رفتن به مطلب

وردپرس و IPS ?

xboby

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام ،

در لوکال با استفاده از یک بسته نصبی وردپرس یک قالب ورد پرس نصب کرده‌ام بنام ؛ prj1 و
همچنین از یک انجمن آنلاین که با IPS طراحی شده و در حدود 2 سالی است آنلاین است و
دارای محتواهایی است که کاربران و مدیران در آن ارسال کرده اند و
قرارداده اند به حجم 4.1 گیگا بایت، در هاست یک فول بک آپ گرفتم و آنرا در:

wamp > www > prj1 > forum 

در پوشه ای که‌ در prj1 بنام forum ایجاد کرده بودم قرار دادم و اکسترکت کردم.

حالا می خواهم در سایت وردپرسی ام (prj1) در کنار سایر آیتم منوها مانند؛ درباره ما / About Us و ...
یک آیتم منوی دیگر بنام ؛ انجمن (forum) ایجاد کنم که با کلیک بر ان بتوان وارد آن انجمن شد و تمامی
محتواهای موجود در بک آپ که مربوط به ارسال های کاربران و مدیران آن است عینا در آن وجود داشته باشد و
حذف نشوند.

لطفا برای انجام آن راهنمائی بفرمائید.

بسیار متشکرم
لینک به ارسال

درود

در 10 دقیقه قبل، xboby گفته است :
در پوشه ای که‌ در prj1 بنام forum ایجاد کرده بودم قرار دادم و اکسترکت کردم.

درمورد مشکلی که ایجاد شد صحبت کنید...

پیشنهاد میکنم در سایت اصلی فروم رو داخل ساب دامین قرار بدید تا از هر تداخل احتمالی جلوگیری بشه. میتونید جدول یوزر های کاربران رو از یک دیتابیس دریافت کنید تا کاربران با یک بار ثبت نام، در سایت و فروم ثبت نام شوند.

لینک به ارسال

سلام،

اگر منظورتون اینه که میخواید توی منوی سایت وردپرسی خودتون لینک انجمن رو نمایش بدید، وارد پیشخوان سایت وردپرسی خودتون شید و بعد از اون به :

نمایش>فهرست ها برید و لینک انجمن خودتون رو اضافه کنید.

اگر میخواید که اطلاعات کاربران انجمن و وبسایت وردپرسی شما یکی شه؛ باید توی دیتابیس بخش مربوط به کاربرانتون رو یکی کنید.

اگر مشکل دیگه ای براتون پیش اومده؛ لطف کنید و توضیحات بیشتری ارائه کنید.

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از پاسخهایتان،

***توضیحات بیشتر؛

1-من در لوکال /لپ تاپ ام یک سایت با وردپرس طراحی کردم بنام ؛ prj1  و در آن مانند

آیتم منوی ؛ " درباره ما " یک منو ایجاد کردم بنام ؛ " انجمن "

و 

2-درحدود 2 سال قبل یک انجمن با IPS  طراحی آنلاین کرده بودم که نام دامنه آن مثلا ؛ www.myforum.com بود و

بدیهی است شامل محتواهایزیادی است که کاربران و مدیران قرا رداده اند مانند نوشته ها و عکس و فیلم و غیره که:

در هاست از آن یک فول بک آپ گرفتم ، یعنی فایل ؛

backup-4.11.2019_11-47-44_myforum.tar_6.gz که آنر ا اکسترکت کردم  و درون آن فولدرهای بسیاری

بود، بنام های؛ homedir و غیره که در درون فولدر ؛ homedir فولدر دیگری بنام ؛ public_html قرار دارد.

3- و آن هاست مربوط به انجمن IPS و دامنه مربوط به آن را ، یعنی؛ www.myforum.com منقضی کردم  و

دیگر آن دامنه و هاست وجود ندارند:

و حالا می خواهم ابتدا در لوکال در داخل روت پروژه ام در لپ تاپ یعنی در مسیر ؛

F:\wamp64\www\prj1

یک فولدر بنام ؛ forum ایجاد کنم، ( F:\wamp64\www\prj1/forum ) ، که

همانطوریکه برروی آیتم منوی؛ " درباره ما " کلیک می کنم و وارد صفحه " درباره ما " می شوم ،

همانطور وقتی که بر آیتم منوی ؛ " انجمن " کلیک کردم، وارد انجمن IPS  ای که بک آپ آنرا گرفته ام شوم ،

با تمام محتویات آن که دربالا ذکرشد یعنی تمام مطالب ارسالی از قبیل نوشته ها و اسلایدها و فیلم ها و غیره موجود در بک آپ.

الف- از فایل ؛ backup-4.11.2019_11-47-44_myforum.tar_6.gz چه فایلی را بایستی در فولدر ؛ forum مذکور در فوق اکسترکت کنم؟

آیا بایستی محتویات فولدر ؛ public_html را در فولدر ؛ forum اکسترکت کنم؟  و در کدام فایل های آن بایستی تغییراتی بدهم ؟ و چه تغییراتی ؟

بسیار متشکرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...