رفتن به مطلب

ارسال نشدن فرم تماس

Selno

پست های پیشنهاد شده

سلام فرم تماس 7 روی قالبم کار نمیکنه یعنی به این صورته که وقتی دکمه ثبت اطلاعات رو میزنم پیامی با کادر سبز نشون میده که پیام با موفقیت ارسال شد ولی داخل ایمیلم که میرم میبینم پیامی نیومده چه تو Inbox چه تو spam !

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، kasra277 گفته است :

سلام

ادرس ایمیلتون رو اشتبا نزدید ؟

قطعا از این بابت مطمعن شدم دوست عزیز که ایمیلمو درست وارد کردم فک کنم مشکل جای دیگری هست 

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Selno گفته است :

سلام فرم تماس 7 روی قالبم کار نمیکنه یعنی به این صورته که وقتی دکمه ثبت اطلاعات رو میزنم پیامی با کادر سبز نشون میده که پیام با موفقیت ارسال شد ولی داخل ایمیلم که میرم میبینم پیامی نیومده چه تو Inbox چه تو spam !

سلام دوست عزیز ، داخل تنظیمات فرم حتما موردی به درستی تنظیم نشده ، برای اطمینان مستندات خود contact form 7 رو که لینکش در خود افزونه هست   توی پنل ببینید و با تنظیمات خودتون مقایسه کنید 

کار خیلی پیچیده ای نیست ، ولی چون به صورت کلی سوال پرسیدید و فرمتون رو نگذاشتید نمیتونم قطعی بگم مشکل چی هست 

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، Selno گفته است :

سلام

شاید پیام در قسمت تبلیغات ایمیلتون رفته باشه

اگر لزومی نداره از افزونه گراویتی فرم و فرمساز های دیگه استفاده کنید 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، kasra277 گفته است :

بنظر من از قسمت تنظیمات خواندن ارسال ایمیل وقتی دیدگاه جدید ارسال میشود رو تیک بزن

یه دیدگاه بفرس برا سایتت ببین ایمیلش برات میاد اگه نیاد مشکل از سرورته اگه بیاد مشکل از افزونه تماس

چندین کامنت فرستادم ولی فقط یکی از کامنتا ایمیلش تو اسپم واسم اومد !!!

لینک به ارسال
در در 4/7/2019 at 03:12، kasra277 گفته است :

به مدیر هاستت بگو شایع مشکل ارسال ایمیل داشته باشی

الان متوجه شدم برای کامنت هام همش ایمیل ارسال میشه اونوقتایی که نمیشد حواسم نبود و لاگین بودم واسه همین نمیشد پس الان مشکل از افزونه هست دیگه درسته ؟ از چه راه هایی میتونم برطرفش کنم به نظرتون ؟ اونم با وجودی که پیام ارسال موفقیت آمیز میده ؟

لینک به ارسال
در در 4/6/2019 at 19:54، soma گفته است :

سلام دوست عزیز ، داخل تنظیمات فرم حتما موردی به درستی تنظیم نشده ، برای اطمینان مستندات خود contact form 7 رو که لینکش در خود افزونه هست   توی پنل ببینید و با تنظیمات خودتون مقایسه کنید 

کار خیلی پیچیده ای نیست ، ولی چون به صورت کلی سوال پرسیدید و فرمتون رو نگذاشتید نمیتونم قطعی بگم مشکل چی هست 

سلام فکر میکنم فرم مشکلی نداره چون افزونه wp smtp رو هم نصب کردم و ایمیل آزمایشی ارسال میکنم نمیاد تو جیمیلم ولی یه افزونه هم نصب کردم به اسم mail log که ایمیل های ارسال شده رو نمایش میده که حتی اونجا هم همه چی درسته ! تنها مشکلم اینه که توی جیمیلم چیزی دریافت نمیکنم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...