورم اینه که وقتی یه نفر کار ویرایش جزئی رو یاد میگیره) فکر میکنه خدای برنامه نویسی شده!

همین اعتماد به نفس کاذب باعث میشه که کمی بیشتر جستجو کنه و با جستجوی بیشتر؛ به مسئله ی در آمد زایی از اینترنت بر میخوره.

حالا برای درآمد زایی، حوزه های مختلف بسیار زیادی جلوی روش هست اما ساده تر از ترجمه چیزی پیدا نمیشه!

یه محصول رو ترجمه میکنی به قیمت دلخواه خودت به کلی آدم میفروشی. به همین سادگی، به همین خوشمزگی.

اما این وسط باید یه سری چیزا که حائز اهمیت هست رو در نظر گرفت که شامل اطلاعات پایه در زمینه سایت، سایت داری، مدیریت سایت، سئوی سایت، بهینه سازی سایت، هاست، انواع هاست و ... هست! (یه عالمه چیزای جدید رو باید کامل یاد گرفت)

خلاصه با همون اطلاعات اولیه ی دست و پا شکسته ی خودش، شروع میکنه به کارکردن و موقعی تو رقابت کم میاره، از ترفند قیمت کمتر فروش بیشتر استفاده میکنه! (البته مشتری هاشون معمولا با یبار خرید وقتی با پشتیبانی ضعیفی مواجه میشن، ازشون دست میکشن)

علی کل حالک؛ دلیل تمام این مشکلات از خود ماست (از ماست که بر ماست!) چون تنها چیزی که برامون مهمه درآمد هست.

همین مسئله، باعث شده که هیچ کس سر جای خودش نباشه.

تا وقتی افراد تو جایگاه مناسب خودشون قرار نگیرن؛ این آشتفگی هیچ وقت تمام نمیشه!

لینک به ارسال

متاسفانه فقط در این رشته اینطور نیست ، همه رشته ها و تخصص ها به نحوی با این بیماری متخصصین کاذب دست و پنجه نرم میکنن ، کلا هیچ چیزی درست سر جای خودش نیست و بدترین قسمتش این هست که وقتی هم متوجه میشن به اندازه یه قطره ازین دریا فقط میدونن انکارش میکنن 

نکته بدترش این هست که این بیماری در شرکت های زیادی هم دیده میشه ... معدود شرکت هایی هستن که خدمات حرفه ای ارائه میدن

من 5-6 سال طراحی html قالب انجام میدادم و فکر می کردم خیلی طراحی قالب رو خوب بلدم، تا حدودی با تغییرات کدها و هاست و ... آشنا بودم به اندازه ای که از پس کار خودم بر میومدم اما هرچی میام جلوتر میبینم بازم نسبت دانسته هام خیلی کمتره از اون چیزیه که بشه بگم حرفه ای هستم ... و همیشه میگم من در حال یادگیری این حرفه هستم 

خیلی خوبه که حداقل غرور رو بزاریم کنار و واقعیت رو بپذریم که هنوز راه زیادی داریم تا با وب مستران واقعی رقابت کنیم ...

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

بله واقعا

توهین ب کسی نباشه ولی هرکسی اومده ی اموزش در مورد وردپرس خونده سایت زده شده وبمستر

واقعا دانششو ندارید سایت راه اندازی نکنید

لینک به ارسال

سلام

این فقط بحث امروز نیست. از مدت‌ها قبل این موضوع شروع شده و متاسفانه الان جزئی از رسته IT هست.

اون زمانی‌که توی پروفایل میزدن: فول استک، سنیور، فلان چیز ارشد، مدیر فلان چیز، طراح ایکس، کدنویس گوگل و... و با 4 تا ترجمه دست و پاشکسته از سایت‌های خارجی شوآف میکردن و بیشتر مردم فقط میخندیدن و با چشمشون باد شدن این بادکنک‌ها رو میدیدن و کاری نمی‎کردن، باید همچین روزهایی رو هم ببینیم.

مسئله فراتر از 4 نفری هست که دور و برمون هست، شما کمی تحقیق کنید میبینید که افراد زیادی که الان به عنوان چهره توی IT فعالیت میکنن چیزی جز یک طبل توخالی نیستن :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...