designer.w

مشکل در تعداد اعشار

2 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام،

ووکامرس> پیکربندی>

تعداد اعشار در سایتم تغییر نمی کند. باید چکار کنم؟

محل ذخیره سازی اعشار در دیتابیس کجاست؟

ویرایش شده در توسط designer.w
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از قسمت پیکربندی تعداد اعشار در تب همگانی وجود داره که میتونین روی صفر قرار بدین.

همچنین آموزش تصویری رو از این لینک میتونین مطالعه کنین.

ویرایش شده در توسط دنیای وردپرس
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط HBSTni
      دوستان من بکمک افزونه Premmerce Wholesale Pricing for WooCommerce دو رول قیمت دیگه برای مشتری های خاص وبسایتم و نه مشتری های عمومی تعریف کردم
      امکانش هست در قسمت محصولات (در داشبورد) علاوه بر ستون قیمت عادی این دو قیمت تعریف شده رو هم کنار ستون قیمت عادی نشون بده؟

• توسط kajabi96
      سلام دوستان
      توی سایت ما بعد از ورود به صفحه checkout سایت در حالت لودینگ می مونه و هیچ اتفاقی نمی افته
      مشکل از چی هست؟
    • توسط shahabjewelry
      سلام بر دوستان عزیز ..
      مشکل من باز نشدن صفحه پرداخت و گاهی نیز سبد خرید است ، سایت ما آموزشکاهی است و ثبت نام ها از طریق سایتمون انجام میشه ، شما عزیزان چه راه حلی برای ما دارید ، لطفا راهنمایی کنید .
      نشانی سایت talakaranacademy.ney ، یک دوره را جهت خرید امتحان کنید 
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، با نصب ووکامرس و افزونه های دیگه به مشکل خوردم و به هیچ عنوان افزونه روی سایتم نصب نمیشه.
      Installation failed: Could not copy file. woocommerce/packages/woocommerce-blocks/build/vendors.js
      با تشکر و سپاس
    • توسط saeidmz
      من نسخه فارسی زیان ووکامرس رو نصب کردم. وقتی میخوام فعالش کنم ارور میده که" شما اجازهٔ دسترسی به این برگه را ندارید."
      سطح دسترسی خودم هم چک کردم....php هم آپدیته... چیکار کنم؟ خیلی ضروریه://///