رفتن به مطلب

دسته ها در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت انجمن وردپرس پارسی.

سوالی دارم خدمتتون. اینکه من بخوام تو صفحه index.php سایت خودم چند دسته متفاوتی قرار بدم که پست های هرکدوم با هم متفاوت باشه چه افزونه، کدی، یا تابعی باید وارد کنم که همون استایل قبلی خودش رو هم حفظ کنه؟ ممنون میشم سوال آماتورانمو جواب بدین

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، kasra277 گفته است :

سلام

من منظورتونو متوجه نشدم

تو صفحه اصلی دسته بندی مگه از طریق پنل ایجاد نکردید مثال دسته موزیک دسته فیلم و.. خوب مشکل چیه؟

سلام.

دسته هارو از طریق پنل مدریت ساختم و دسته بندی نوشته هام رو نیزبه نحو درست مشخص کردم. در قالب صفحه index.php سه عدد باکس قرار دادم که میخوام تو هر باکس پست های مختلف هر دسته رو قرار بدم. به عنوان مثال من 3 دسته برای نوشته هام ایجاد کردم و داخل هر دسته یک نوشته دارم که همشون با هم متفاوت هستند. همچنین تو صفحه اصلی سایتم سه عدد باکس قرار دادم که انتظار دارم تو هر باکس یه نوشته قرار بگیره، ولی هنگام نمایش تو هر باکس سه تا نوشته ای که ایجاد کردم نمایش داده میشه. یعنی به عبارتی انتظار داشتم نوشته های هر دسته تو باکس های جداگانه نمایش داده بشه ولی همه پست ها کنار هم تو همه باکس ها به طور مساوی نمایش داده میشه. حالا میخوام که این مشکلمو حل کنم. در واقع شبیه به سایت فرانش باشه که تو باکس مثلا فتوشاپ نوشته های دسته فتوشاپ که در پنل ساختم نمایش داده بشه. به طور واضح تر بگم برای وردپرسم تعریف نکردم که دسته هارو تو صفحه اصلی از هم جدا کنه یا بشناسه ممنون میشم بگین چجوری دسته ها یا category رو برای سایتم تعریف کنم

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، ayazsaadatpour2 گفته است :

سلام.

دسته هارو از طریق پنل مدریت ساختم و دسته بندی نوشته هام رو نیزبه نحو درست مشخص کردم. در قالب صفحه index.php سه عدد باکس قرار دادم که میخوام تو هر باکس 

از این کد برای نمایش هرکدام از دسته بندی هاتون استفاده کنید. فقط کافیه ID همون دسته بندی رو توی هرباکس تغییر بدید. تا آخرین مطالب مربوط به هر دسته رو نشون بده.

<?php query_posts('cat=5'); ?> // بجای عدد 5 شماره iD دسته بندی رو بنویسید
<?php if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
   <?php the_title(); ?> // نمایش عنوان مطلب
<?php endwhile; endif; ?>
<?php wp_reset_query(); ?>

لطفا اگه این مطلب به شما کمک کرد. امتیاز بدهید.

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

از این کد برای نمایش هرکدام از دسته بندی هاتون استفاده کنید. فقط کافیه ID همون دسته بندی رو توی هرباکس تغییر بدید. تا آخرین مطالب مربوط به هر دسته رو نشون بده.

سلام

ممنونم استاد واقعا به دردم خورد مشکلم حل شد. بسیار متشکرم

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، unid_user گفته است :

سلام دوست عزیز

یه سوال دیگه ازتون داشتم. چچوری پیتونم تنظیم کنم تا تعداد پست هایی که تو یه باکس قرار‌میدم با تعدا باکس دیگه فرق داشته باشه؟ یعنی مثلا تو یکیش حداکثر ۳ تا و تو یکی دیگه ۴ تا اجازه بدم؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، kasra277 گفته است :

از این کد استفاده کنید 

<?php wp_list_categories('depth=1&show_count=1');?>

سلام لطفا بفرمایید که درون depth و show_count چه مقدار هایی قرار بدیم. اشتباه نکنم درون show _count باید مقدار پست نمایشی رو قرار بدیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...